Rezultate căutare

  1. Manastireanu

    banare fara motiv

    il doare pe Stil fix in pl de tine si de problema ta. El sa o duca bine :))
  2. Manastireanu

    Dimale

    Poponare, tu esti Nr.1 la pule in cur luate... cred ca si pe sf de mata ai depasit-o. Mars si cauta in gunoi, poate o gasesti pe stricata de mata acolo .... :))))
  3. Manastireanu

    Dimale

    Daca trec fiecare alianta care a batut Demos-ul, trebuie sa trec 69-0 :))))))
  4. Manastireanu

    Dimale

    HOPA HOPA PENELOPA :)))) Ce ai patit POPO, iara ai castigat :))))
  5. Manastireanu

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Ma-ta are deja stil, sa vezi cum o pune :)) Zici ca pentru asta sa nascut :)))
  6. Manastireanu

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Ma-ta mi-apus 2 deja pe cap ... 2-0 POPO
  7. Manastireanu

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Auzi la el ca vrea GOLD :))) Bine ca nu ai cerut direct Coronita de la urmatoarea lume care se deschide :)))
  8. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Deci sa inteleg ca pe Paros am fost amatori iar pe Byllis am fost experti!? Iar revolta iara o castigam datorita tie. Multumim... Auzi coaie, tu ce lume ai castigat ma??? :))))
  9. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Pai si de ce nu ai sters ma? De ce te-ai lingusit de noi sa facem fuziune? Si nu doar 1 zi, linguseala a durat peste 1 saptamana... Trebuia sa stergi si cu asta basta, vi acuma si faci tam-tam ca tu ai castigat lumea Paros. Lumea Byllis cum a castigat-o Sons-ul ma? Tot cu ajutorul tau? Se invata...
  10. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Ce grade ma? Hai acuma fi un mic Dumnezeu si zi ca tu ne-ai dat gradele... Coaie, ai uitat ca v-ati rugat de noi sa fuzionam ca daca nu stergeti ?? Si da, tu ai decis Paros-ul prin linguseala ta sa te alaturi Sons-ului....
  11. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Tu esti un fel de zeu ? Ce plm de jucator esti ? Cum sunteti violati, hop, veniti pe extern si sunteti bombardieri de carton.
  12. Manastireanu

    RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Da, da da
  13. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Pai acuma ce sa zici si tu :))
  14. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

  15. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Guci, parca la inceput vroiai sa dai tu coronite la alianta Sons in tura 3-4 ... dar vad ca ai plecat printre primii :))))
  16. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Eu vreau o lume v6 Sons vs Wild poate o sa vada si bila mesajul acesta :))
  17. Manastireanu

    RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    si aici a pierdut Sons-ul :) ???
  18. Manastireanu

    Zancle-Joi/13/01/2022

    Ca sa jucati cu alianta Nr.1 SONS (Grepolis.ro) va trebuie bilete VIP.
  19. Manastireanu

    RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Cineva sa schimbe titlul din RHAMMUS, lumea aliantelor de top in RHAMMUS, lumea aliantei de top (SONS)
  20. Manastireanu

    RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Cineva sa opreasca SONS-ul !!!!!;);):eek::eek:
Sus