Rezultate căutare

  1. Setări lume nouă

    Viteza de joc: 6 Viteza unităților: 5 Viteza negustorilor: 5 Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile Limita alianței: 35 de membri Moral:nu Endgame: dominatie Sistem vechi de cucerire Zei 8 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis, Afrodita si Ares) Bonus de noapte...
  2. Propunere Lume - Noiembrie

    Pai da cu săptămânile ca vede și el ca nu are cu cine sa facă treaba:))) Fiecare face manevre mai mici mai mari dar niciodată nu se potolesc
  3. Propunere Lume - Noiembrie

    Clar ca acolo vezi:))))))
  4. Propunere Lume - Noiembrie

    Așteptați mult și bine,ori ca e v4 v5 nu prea are importanta atâta timp cât cereți revolta nu prea vad sa mai fie jucatori care sa accepte o lume de genul ,dar spor la distracție zidarilor
  5. LUMEA RODOS

    Te-ai trezit puiule? Gura ma-ti ,tu ești în vacanta
  6. LUMEA RODOS

    Uite aici cireașa de pe tort coie:)))) Paturile și colinw echipa de soc
  7. LUMEA RODOS

    Cățeaua de ma-ta să o suga ,futu-ti rasa ta de retardat,tot tu te bagi în seama și mai întrebi de ce morții tai te injur,marș de aici,javruta externului,unde e mai bine acolo lingi:)))
  8. LUMEA RODOS

    Te iau la pula în serios,un retardat care nu are coie sa vorbească de pe contul lui asta ești,efectiv ma doare în pl de tine ,dar îmi place sa te injur ,asa ca vorbește ca am sa-mi.bag pl în ma-ta pana o lărgesc sa intri inapoi
  9. LUMEA RODOS

    Latră ma-ta ,te dracu de handicapat te-a băgat cineva în seama sau vrei sa ti-o futem tot server-u pe ma-ta aia curva care a scos un câine jegos ca tine ,mai marsi în morții tai de pe externul asta de păduche al societății ce ești,vorbiți dracu și voi nici nu jucați, te fute pe tine grija ce am...
  10. LUMEA RODOS

    Coie tractorul, îl ai din UK sau din Poland?
  11. LUMEA RODOS

    Nu știu,vom vedea
  12. LUMEA RODOS

    Și crezi ca ma impresionezi:))) Poți face și 10,tot pierdeți lumea
  13. LUMEA RODOS

    Vezi ma sclavete ca se vede frustrarea ,stai în plm chill ca tu ești în vacanta, a apropo,furiile alea ti-au mai pierdut un full de mitice
  14. LUMEA RODOS

    Se supara singur,de fapt existenta lui îl supara :)))
  15. LUMEA RODOS

    Bolnavule,vezi cum bagi lumea de pe lângă în tura 2 la dominație
  16. LUMEA RODOS

    e pe val ivan:)))
  17. LUMEA RODOS

    impresionant:))) fa poza check beck
  18. LUMEA RODOS

    acum e tarziu,dar baga acolo,vine eventul de hallowen,acolo sigur vei avea nevoie:))))
  19. LUMEA RODOS

    ce faci scumpo?
  20. LUMEA RODOS

    macar ele sa aibe un scop frumoaso
Sus