Rezultate căutare

  1. Deoxys

    Kasmenai V.2.0

    Pentru ca sunteti niste distrusi
  2. Deoxys

    Kasmenai V.2.0

    Ba nu te ai lasat ca esti bolnav? Ca vad ca timp sa scrii pe forum ai, vb de orice vrei dar alianta mea laso afara ca nu are nuci o legatura cu tine david sau friends
  3. Deoxys

    Kasmenai V.2.0

    Pe mine nu ma intereseaza ce spune maimuta, la noi david nu joaca.
  4. Deoxys

    Kasmenai V.2.0

    Deci eu vorbesc cu baiatul la telefon zi de zii si tu vrei sa imi spui mie ca e ratacitul ala de david? Hai ma dispari cu cacaturile astelea
  5. Deoxys

    Kasmenai V.2.0

    Eu zic ca tu esti un drogat complet sunt doua persoane complet diferite, oricum am vazut ca deja ai dat stergere bravo
  6. Deoxys

    Kasmenai

    Pai se sta bine aici, dar daca vroiam sa vorbesc cu un caine iti spuneam mersi
  7. Deoxys

    Kasmenai

    @SefulLuiDavid noi am ajuns sa traem concluzia ca esti un retardat
  8. Deoxys

    Kasmenai

    Nu cred ca esti asa de prost sa ilnu intelegi de cate ori o fost ironie ca sa se enerveze elemente proaste care sunt prezente aici.. plus ca poti sa intrebi oricine o jucat in friends, chiar si scorpion si buson care acum o fugit la voi, de cate ori am fost contra lui, e irionie omule, sau e mai...
  9. Deoxys

    Kasmenai

    Si care a fost problema? Am pierdut o lume? Aia a fost nu cred ca a murit cineva, find ca cand am intrat in Legion am zis, ca pe mine dominatia nu ma intereseaza.
  10. Deoxys

    Kasmenai

    Vrei sa iti aduc aminte cate nave ti am spart? Omule nu te mai da mare ca esti penibil. esti necapabil si fara maini. Plus ca aveai permanent de bireme noaptea pe fiecare oras pentru ca esti slab. Punete in miscare gras porc ce esti ca se vede sunca pe tine. Si vezi ca stiu ca erai pe contul...
  11. Deoxys

    Kasmenai

    Ba nu mai minti ca esti rasul pamantului, atacau cu contul lu webb si cand se ferea tu trimiteai offurile de la tine , toata lumea o vazut jegule, tu viol poti sa i dai doar lu mata pentru ca esti un jeg de om hahahah.. tu traiesti in lumea ta de cacat unde tu esti cel mai tare, eu cred doar ca...
  12. Deoxys

    Kasmenai

    De unde sa stiu ce era acolo vazund ca era prima lume in romania?? Ei sa o lasat total cand am intrat la ei ca o crezut ca o castigat lumea. Vezi ca nu am esit din alianta cum toti ziceti voi din gura, am esit ca ma am certat cu sclavul de bobo care is petrece timpul sa spuna ca vrea sa vada...
  13. Deoxys

    Kasmenai

    Zici toate navele care iti am spart? Sau ati uitat cat de jenanti ati fost cand ati incercat 5 nave pe 5 insule diferite si ve le am spart pe toate 5.. omule pot sa nu iti fiu prieten sau amant cum ai vrea tu, dar eu si daca nu suport pe cineva cand joaca bine spum ca joaca bine. Stati aici sa...
  14. Deoxys

    Kasmenai

    Grasane ascultama ia un pic de aier plus si un pic de miscare ti ar face bine.. in al doilea rand eu sunt inca pe cruce de la inceputul lumei.. plus tu te ai lasat, am vazut cum mai sters de mapa cum imi ziceai mie :) doar sa va dati mari stiti nu recunoastwti ca va am spart nave intruna, am si...
  15. Deoxys

    Kasmenai

    Sunt si mereu o sa fiu, intreabal pe quest azi dimineata
  16. Deoxys

    Kasmenai

    Nu incepe ca prostii din astelea. Pentru ca nu regret alegerea mea, asta a fost. Ca castigi sau ca pierzi macar se joaca pana la sfarsit ca indiferent de situatie cand unul e lider are responsabilitate pe toata alianta dar na e mai usuoara vacanta. Lume e pierduta de mult dar sunt unicul care a...
  17. Deoxys

    Kasmenai

    Bai ati distrus de ja o lume pentru iubirea voastra interzisa in real, si ma refer la mai multe persoane, nu mai futeti creierul si pe extern la lume va rog frumos sa va f in inima. Ma duc noaptea sa dorm si ma trezesc cu cosmare dupa ce am vazut in friends
  18. Deoxys

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    spune cand incep sa dau fantomizare.... hai ma ca imi vine a vom ade ja acum, dispar de aici pa pa
  19. Deoxys

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    sa dau fantoma din cauza ta? haahah.. ma ocup eu de el imediat xD zeraath mai taci,,, dar vrei si follower pe insta? esti un influencer?:p
  20. Deoxys

    - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    zeraath taci in pana mea ca te plangi ca ti o spart contul, dar poate o fost una din cele 3422 de player ca iti stau pe cont :( cls98
Sus