Rezultate căutare

  1. Stop razboiului in Ucraina

    pai se cam numeste incest, ca si tu ai postat. nu-ti bate capul, nu cred ca intelegi.
  2. Stop razboiului in Ucraina

    nu stii ce inseamna uniunea europeana. ce stii tu e de fapt, multa propaganda rusa, sau nationalista. in realitate, noi importam petrol, gaze naturale, si mai nou si electricitate. si chiar daca ar fi asa, sa inteleg ca mai bine le-am exporta catre est?
  3. Stop razboiului in Ucraina

    teoretic, asa este. practic, daca NATO avea bile, putea impune un spatiu de protectie aeriana in Ucraina, nu in toata tara, dar doar intr-o zona. protejata de castile albastre, in care Rusia nu are ce cauta. o zona demilitarizata, bineinteles, doar pentru protectia civililor. NATO a creat un...
  4. Stop razboiului in Ucraina

    cat de prost sa fi sa scrii un asemenea comentariu? nu, cu siguranta. dar macar incerci sa te faci auzit cat de cat. orice poate conta, cat de putin. eu te intreb, ai votat vreodata? daca da, de ce, crezi ca schimbi ceva? dar gandeste-te ca unii au murit ca tu sa ai sansa asta, indiferent daca...
  5. Stop razboiului in Ucraina

    nimic? doar cateva postari ale unor idioti si atat? nu intereseaza pe nimeni ca langa tara noastra mor oameni nevinovati? adminii nostrii au alte preocupari? pacat... cred ca ne meritam soarta ca natie....
  6. Stop razboiului in Ucraina

    e moarta, dar la cati idioti vad ca sunt pe aici, nu ma mir ca sunt si necrofili. nu stiam de la ce miroase a hoit...
  7. Stop razboiului in Ucraina

    pai nu cred ca trebuie sa-ti mai faci, esti facut din ea.
  8. Stop razboiului in Ucraina

    ce s-ar putea face sa promovam ideea asta si pe acest joc? eventual si pe international?
  9. Lindos - eroare fereastra atac

    tu chiar crezi ca-ti va raspunde cineva din staff? :) chiar speri?
  10. Invazia Grepoelfilor

    wow.... super! :))
  11. Spam 2

    ginuta draga, parca erai intr-un consiliu, nu? care era rolul tau acolo? cand apar astfel de exprimari pe forum, tu ce pazesti? daca nu e treaba ta asta, subscriu la arisan.... felicitari! :)
  12. Lumea Kos

    am impresia ca iti racesti gura degeaba.... ma insel? :)
  13. Nava de Colonizare

    se aplica si in cazul unitatilor de pe acelasi oras. daca pe orasul pe care vine nava ai unitati de atac, implicit slabe in aparare, le scoti din oras si anulezi sprijinul astfel incat sa revina in oras imediat dupa ce intra nava inamica. sprijinul intors care revine imediat dupa ce a intrat...
  14. Nava de Colonizare

    pe sistemul de cucerire cu asediu, daca ai deja nava pe oras trimiti unitati de atac, maritime sau terestre, ca sa spargi asediul (incercuirea). daca nava nu a ajuns inca pe oras, trimiti unitati de aparare, pt ca asediul sa nu poata fi facut. deci, sprijin pana in nava, atac dupa ce a intrat nava.
  15. Ganduri bune

  16. Cumpar zile de protectie :)

    ba chiar pana la sfarsitul lumii... :) si, de ce nu s-ar putea cumpara coronita cu $$? locul I, locul II, etc. eventual, o licitatie?? :)
  17. Academia si ...cercetarile ei

    nu am fost plecat niciodata. dar in afara de "bunadimineatza" ce vezi ca se mai posteaza pe aici? :) cu replici gen "cui nu-i convine poate sa plece" unii chiar asta au facut....
  18. Academia si ...cercetarile ei

    cred ca tu ai uitat cu ce se mananca serverul romanesc. :)) nu s-a schimbat absolut nimic, aceleasi probleme.
  19. intrebare (astept o parere)

    regulamentul interzice multe si e interpretabil. in nici un caz nu ar fi trebuit banat din prima daca nu a mai avut abateri, o simpla editare a numelor oraselor insotita de un avertisment era destul. prin comparatie, cunosc admini care dupa ce au editat jucatori cu nume de orase interzise...
  20. lipsa de bun simt si profesionalism

    de curiozitate, care e treaba voastra, a celor din consiliu? ce faceti voi, mai exact? cu cuvintele tale, te rog. nu sunt malitios, chiar as vrea sa stiu ce faceti/ ati facut, concret, dupa ce ati fost alesi in consiliu.
Sus