Rezultate căutare

  1. - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    Felicitari adversariilor, rusine caracterelor mizerabile din alianta care m-au facut sa dispretuiesc jocul asta si mai tare si care m-au facut sa i-au o decizie finala in legatura cu revenirea vreodata pe acest joc. Ca multe altele in viata, conexiuniile puternice si de incredere exceleaza in...
  2. Rapoarte Hall of Fame

    al dracu grifoni
  3. - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    nu, faza e ca nu suna alarma, am probat mai inainte, se aprinde ecranul dar sunetul nu este
  4. - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    @Stil mai reparam si noi aplicatia aia ? alarma da rateuri
  5. Specificatii oras de atac terestru - mixt/mitice

    pe langa puterea de distrugere, personal cred ca viteza e mai importanta, deci calaretii nr1
  6. - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    Daca nici voi nu castigati dupa 20 de nespalati care s-au fantomizat numa in momente grele + certurile zilnice cu care se confrunta alianta asta + spioni care is mai activi ca unii dintre lideri, e grav
  7. - FRIENDS - WINNERS OF GOLGI -

    ba mie mi s-a cam luat
  8. Spam

    happy care a dat primul protectie va pune desfasuratorul pe forum, apoi vi-l dau si voua, ca asta imi arde mie sa edit si sa fac scandal dupa, tu iti dai seama ce penibil suna ? Daca nu era event 3 luni non-stop cu mitice practic gratis, erati ceaules de mult.. haideti sa fim seriosi.
  9. Spam

    bug in favoarea voastra bineinteles
  10. Spam

    pentru ca protectia s-a dat cu o secunda mai devreme decat ar fi fost normal, prima prot s-a dat la 10:43:46, urm prot s-a dat la 14:43:45 la voi trec altfel orele sau cum ?
  11. Spam

    ok eu sunt cioban, dar cei care fac manevre dinastea ce sunt ?
  12. Spam

    Last legion apeleaza la manevre cand nu pot scoate o nava. *a-ti dat vraja negativa "NARCISISM* inainte sa se dea protectie. cumva cumva a-ti eliminat protectia cu secunde inainte sa expire
Sus