În numele Demetrei!

DeletedUser14298

Guest
Super! Imi plac in special medaliile noi, diferite de cele obisnuite. Adauga un strop de diversitate
 

DeletedUser7589

Guest
”Linia melodică” e a unui șlagăr cunoscut de toată lumea, doar ”versurile” sunt puțin schimbate. Nu e rău, dacă se va păstra un echilibru decent între jucătorii premium și cei care preferă să nu bage bani în joc, între ofertele pentru atac și cele pentru apărare.
 

DeletedUser12202

Guest
Un pic dezamagita,un pic mai mult,trebuia sa intru pe FB sa citesc -nu am inteles de ce nu se putea posta aici articolul,indiferent in ce consta(oricum,nu cred ca ar fi putut exista un comentariu care sa schimbe ceva,deci vorbim...discutii ),nu am intrat,nu am pierdut nimic :).Din pct.meu de vedere : aceeasi Marie cu alta palarie.
Parerea mea ?Rutina in care a intrat jocul,nu ajuta.Unii trag mata de coada si asteapta eventurile,eventuri ...impamantenite,recompense asteptate.Sunt bune,f.bune,dar macar la ele sa nu se poata folosi goldul.Altfel ???Un ajutor in plus pt.gold-isti,eveniment facut pt.cei cu gold.Sa-l apreciez ?Nu pot,in forma actuala,nu.Event = teapa pt.muritorii de rand.
Mai nou,este strict parerea mea,nu se vrea dezvoltarea jocului prin atragerea de noi jucatori,prin acordare de sanse egale incepatorilor,se vrea joc exclusivist,joc pt.orgolii cu gold(care e mai ...potent,e mai...tare,cica,nu subestimez sustinerea primita de la alianta)se urmareste doar goldul.Pacat.Restul ???vor cauta altceva....
Dar,cum am spus,e strict parerea mea,a unui jucator fara pretentii,care a descoperit Grepo acum 5 ani si-un pic si care nu poate sa nu faca comparatii.Probabil si trecerea timpului ma face nostalgica.
 
Ultima editare de un moderator:
am si eu o intrebare, dece pe lumea Gythium evenimentul dureaza ca pe celelalte lumi, desi a inceput cu 5 zile mai tarziu din cauza ca era o lume noua..?
 

DeletedUser15463

Guest
mie imi place eventul, ca toate celelalte de altfel, dar acesta este printre cele mai ok, pe mine m-a ajutat mult, adica am avut de unde lua apararea trioana cand am avut atacuri, spre exemplu , si sa fac un full de mantii intr-o zi, ceea ce fara event dureaza si o luna, super event , as fi vrut sa mai tina, refaceam si eu trupele mai repede, plus ca se da si un punct de cultura oricui a intrat zilnic pe joc si a facut cele 10 ingrediente, apoi si administratorul. Frumos event, eu va multumesc pentru el :D
 
Sus