Rezultate căutare

  1. Abdera - Lumea greilor

    A ti mai pierdut o lume. Era cineva aici care le numara =)))))
  2. Abdera - Lumea greilor

    e prima nava dupa event pe care reusiti si voi sa o tineti =))))))
  3. Abdera - Lumea greilor

    Mananci cacat. Se numeste impunere, se numeste organizare. Voi? Globale, amenintari, tichete, recrutari cat mai multe. Daca a ti putea, a ti recruta si de pe alte lumi...
  4. Abdera - Lumea greilor

    plangi putin asa in sufletul tau. daca nu aveai nava nu te mai pisai pe el =)))
  5. Abdera - Lumea greilor

    Buna dimineata David! =)))))))))))
  6. Abdera - Lumea greilor

    Mai atat de terminat nu poti sa fii, deci nu te mai termina... ca le dai astora de la "recorduri mondiale" scorul peste cap.
  7. Abdera - Lumea greilor

    Daca as mai fii copil, la unii v as dona alocatia smr io... asa mila imi este...
  8. Abdera - Lumea greilor

    amenintari alea alea. mai aveti bireme?
  9. Abdera - Lumea greilor

    David la 10:00: n au cum sa sparga, sunt 20k bireme, cate usoare sa aiba. Ora 11:00 "Aceasta cucerire nu mai poate fii afisata" =))))))))))))
  10. Abdera - Lumea greilor

    cand ai bagat nava la 5 noaptea erai ud tot. ai si postat ca topitu pe forum aici de bucurie. aici e david cand a bagat si el o nava si se udase tot de bucurie si a simtit nevoia sa se manifeste. si dupa ce am reusit sa i scoatem nava cica: nu era important orasul. dar ai avut putin orgasm cand...
  11. Abdera - Lumea greilor

    pe alea smeagol le compune. are talent si in photoshop.
  12. Abdera - Lumea greilor

    Ai o laie :))))
  13. Abdera - Lumea greilor

    Vedetele astea ti au scos asediu cu 20.000 bireme nu mai plange atat.
  14. Abdera - Lumea greilor

    Cica nu era oras important dar la 5 dimineata te ai udat tot cand ai bagat nava.
  15. Abdera - Lumea greilor

    Stiam eu dc pastrez sloturi. Abia astept sa va fantomizati astia din Friends :)))))
  16. Abdera - Lumea greilor

    David hai cu inceput nou. 20.000 de bireme si nu a ti reusit nimic. Mai sunteti si 6-7 aliante :))))))
  17. Abdera - Lumea greilor

    cica nu i am primit noi. erai asa de disperat ca dadeai globale in fiecare alianta. plimba ursu =))))
  18. Abdera - Lumea greilor

    si mai ai ceva comm de rahat cum ca noi pierdem orase. va luam orasele de parca ni le dati cadou smr...
  19. Abdera - Lumea greilor

    iti fac copy paste cand ne ai dat globale ca ne astepti la tn? vezi ti de mucii tai. iti cam sufla academia in ceafa coiut. oricum am castigat lumea dar iti merg rotitele cam greu sa realizezi acest fapt concret.
Sus