Rezultate căutare

  1. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    ?????dai la manivela????ce vrei sa spui??:))
  2. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    vorbeste frumos !!!!ca nu te ajuta cu nik daca insulti:))te astept pe teren....asta daca joci!!!!dar de obicei care injura aici joaca cu bot si sunt banati la un timp!!!la mine sunt jucatori curati si buni!!!nu aveam de gand sa ma implic dar tinand cont ca au intrat pe lume ff putini ..trebuia...
  3. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    ff bine !!!eu invat colegii sa nu exagereze cu aurul tinand cont de lume!!!vorbim peste 6 luni:)))cam 8 tine pana se termina !!!nu e graba
  4. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    barosanu:))dai pe afara de bani:))vai vai...
  5. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    :)))mda nu asteptati raspuns de la mine !!!chiar nu stiu ce sa raspund:))unu e cioban altul instiga la ura:))
  6. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    macar de ramanea o alianta buna dar voi sunte.ti amaratii de mayans:))trist !!!e de tot rasul:)))
  7. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    si aceaiasi poveste pe revolta:)))o sa jucati turca...pregatiti sa va atacati intre voi:)))ca oricum ramaneti 10 pana la sfarsit de lume...eu unu nu as sta:))
  8. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    doar daca va bateti cu mine atat:))restul sunt pt gold:)))
  9. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    mda ...au stricat revolta !!!cand tipam anii trecuti pe aici nu ma baga nimeni in seama!!!acuma intra o alianta:))
  10. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    dar vad ca a intrat doar o alianta:))
  11. Extern 2023- Spania V5

    si nu inteleg ce e rau in a jucA EXTERN?????poti vedea diferenta dintre noi si altii!!!si credetima sunte.m mai buni!!!
  12. Extern 2023- Spania V5

    slabanii crepolisului dau accept:)))pana aici am ajuns:))
  13. Propunere Lume - Noiembrie

    hai sa fim seriosi stii despre ce vorbesc:)))nu am facut magzin nici o data !!!!chiar nu te ajuta cu nik!!!:))
  14. Propunere Lume - Noiembrie

    da!!!toate orasele aveau magazine::))inclusiv ale tale!!!asta daca nu ai facut si tu asta!!!
  15. Propunere Lume - Noiembrie

    asta asa e in special pt specimente ca tine care avea pe dominatie toate orasele cu magazine:))
  16. Propunere Lume - Noiembrie

    lumi rapide sa aveti unde va da stergere:))exact aia cereti asta:))mie imi plac ...dar e a doua lume in care raman si culeg fantome :))
  17. Ăștia din Friends !!!

    multumesc pt fulgere:))daca atat se poate asta e:))
  18. Ăștia din Friends !!!

    o duminica placuta si fara certuri de se poate:))
  19. Ăștia din Friends !!!

    guta ala a fost capul vostru va dat aur si vati lacomit toate orasele aveau magazine :)))daca va luati dupa mucea :))
  20. Ăștia din Friends !!!

    jocul pe romania sa deschis decand am eu contul asta..pe care nu am jucat il tineam de cucerit mergea pe atunci:))
Sus