Rezultate căutare

  1. Aflarea timpului petrecut pe Grepolis

    gata, am intrat pe innogames romania si fac acolo un ticket multumesc
  2. Aflarea timpului petrecut pe Grepolis

    Am trimis email dar mi-au raspuns in felul urmator : Dear Player, We kindly ask you to reach out to your local support. Customer Support - InnoGames Support Thank you for your understanding! Deci, din cate inteleg cineva pe plan local trebuie sa se ocupe de acest aspect. Cunoasteti careva...
  3. Aflarea timpului petrecut pe Grepolis

    merci
  4. Eroare scriere Sirene

    Iar la Afrodita, la Imnul Afroditei, cred ca trebuia scris doar "Cresti colectarea resurselor" si nu "Cresti colectarea resurselor agrigole", ca satele de tarani iti dau lemn, piatra si monezi, nu grau, porumb si alte cereale :))
  5. Eroare scriere Sirene

    Si la Antrenament spartan de la Ares e gresita descrierea. In loc sa se scrie Cazarma, s-a scris baraca. Eroare scriere
  6. Eroare scriere Sirene

    Salutare, La Afrodita la sirena e mancata o litera la pentru e scris entru Eroare scriere
  7. Aflarea timpului petrecut pe Grepolis

    Va salut, Am vrut sa deschid un subiect nou referitor la aspectul orasului. Eu am contul kingmaryo de mai bine de 10 ani si nu pot debloca aspectul orasului care se da pentru Zece ani de loialitate. Ce trebuie sa fac pentru a fi deblocat pe lumea HELIKE ? Multumesc
Sus