Rezultate căutare

  1. Abdera - Lumea greilor

    Esti prost ma. Nici nu ma mai obosesc. Sanatate
  2. Abdera - Lumea greilor

    Te-ai bagat sa aperi un personaj cu educatia lui homeland. Inainte sa vorbesti de cei care au "reactii" la adresa lui
  3. Abdera - Lumea greilor

    Nu esti tu in masura sa decizi cum se refuleaza lumea cand un tampit face o tampenie. Jet
  4. Abdera - Lumea greilor

    Vrei neaparat sa te injur si pe tine ?
  5. Abdera - Lumea greilor

    Nu prea mai am chef. Esti plictisitor. Copy paste la ce au zis toti nabii dinaintea ta. Nimic original
  6. Abdera - Lumea greilor

    Nu vreau. Eu am invatat singur. Nu e problema mea ca pe tine nu te duce capul. Mai departe latra linistit. Bafta
  7. Abdera - Lumea greilor

    Vrei sa te invat sa dai la secunda?
  8. Abdera - Lumea greilor

    Lasa-i ma. Mirk de 5 servere pierde in continuare. Propaganda e tot ce i-a ramas. Nu ii lua ultima fericire
  9. Abdera - Lumea greilor

    E ca si atunci cand toti rad la o gluma si tu esti singurul care nu se prinde. Tu si celalalt care ma face copil din senin. M-a izbucnit rasul:))
  10. Abdera - Lumea greilor

    Am evoluat. Sunt fericit. Nu ii usor sa ai fani
  11. Abdera - Lumea greilor

    Corect. Si restul o sa te judece cum vor ei si o sa te ia la pl, cat timp dai pe aici pe forum. Libertatea ta de a juca in ce mod vrei e la fel ca libertatea lui crismos, de altfel un scarbos, de a avea avantajul in orice argument fata de tine si a iti baga pl in gura oricand. Nu merg toate...
  12. Abdera - Lumea greilor

    Ba sunt. "Terminati". Mersi Miscarea inteligenta e sa te faci mic si sa lasi lumea sa uite de tine. Dar vad ca incet incet, te transformi si in aparatorul botului ca sa te justifici.
  13. Abdera - Lumea greilor

    Ai sters pe zacy si ai dat ora stergerii la grepo top. A vorbit cyoby cu tine cateva minute inainte la telefon si ai mintit cu seninatate. Sau cum zici tu :)) Seara faina si tie
  14. Abdera - Lumea greilor

    Nu dai fakeuri ca iti convine. Dai fakeuri ca esti suparat si frustrat si vezi iar cum se duce totul pe rapa in jurul tau. Si iar nu o sa inveti nimic. Seara faina davide
  15. Abdera - Lumea greilor

    Ai facut alta data si tu ce face hookah acum. Doar ca nu iti convine cand ti se intampla tie. E greu cu copiii :))
  16. Abdera - Lumea greilor

    Ati batut recordul la cat de repede ati disparut dupa ce s-au intors aia spre voi. Ce ai carat ma, i-ati carat pe aia eventual :)) Ma duc sa imi bat joc de cyoby iar ca te-a crezut atunci ca ai o boaba de caracter :))
  17. Abdera - Lumea greilor

    Nu mai joaca pentru mult
  18. Abdera - Lumea greilor

    Nota 10. Imi tine morala pentru ca am folosit nab in loc de noob. Nici nu ma sinchisesc sa explic. Mai vorbeste si tu cu oamenii :)) Si chiar vrei sa ma faci sa caut engleza lui david sa iti arat ce inseamna analfabet? Pe tine nu te-am uitat de pe zacy. Coloana ca plastelina si cuvantul zero...
  19. Abdera - Lumea greilor

    N-a crezut nimeni altceva de la inceput :D
  20. Abdera - Lumea greilor

    Se uita la filmare
Sus