Rezultate căutare

  1. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Cum să nu... trimitem "zeul" nostru și face solo toți străinii
  2. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Unde este hall of fame că nu-l găsesc... Legat de faza cu cea mai puternică... discutabilă treaba... pe 4 lumi pe care am jucat eu în perioada Friends vs Demos a fost 2-2 la minuni, pe revoltă sau alte moduri nu știu că eu joc doar sistemul vechi de cucerire pe minuni
  3. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Zi-mi 5 nume de acolo care au jucat la Friends pe lumile menționate de mine, apoi îți zic și eu care sunt foști jucători Demos care sunt atât în alianța ta, cât și în cea în care sunt eu... Păcat că nu mai există hall of fame... eu am menționat clar alte 3-4 lumi, nu mochios, pe mine mă...
  4. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Dacă-i respecți atunci de ce-ți însușezi numele lor și meritul pe care-l au ei? Pui la descriere Psi, Athens, Knossos, dar nimeni de acolo n-a fost la Friends pe acele lumi, ba chiar vreo 3-4 au jucat la Demos, numele Friends însușit de tine acum n-are nicio treabă cu alianța care a jucat pe...
  5. Cine e norocosul?

    Stiu doar ca Amaterasu este o tehnica oculara din Naruto pe care o are Itachi, mai tarziu Sasuke si este un foc negru care arde tot pana la purificare :)))
  6. Goooooooool Zeus!

    Belgia 2-1
  7. Spam

    abia au facut forum pentru lumea asta si au si gresit setarile cand le-au trecut :))
  8. lipsa de bun simt si profesionalism

    defapt cucerirea dureaza 8h iar bonusul de noapte are 6h
  9. Cine e norocosul?

    Dagda este un zeu ce apartine mitologiei celtice si este portretizat ca o figura tata, capetenie și druid. El este asociat cu fertilitatea, agricultura, masculinitatea si forta, precum și magia, druidria si întelepciunea. Se spune ca el are control asupra vietii si a mortii, vremea si culturile...
  10. Ora bilantului

    Mie unu mi-a placut acest event deoarece orice event e event si are bonusurile sale, de asemenea a fost frumos gandit. Minusurile erau ca iti luau trupele folosite si nu aveau destule recompense la magazin :)
  11. Sa filozofam! (6)

    odmm ce treaba are ce am scris eu cu linkul ala? ca eu nu inteleg..
  12. Sa filozofam! (6)

    Dupa parerea mea, exista momente in care ne intrebam ce temeri ne impiedica sa mergem mai departe. Exista momente in care desi cunoastem pasii pe care ii avem de facut pentru a ne asigura succesul in drumul nostru de dezvoltare personala, alegem sa ne oprim. Exista intr-adevar momente in care...
  13. Hacker

    si dece marog nu ai putea? nu e imposibil, stiu pe multi care au prins si fara hack, iar daca atac si nava sunt in aceeasi secunda prima data se pune atac deci e golire inainte de nava daca am inteles bine ce ai zis..
  14. 1000

    Acest event a fost unul foarte frumos si interesant, dar dupa parerea mea a fost cam sarac la recompense iar pe gythium la realizarile comunitatii a fost facuta o greseala pentru ca era imposibil sa atingem numarul acela urias de cioburi fata de alte lumi pe care a fost un numar mai rezonabil...
  15. Instant

    o data la 24 ore
  16. Spam

    e mai bine asa :) totusi ar trebuii ceva pentru compensare zic si eu :)
  17. Spam

    deja apar copiii care fura nume de aliante :))
  18. Asa de proba

    Adevarat, nu ar face si ei o lume fara cumparare instanta..
  19. Spam

    dam la prastie :))
  20. Spam

    dece trebuia sa fie cu revolta :(
Sus