Rezultate căutare

  1. Propunere Lume - Noiembrie

    oricum parerile noastre nu conteaza tot cum vrea nenea stil e
  2. Propunere Lume - Noiembrie

    Setări de joc: Viteza de joc: 5\6 Viteza unităților: 5\6 Viteza negustorilor: 5\6 Protecția jucătorilor după intrarea pe lumea de joc: 7 zile Limita alianței: 50 Moral: Nu Endgame: Minunile Lumii Sistem de cucerire Revolta - Furie 8h Zei 8 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis, Afrodita...
  3. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    la muti ani
  4. Lumea Zeilor aka S I N O P E

    nu se merita sa trezesti lumea
  5. Spam

    De mine ai uitat:))
  6. Spam

    Paturile e un copil prost din pula straba:)) ce mai faci caponee????
  7. Spam

    Ce ma bucur ca nu mai joc. Rad singur ca un nebun de ce am citit pe forum extern(CAP DE ZMEU o panarama de jucator care a intemeiat cu 7bal pentru prima data wild fangs)pentru care nu stiu
  8. Spam

    Mi dor sa joc
  9. Spam

    Ooo ce va distrati,vreau sa ma distrez si eu,cine ma primeste in alianta?
  10. Spam

    Salutare Ce mai faceti praduitorilor??? Nu va mai certati,ca nu e bine:)))
  11. Cum sa fi Spectator

    Bravo bobita
  12. Poftiți la ... spam!

    Ce va mai place sa va dati in spectacol ,dar sunteti la fel,nu stiti care e mai mai bun,care alianta a stricat jocul,dar peste tot e asa,se incerca prin orice metode sa se castige
  13. Poftiți la ... spam!

    Spioni si multe conturi sunt peste tot,si mai ales sunt jucatori care nu au posibilitatea sa bage gold si pentru cateva sute de gold fac orice...nu mai e respectu dintre jucatori
  14. Poftiți la ... spam!

    Ce ma bucur ca nu mai joc pe lumea asta:))sa mai vad toate tiganiile care se fac,mai bine jucati pe extern sau nu mai jucati...
  15. Alianta Brotherhood

    Oricum tu esti un pacalici
  16. Poftiți la ... spam!

    Praduitorilor,sunteti ca niste copii de cinci ani
  17. Poftiți la ... spam!

    nu ca tine cel mai destept din curtea scoli
  18. Poftiți la ... spam!

    el numai cu gold raspunde,raspuns corect 200 de gold
  19. Poftiți la ... spam!

    nu mio placut scoala,prin baruri am invatat pentu bac,,,,da oricum asa prost ca tine nu am fost,sa fiu banat
  20. Poftiți la ... spam!

    ce o ajuns jocu asta,injuraturi,spioni platiti pe gold,admnini baneaza dupa bunul lor plac,parca ti scarba sa intri pe joc si ne miram ca pe un servar de la deschidere dupa doua luni mai joaca maxim 1000 de jucatori e lux daca sunt atatia joc de vreo 4 ani dar nu am vazut vreo alianta sa joace...
Sus