Rezultate căutare

  1. havenoid

    Setări lume nouă

    Viteza de joc: 6 Viteza unităților: 5 Viteza negustorilor: 5 Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc:7 zile Limita alianței: 60 de membri Moral: Nu Endgame: Dominatie/Olimp Sistem vechi de cucerire Zei 8 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis, Afrodita si Ares) Bonus de...
  2. havenoid

    Lumea nouă Revolta

    sarbatori fericite baieti, sticlism placut bautorilor
  3. havenoid

    Selimbria pace de sarbatori

    da ca de aia ai luat nava, ca nu mai puteai da nave si de pace =))) se putea ataca, ai luat nava ca ai dormit, asumati va
  4. havenoid

    Selimbria pace de sarbatori

    Sincer cum sa pui pacea asa
  5. havenoid

    Lume noua?

    Cand se deschide lume noua?
  6. havenoid

    Politică şi propagandă Lumea Imbros

    esti cu adevarat smecher!
  7. havenoid

    Politică şi propagandă Lumea Imbros

    @monster zins3 ca sa stii si tu, cine a fost baiat, chicago a avut dreptate, poate asa nu renuntau atatia
  8. havenoid

    Kasmenai - Zona de Razboi

    n am luat 5 nave in 2 zile.. si daca am retras aia e, s a intamplat, dai ss uri degeaba si te dai boss pe aici, ca daca faceam cum au zis altii sa ti luam drepturile, nici nu mai existai acum dadeai stergere mananci cacat degeaba, nu mi mai da mesaje in pv si nu mai vorbi de mine pe aici, eu...
  9. havenoid

    Politică şi propagandă Lumea Imbros

    eu am vrut mah ruperea pactului, dar cu fuziune live. ce drc va cacati atata pe voi, eu l am vrut =))) ca sa ne jucam, ce rost are jocu asta daca stam doar in pace cplm, da m am plictisit de imbros, de aia m am si dat din fata
  10. havenoid

    Kasmenai - Zona de Razboi

    e topic de kasmenai, mai lasati in plm imbrosu ca zici ca e champions league la cum se vb de el
  11. havenoid

    Kasmenai V.2.0

    sa fie pace n lume...
  12. havenoid

    Kasmenai

    :cool:
Sus