Rezultate căutare

  1. saca 24

    Roata Luptei 2024

    @Stil e de vina pentru toate. Pentru incalzirea globala, pentru poluarea mediului, defrisarea padurilor, pentru razboaie si multe altele. Daca divorteaza nevasta/sotul de voi, tot el e de vina.
  2. saca 24

    Roata Luptei 2024

    Nu e ignoranta, e pura nepasare, asa se numeste. ;)
  3. saca 24

    Lumea noua ro101

    O lume fara ciuperci, fara boti, o lume cu admini capabili si responsabili. Nu labili psihic. Cat despre setari, viteza mare, durata scurta de cucerire cum a fost pe Zakros, si fara gold, fara moral.
  4. saca 24

    Lumea nouă Revolta

    Macar facem o alianta noua pe Ro. Alianta Prostilor. :)))
  5. saca 24

    Lumea nouă Revolta

    Prost sunt si eu.Prezent! Poate ne facem o alianta de prosti pe viitor :))))
  6. saca 24

    Lumea nouă Revolta

    E pentru spalarea pacatelor!
  7. saca 24

    Extern 2023- Spania V5

    Hai la vanatoare de gaste, ca e sezonul. :))))
  8. saca 24

    Propunere Lume - Noiembrie

    O sa anunte, nu-ti fa griji. La vreo 2 saptamani dupa ce se deschide lumea. Bineinteles, alte setari care nu coincid cu serverul respesctiv. ;) Eventual, le va schimba pe parcursul serverului, ca sa fie mai palpitant.Azi e revolta, poimane e asediu. Ba viteza 1, ba viteza 6.. Sa dea un plus de...
  9. saca 24

    Propunere Lume - Noiembrie

    Nope. Asteptam sa dea Stil cu zarurile la barbut, sa vedem ce setari baga. In functie de zar.
  10. saca 24

    Lumea nouă Revolta

    Dar un server cu viteza pe minus e posibil?Undeva la -10 sa zicem. Multi am vrea sa imbatranim impreuna pe un server.
  11. saca 24

    Ăștia din Friends !!!

    Al Gherone ;)
  12. saca 24

    Ăștia din Friends !!!

    @GhearaX , Daca il invoc pe Gucci aici, il tavalesc prin noroi, apoi prin pene si il transform in papagalul meu, imi iau bann??
  13. saca 24

    Ăștia din Friends !!!

    Lasa viata.Da-i frau liber... ;)
  14. saca 24

    LUMEA RODOS

    Nu va luati dupa gurile rele care zic sa nu mai intrati pe aici.Lasati-o naibii de viata sociala, ca oricum n-avem nevoie de ea. Si cui ii trebuie job, sau bani ca sa traiasca, cand ne putem hrani cu ce se mai scrie pe aici.
  15. saca 24

    LUMEA RODOS

    Te-ai activat grav Ivane. Hai sa fiu si eu in pas cu moda. Muie @Stil Fie ce-o fi!1 luna de carcera, de stat la racoare, doar cu un colt de paine si apa.
  16. saca 24

    LUMEA RODOS

    Pentru alte tipuri de ciuperci/ciupercoase, care va vor face sa vedeti viata cu alti ochi, apelati cu incredere la Capone(no offense), fratele meu rapidist. Pentru MURE, Cornele, stii unde sa apelezi. :)))
  17. saca 24

    LUMEA RODOS

    Tocmai asta am incercat sa punctez si eu :))) Dar mai subtil asa..
  18. saca 24

    LUMEA RODOS

    :)))))) Faci ce faci si tot il intepi pe mytza :)))) Ma Ivane, sincer nu stiu cum au facut, dar au reusit.Unii prin munca cinstita, altii..naiba stie.Cert e ca s-au realizat.
  19. saca 24

    LUMEA RODOS

    Legat de invatat sau tocit, de diplome/scoala/studii superioare etc, am avut cativa colegi de generala(cu situatii financiare nasoale) care abia au facut 8 clase.Cu greu si alea. SI-acuma-s patroni sau is plecati prin tari exotice si-o duc bine mersi. :)))) Fiecare cu norocul si soarta sa.Bine...
  20. saca 24

    LUMEA RODOS

    Onlyfans, si ati terminat balciul cu si despre joburi. ;)))) Sau cum se zice mai nou ,,creatori de continut".Asta in termeni eleganti :))))
Sus