Rezultate căutare

  1. Mai joaca cineva pe Achilles?

    Nu ai cum administra nici macar 100 de orase fara administrator asta e clar !!!!
  2. Mai joaca cineva pe Achilles?

    Ei si tu ...activezi macar administratorul ...!!! Normal ca nu o poti face ca jucator fara minim de premium .
  3. Concursurile de alta data ...

    Ce frumos ne distram ....!!!! 11 ianuarie - Eidrien Hunter si good girl 18 ianuarie - mihaitaaa si Plec 25 ianuarie - Moș Crăciun. si Cosma1947 01 februarie - ionutz300 si chaos20333 8 februarie - Magul de Rasarit si SkyKill 15 februarie - premiul se reporteaza pentru saptamana viitoare 22...
  4. Concursurile de alta data ...

    Of, Doamne !!!.. ce imi lipsesc "Concursurile" de alta data . E saracie lucie la acest capitol !!!
  5. Mai joaca cineva pe Achilles?

    Asteptam noi jucatori pe Achilles ...promit ajutor prin resurse si sprijin !!!
  6. Mai joaca cineva pe Achilles?

    Multi stau, (SAU AU AU STAT )...in asteptare ...la fel si eu , am revenit pe Grepolis, dupa cinci ani de inactivitate . Acolo am reusit sa imi pastrez contul ,daca nu exista Achilles eram de mult uitat de pe acest joc . Acum am revenit in tara ,a trebuit sa imi fac un nou cont pe Grepolis...
  7. Mai joaca cineva pe Achilles?

    Chiar asa ...va puteti inchipui ce inseamna sa administrezi 1000 de orase ?!
  8. Mai joaca cineva pe Achilles?

    Noile campuri de batalie de pe Achilles .... Legio Dacorum vs =LDI= Unde sunt vechii jucatori de la inceputurile lumii ????
Sus