Rezultate căutare

  1. Felicitari Friends

    Cum am spus, mi-ai luat 0 orase la cat de activ ai fost. Doar ai internat jucatori pe rand de la voi si ai facut si tu orase:))) cultura facand blaturi nu se pune ca si jucat, deci ciocu mic. Decat sa am reputatie de ratat, mai degraba in anonimat pe extern. Pe prima lume unde te-am vazut ai...
  2. Felicitari Friends

    Pai cine se oftica? :)) sunt doar fapte. Nu vrei sa recunosti aia e. Am auzit ca ai reputatie de copil mincinos:)) Oricum atatea luni de zile n-ai reusit sa-mi iei un oras, insa eu da, fix pe cruce, insula rosie, cu tine on. Dar pacat ca n-ati avut adversari de la inceput de lume si ati reusit...
  3. Felicitari Friends

    E lumea lor castigata cinstit:)) fara CB, fara boti, fara anydesk. desigur ca @Stil si-a facut treaba sa ii verifice, cu dovezile in fata, nu avea nimeni nimic neregulamentar:))))
  4. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    Am 2 lumi castigate unde a fost bataie :)))) nu ce jucato voi pe aici :))
  5. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    E reciproc. Probabil n-ai auzit pt ca nu ma dau in spectacol ca toate divele astea de pe extern:))
  6. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    Alta lume farmerama, va bucurati si voi astia mici de cate o coroana :))
  7. Lumea nouă Revolta

    El ii ii tinea predici lu @twistdark1 de cum se fac strategii sa castigi lumi :))
  8. Selimbria pace de sarbatori

    Lasa ca o sa mai pierzi orase, nu stiu de ce te superi atata.
  9. Selimbria pace de sarbatori

    Aia e
  10. Lumea nouă Revolta

    Propun o petitie sa se scoata permanent moralul de pe joc :)
  11. Rezolvare bot de creat conturi

    Decat farmerama pana la final, mai degraba un mesaj "boss, vrem lupta, in 3 zile incepem razboiu" si probabil nu mai comenta nimeni nimic pe treaba asta
  12. Rezolvare bot de creat conturi

    Eu zic ca tre sa ii mai faci o proba sa se convinga lumea :))))
  13. LUMEA RODOS

    Lume noua cand se deschide ?
  14. LUMEA RODOS

    N-o fost deajunsa motivatie, ca au fost ciuperci, charge back, doar scuze. De parca e prima alianta care se bate 1 vs toata harta :)))) Nu dle. @Anubis.K ?
  15. LUMEA RODOS

    Adevarat, n-am treaba cu mondenitatile :))
  16. LUMEA RODOS

    Daca era razboi si pe harta asa cum se umfla toti in pene pe aici... puteam spune ca viu serverul de RO
  17. LUMEA RODOS

    Eu am 1500e in tara :)
  18. LUMEA RODOS

    Salut
  19. LUMEA RODOS

    Si tot doar un oras am pierdut din prostie, tot ei au dat stergere :)))
  20. LUMEA RODOS

    Da,frumoasa lume, asteptam revolta :))
Sus