Rezultate căutare

  1. *Black Wolf*

    Now playing

  2. *Black Wolf*

    Now playing

  3. *Black Wolf*

    Now playing

  4. *Black Wolf*

    Now playing

  5. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    A ramas fara bani dupa revelion....a uitat ce a promis pe forum la inceput de lume!
  6. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Craciun Fericit tuturor! Multa sanatate si bucurie alaturi de familie si prieteni!
  7. *Black Wolf*

    Now playing

  8. *Black Wolf*

    Zeu vs Zeu

    Nu stiu de ce-mi dai tag,joc pentru ce vreau eu si cum vreau eu! Doar nu joci tu in locul meu! Pana acuma am luat coronita unde am jucat..nu am intrat la final cu cont de 1000-2000 de puncte sa fur coroana ! Hai iesi acasa si castiga lumea daca poti cu legendele tale din All Stars! Imi dai mie...
  9. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Ca intotdeauna..plus ca injurau de mama focului la inceput ca dau de pamant cu WIld si Demos sunt cei mai tari..7 la rand..
  10. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Nu are el fata sa conduca Friends ala adevarat..nu are buzunarul bun..e rupt
  11. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Stai ca vine still si aduce haosul:) deschide poarta spre purgatoriu :)
  12. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Iara ai baut ma nebunule? De vorbesti pe aici de jucatori care nici nu sunt pe forum?
  13. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Trebuia sa vina SWAT-UL la cum facea nebunul....rasturna grepolisul:)
  14. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    A bagat still iarba deaia buna de la el de acasa :) si a inceput sa-si aduca aminte de copilarie cand se uita la shrek!
  15. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    e de tine nebunule:) o castigi in 120 de zile cum ai spus de n ori:) regele FRIENDS 100 de lumi castigate..LEGENDELE ROMANIEI
  16. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Taran obosit de om ce esti..nu mai asa vorbesti bai mr.mue? O sa castigi tu lumea in visele tale panarama cu bere ieftina la 2l
  17. *Black Wolf*

    DevBlog

    Depinde de viteza de trimitere a resurselor si de favorurile acestora..daca la viteza 6 e cooldown 1 zi si 25 de ore au timp sa o faca de 3-4 ori in alea 15 zile daca cei din academii au orase si resurse..gen nu poti sa fi pe lume de viteza 6 cu maxim 20 de orase pana in minuni..dormi pe tine +...
  18. *Black Wolf*

    DevBlog

    Poti sa ia si academia coroana..dar e un cooldown time..adica nu mai poti reface minunea instant dupa ce ii dai downgrade..asa s-au gandit ei sa faca jocul mai fairplay si pentru aliantele mai mici care nu sunt top 3..asa in timpul de cooldown au timp sa bage resurse daca ei sunt la nivelul 8...
  19. *Black Wolf*

    Lumea Zeilor aka S I N O P E

    Sa speram ca dala S-Line nu saracie cheala
  20. *Black Wolf*

    Now playing

Sus