Rezultate căutare

  1. RANINAGHI

    Cladiri/Navei inutile

    Vin cu inca o propunere interesanta . Zic ca cladirile si navele "inutile", pe care aproape nimeni de pe joc nu le foloseste sa fie inlocuite cu altele. De exemplu cladirea "Magazin" nu ne ajuta cu nimic in joc , doar dupa ce sau facut minunile lumii cand putem trimite cu ceva mai multe...
  2. RANINAGHI

    Orasele Fantoma

    Orasele fantoma sunt cea mai mare problema a jocului . Dupa ce se lasa 1-2 jucatori foarte mari in puncte lasa o gramada de orase fantoma , si asa nimeni nu se va mai preocupa de a ataca dusmanii , mai bine iau orasele fantoma deoarece sunt mai usor de luat . De aceea vin aici cu 3 propuneri ...
  3. RANINAGHI

    Intrebare

    Grepolis China sau Japonia cum pot sa accesez??? Nu imi da nici un rezultat pt joc pe google! Imi poate da cineva un link ?
  4. RANINAGHI

    Problema conectare

    Pe sigma si tau nu ma lasa sa ma conectez ... ..
  5. RANINAGHI

    Ultime pareri

    Aici va rpg sa va spuneti ultimele pareri despre lumea kappa ... realizarile voastre ... si altele! Eu am sa va spun un scurt istoric al meu pe kappa! Intru pe lumea kappa ...pic pe m34 ... vb cu jucatorul nana123 pe care nu il cunosteam sa ma invite la academia Eden. Intru in academia EDEN...
  6. RANINAGHI

    Minunile Lumii

    De cand au aparut minunile sa schimbat grepolis Pe o lume noua exista un singur lucru care conteaza temrinarea minunilor .. dupa lumea devine plictisitoare .. si toti incet se lasa ! In acest ritm vor fi inchise lumile lunar .. De aceea va propun ca o lume sa fie castigata de o alianta daca...
  7. RANINAGHI

    Cum ???

    Cum imi pun semnatura pt forum ? Adica sa apara totdeauna fara ca eu sa tot postez? - - - Updated - - - - - - Updated - - - Am aflat va rog inchideti topicu
  8. RANINAGHI

    Black And White

    Postez cateva poze de la sfarsitul lumii kappa .. in curand se va inchide lumea.... Black And White loc 1 !!! Avem 3 minuni la 10 acuma incercam sa terminam si pe a 4 ! Cea mai activa alianta de pe kappa .. alianta Black And White !!! Aliatii: Se cunosc si se respecta! Am crescut alaturi de...
  9. RANINAGHI

    De ce este inchis?

    De ce la lumea Kappa pe forum este inchis subiectul, iar al alte lumi nu e inchis ???
  10. RANINAGHI

    Sar putea ?

    Sa zicem ca o alinata face toate cele 7 minuni ale lumii! Dar dupa un timp le pierd pe toate ai ajung la lvl 9! Se poate ca o alta alianta daca face 4 din cele 7 minuni sa primeasca medalia de invingator ?
  11. RANINAGHI

    Intrebare?

    Mai este mult pana cand se va deschide o lume noua ??
  12. RANINAGHI

    Intrebare

    Zice ca se adauga cu noua versiune si misiunile insulei ...sa instalat noua versiune dar nush unde sunt misiunile insuleii? Ma puteti ajuta ?
  13. RANINAGHI

    Cand apare Grepolis United??

    Cand apare grepolis United?
  14. RANINAGHI

    Intrebare importanta raspundeti va rog!

    Am cateva intrebari sa va spun: Cand apar sunetele in grepolis? Cand apare urmatoarea lume a eroilor deja multe lumi au fost castigate? Cand este oprita Achilles?
  15. RANINAGHI

    Lupte animate

    Eu as zice ca luptele sa fie animate nu doar raportul ala sa vina ..ci si animatia luptei ce ziceti ? Jignirile le ignor!
  16. RANINAGHI

    Intrebare recrutare jucatori ?

    Sa terminat recrutarea jucatorilor pentru amdini si moderatori ? Daca da ..cand vom prmii raspunsurile si unde?
  17. RANINAGHI

    Judecator

    Eu propun ca in alianta sa se puna un nou drept! Dreptul de judecator - care sa aiba putere maxima ca si intemeietorul dar sa aiba is un drept de imunitate pruin care sa nu poata fi dta afara sau sa ramana fara drept (pt a pute adecide cum crede ca e bine) Si sa fie limitat la maxim 5...
  18. RANINAGHI

    Eroare distinctii

    AM DISTINCTII PE LUMEA 2,X MUULTE SI NU SE VAD PE LUMILE VECHI DC? SI AM RAPORTAT ACEST LUCRU SI NU SA REZOLVAT ! SI LEAM PUS SA SE VADA PESTE TOT DAR PE LUMILE 2.X SE VAD SI PE LUMILE VECHI NU SI DEJA LEAM FACUT DEMULT SI LA TOTI ESTE ASA DC?:pro::pro::pro:
  19. RANINAGHI

    Ajutor Lumea Iota

    NU IMI PUTETISCHI MBA NUMELE DE JUCATOR SUNT ATACAT CU FAVORURI (F) SI TRUPE (D) SI NAVE (SH) PE IOTA SI EU AS DORI SA JOC SI PE IOTA DAR NU POT DIN CAUZA LOR VA ROG PUTETI SAMI SCHIMBATI NUMELE??? :rolleyes: :pro: MULTUMESC MULT DAR VA ROG PUTETI?? MULTUMESC!!!! cine vrea sami...
  20. RANINAGHI

    Lumea LAMBDA

    Zic ca sa mergem toti care vom juca intro directie si sa facem o alianta de ne invins!!!!!!!(D):P
Sus