Rezultate căutare

  1. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    să îi pupați în dos, toți ăștia de întrebați „cine sunt Mayans” :)))
  2. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    ba slabi sunteti ma, daca va tot impiedicati de MAYANS pe Carfi, unde jucam la distractie, de amuzament si sa experimentam Olimp, sunteti nu all stars, sunteti vai steaua voastra :)))))
  3. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    ca sa-ti raspund la intrebare, MAYANS a jucat pentru prima oara pe Rhammus (revolta v6) si l-a dus la final, spre deosebire de multi altii. asta este al 2lea server pe care jucam; iar pe Carfi am intrat din curiozitate pentru Olimp (niciunul din noi nu jucase acest mod) acu ca ti-ai primit...
  4. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    ai vrea, sau ți-ai dori? :))) e cam greuț acu fără papagal eh? ce să faci, n-ai ce să faci, e nasol. niște fake-uri o combinație, alarmă care nu sună, găsiți voi un bug, găinarilor.
  5. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    atâta vreme cât ai interes să-ți ți spion permanent la noi, suntem cineva pe lângă voi băi labagiule. iar ca să-ți răspund, evident că mai am, boschetarule, avem și navă la voi, dormezarilor, fără spion ;)
  6. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    cât de frustrat să fi, să ai om într-o alianță mică, spune multe despre voi cât de buni sunteți ;)
  7. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    eu v-am dat mesaj la 14:43 ieri, voi, la nici o oră a-ți început ca disperații cu atacuri peste tot, deși nimeni nu a ripostat; noaptea a-ți băgat și nave, iar eu da, v-am dat fake-uri, unora, azi noapte pe la 3; demolările sunt ceva la ordinea zilei, tot voi le-ați început, ca și fake-urile de...
  8. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    asediile alea care nu au existat zile, săptămâni? sau de care asedii vorbești, că la noi sigur n-au fost. nu profită nimeni de nimic, iar pierderea unui oraș, 10 orașe, 1000 de orașe e complet irelevantă; era o rugăminte, un gest de omenie, care voi nu a-ți onorat-o (în condițiile în care...
  9. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    unde dai și unde crapă, cine ce profită coane? ești sănătos la cap? tragi var pe nas? schimbă dealeru, că e nasol. se numește omenie, animalule.
  10. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    n-a cerut nimeni empatie, s-a cerut un gest omenesc, uman, a fost o rugăminte. nu-ți dau satisfacția unui scandal, și nici responsabil de înjurăturile care vi le împărțiți în mod egal și de-o parte și de alta nu sunt. a-ți demonstrat cât de OAMENI sunteți. repet, penibil. nu vreau un circ pe...
  11. n3bunu

    Lumea Carfi-Olymp

    Din nefericire, boston79, Mihai, coleg, prieten și membru fondator, ne-a părăsit... Alianțele de pe Carfi au fost rugate să onoreze în semn de respect, un doliu de 3 zile; evident sălbaticii grepolis (All stars) nu se pot abține și profită de astfel de momente. Trist bă trist, fiți oameni...
  12. n3bunu

    Bug tabara banditilor

    marea majoritate intampina problema asta pe telefoane
  13. n3bunu

    Lumea Bhritos ! V4

    spor la joc și baftă :)
  14. n3bunu

    RHAMMUS, lumea aliantelor de top

    Cu prilejul trecerii dintre ani, vă doresc un an mai bogat în împliniri, mai înalt în aspiraţii şi plin de succese. La mulţi ani! Multă sănătate, pace și liniște! LA MULȚI ANI 2022!
  15. n3bunu

    Lumea lui 7ball&gasca

    adevăr grăiești fiule! :))))
  16. n3bunu

    Serverul fantomelor

    n-ai cu cine, server în comă :))))
  17. n3bunu

    Serverul fantomelor

    nu e exclusă nici varianta asta :))
  18. n3bunu

    Lumea lui 7ball&gasca

    7ball, tot prost ești? :))) felicitări pentru câștigarea lumii! Forumul ăsta este o sursă constantă de amuzament :)))
  19. n3bunu

    Serverul fantomelor

    100 dar cinstiți, ar fi din nou grepolis de acum 10 ani :))
  20. n3bunu

    Serverul fantomelor

    cel mai „surpriză” element ar fi BAN Permanent pentru botiști, s-ar schimba multe atunci. :)
Sus