Rezultate căutare

  1. Abdera - Lumea greilor

    daca tot se latra aiurea aici de catre unii las si eu mesajul asta de la un lider(nu stiu daca el se crede sau chiar e)al celor din live tm,nici iuda nu era asa parsiv =)))
  2. Abdera - Lumea greilor

    pai si ce a fost pace si nu stiu eu?sau dc sa nu atac in seara de paste?eu din ce am auzit aliatilor vostrii li s a propus de o saptamna pace si nu au vrut,auzi la el sa nu ii atac in seara de paste,te ai gandit ca poate sunt catolic si pt mine e doar o zi de sambata seara?
  3. Abdera - Lumea greilor

    ce fake uti ti am dat eu tie neazutitule? singurul caruia i am dat fake uri a fost king bib si acolo a fost vice versa.
  4. Abdera - Lumea greilor

    Nu e situatia mea dar altii au copii,familii si nu au chef sa audă alarma la 2 dimineata din cauza unui pussy boy frustrat.
  5. Abdera - Lumea greilor

    cum sa nu te certi cand toate animalele proaste au acces la internet?a 2 a zi de paște si asta da fake uri la 2 noaptea in contextul in care 99% din oamenii carora le a dat fake uri nu au avut nicio tangență cu el.
  6. Abdera - Lumea greilor

    daca tot esti tare in cioc controleaza ti cateii din alianta care dau fake uri si controale si dupa intreaba te de ce esti atacat la 12
  7. Abdera - Lumea greilor

    ti am dat eu voie sa mi aduci numele in vreo discutie?
  8. Abdera - Lumea greilor

    Da ti numai subiecte de comentat carcotasilor cu mesajele astea pe extern(se stiu ei)daca aveti ceva personal cel mai bine discutati in privat ca aici toti terminatii isi dau cu parerea si dau numai cu batul prin gard.
  9. Abdera - Lumea greilor

    a fost asediu,eu am facut print doar la ce am vazut eu nu m a pus nimeni sa postez aici si nici nu mi a trimis mie cineva mesaj personal.am vrut doar sa evidentiez ca jocul murdar e de ambele parti si nu are rost atata vorba inutila pe extern.
  10. Abdera - Lumea greilor

    a luat limvoi,cred ca se subintelege si am zis mai sus si de ce am postat.
  11. Abdera - Lumea greilor

    Eu doar am vrut sa expun faptul ca nu doar dintr-o parte se dau fake-uri,rahaturi fac ambele parti,sincer tot ce imi doresc eu e sa castige cea mai buna alianta si pana la final sa se trezeasca domnul stil si sa baneze toti jucatori care folosesc bot indiferent ca fac parte din hakuna sau friends.
  12. Abdera - Lumea greilor

  13. cel mai bun ierou

    Cred ca Duckadam in finala din 86' e de departe cel mai bun erou.Spor
  14. Friends Mochlos Olympus

    trezesteti colegii sa mai bage deff pe cucerirea aia pe yakuza ca va spargem tot in 4 oameni si da urat la statistica voastra...
Sus