Rezultate căutare

  1. florinache95

    Încercările divine ale lui Hermes

    Zeitatea presupun ca este Hades. Nume utilizator- florinache95
  2. florinache95

    De 1 Iunie

    Imi amintesc ca fata care statea peste drum de bunica mi-a spart capul cu o caramida
  3. florinache95

    Cine e norocosul?

    Democrit este un important filozof grec, descendent al unei bogate familii din Abdera, Tracia. Democrit a călătorit mult prin Grecia, Egipt și Persia, a revenit apoi în cetatea natală unde a devenit celebru prin vastitatea și enciclopedismul cunoștințelor sale. In Grepolis, Democrit este un erou...
  4. florinache95

    Cine e norocosul?

    Data de 10 Mai marchează trei momente importante din istoriografia României:începutul domniei lui Carol I, Independenţa de stat şi încoronarea primului rege al ţării. Din aprilie 2015, ziua de 10 Mai este şi zi de sărbătoare naţională, printr-o decizie a Camerei Deputaţilor.
  5. florinache95

    Ziua Mondială a Sărutului

    sarut=preludiu incipitul actului ,asa apar bebelusii hai cu saruturile!!!!! :D
  6. florinache95

    Probleme concursuri

    Doamna/Domnisoara Odmm, la concursul Sa filozofam 6,nu a participat nici un prieten al adminilor? Nu inteleg de ce se intarzie afisarea castigatorului...
  7. florinache95

    Spam

    Fara pacte si recrutari la greu,care zici ca pentru voi au fost egale cu 0 ,crezi ca mai apucati minunile? Dupa mintea ta asa...incearca sa nu te fortezi...nu am vrea un atac cerebral live.
  8. florinache95

    Sa filozofam! (6)

    Cineva fara teama este o persoana nechibzuită, cineva care se teme prea mult este un laş.Teama trebuie controlată, nu învinsă, este o stare de spirit, o emotie,omul este definit de emoţii, fara acestea am ajunge niste roboţei. :|
  9. florinache95

    Spam

    Zidu' e baza,cel mai important e cati trimisi ai pe el: )))))
  10. florinache95

    ca tot n-am ce face ...

    Pe scurt...Grepo e pe la fundul listei de interes pt inno.
  11. florinache95

    Un Nou Zeu

    Pacaleala sau nu eu vreau goldu'
  12. florinache95

    Un Nou Zeu

    O lămurire primim si noi in legatura cu modul asta "preferențial " de acordare al monedelor ??
  13. florinache95

    Sa filozofam! (3)

    Cunoașterea, o binecuvântare, ceea ce ne face oameni,încă de mici începem sa cunoastem si continuăm până la sfârșitul vieții. Curiozitatea ,setea de cunoaștere,au condus si conduc evoluția noastra si a tot ce ne înconjoară. :|
  14. florinache95

    Spam

    Erau interesante comentariile sterse ? :)
Sus