Rezultate căutare

  1. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Cu alta ocazie. Acum am intrat pe revolta sa vedem ce iese si pe aici :)
  2. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Pai cat sa mai si batem demosul ma ca deja a devenit rutina.
  3. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    n-am ceas
  4. RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Pai mai verifica o data calculele alea. Macar sa stergem de pe acum. Nu mai pierdem aiurea 2-3 saptamani.
  5. Byllis- Sfârșit

    pentru toti bombardierii o_Oo_Oo_Oo_O
  6. Byllis- Sfârșit

    ba da voua nu va face nenea Stil forum de tot latrati pe asta?
  7. Byllis- Sfârșit

    Si cel mai probabil frigiderul plin :)))
  8. Byllis- Sfârșit

    Stai linistit voinicule ca nu incepe azi ultima lume a grepolisului. Vor mai fi si altele. Daca tu ai impresia ca dupa aproape 7 luni de lupta cineva mai are chef sa intre sa joace la capacitate maxima fara putina pauza te inseli. Mie unul nu-mi mai trebuie alarme si nopti nedormite macar o luna...
  9. Byllis- Sfârșit

    stai tu linistit ca demosul de pe billys este mult peste wild :).
  10. Petitie Bonus de noapte

    :))) tare asta ... fara trafik pe paros method a fugit de lupta ... asa cu trafik aici au intrat direct in pact cu toate aliantele cu care se bateau pe paros :)))
  11. Petitie Bonus de noapte

    Felicitari ptr castigarea lumii Paros :)))
  12. Petitie Bonus de noapte

    Lumea Byllis e un fel de Champions League la grepolis. La ce tot va agitati daca sunteti de divizia B? Nu treceti de preliminarii. Parasiti competitia la o saptamana dupa protectie :)))
  13. Petitie Bonus de noapte

    Pe viteza 6 oricum va dati toti stergere asa ca de ce mai faceti petitie? :)))
  14. Serverul fantomelor

    mai vrei o galeata da cacat ca vad ca mananci si nu te saturi :)))
  15. Serverul fantomelor

    capone ca lider de alianta credeam ca le ai cu strategia ... pai cand vreodata ar fi stat o zdreanta ca rezz pe insula de minuni ma? tu crezi ca eu tin pe insula de minuni jucatori care nu au terminat nici o lume pana acum? si cine de la voi sa ia orase in 55? pai v-am ras de pe granita si tu...
  16. Serverul fantomelor

    ti-am gasit stapan da cica trebuie sa promiti ca nu-l mai lingi pe capone in cur ... poti sa faci asta? sau nu poti pentru ca si capone te linge in cur?
  17. Serverul fantomelor

    nu mai fi suparat ... iti gasesc alt stapan sa te tina in lesa
  18. Serverul fantomelor

    ca te-ai facut fantoma a fost cred cea mai inteligenta actiune din viata ta penibila. e bine ca recunosti ca esti prost ... mai nasol e pentru noi ca trebuie sa te suportam. si handicapatule nu ne-a dat capone oameni din demos ca nu sunt oamenii moneda de schimb. Toti cei care au venit din...
Sus