Rezultate căutare

  1. Gymus

    Kasmenai - Zona de Razboi

    Tot pe scandal pe aici...
  2. Gymus

    Lumea Golgi

    Suntem multi ? :)
  3. Gymus

    Lumea Golgi

    Taie din lumile alea..o parte au fost castigate de adevartul Friends , condus de Versace...
  4. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    Ce frumos ar fi fost grepolisul daca unii nu s-ar fi apucat de jocul asta... Probabil ca multi jucatori buni de s-au lasat inca ar mai fi continuat jocul.
  5. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    Cand ai marea inarmare si Aristotel :)
  6. Gymus

    Vrăji pe atac

    Fara suparare , dar schimba jocul... asta e una dintre cele mai mici probleme pe care le poti intalni pe grepolis.
  7. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    De ce nu mai sunt sercerele populate ? Din cauza "marilor jucatori" de dau cate 2-300 de fake-uri pe noapte. Majoritatea jucatorilor din cauza asta s-au retras. Lipsa de respect intre unii jucatori. Stim toti cateva exemple.
  8. Gymus

    Lumea Carfi-Olymp

    Nu Stil face setarile....setarile vin din Germania...pe aia sa-i injurati :) .
  9. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Pe asediu trebuie sa fi full focus , pe revolta iti permiti sa mai lipsesti cateva ore. Dar pe revolta , mi se pare mai importanta implicarea aliantei .
  10. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Eu numai pe asediu am jucat.
  11. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Pe revolta... bagi revolta..ala doarme 6-7 h , se trezeste..cere sprijin de la alianta. Daca alianta ta nu ataca (la secunda)nu iei orasul... la asediu..bagi nava..cand se trezeste ala dupa 6-7 h orasul e blindat..e simplu. E parerea mea , posibil sa gresesc.
  12. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Normal
  13. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Inca nu te-ai maturizat? Nu esti in stare sa porti o discutie civilizata ?
  14. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Mie , cel putin , mi se pare mai grea revolta... acolo conteaza mai mult alianta. Aici..prinzi off...bagi nava...si vine sprijinul.
  15. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    E bine ca e animat forumul..... acum 3-4 ani nu vedeai 125 de pagini la un subiect...ci pe tot forumul.
  16. Gymus

    EVENIMENT DE PASTE

    Nu exista event mare sau mic... recompensele depind de nr de puncte pe care le ai . Intradevar , la unele evenimente sunt recompense mai atractive ca la altele. Dar toate au in comun faptul ca , daca bagi gold, nu-ti mai trebuie nimic pe perioada lor.
  17. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Pikachu se lasa asteptat xd
  18. Gymus

    Abdera - Lumea greilor

    Interesanta ideea celor din Pokemons...sa-si puna numele de pokemoni , mi-am adus aminte de copilarie.. :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
  19. Gymus

    Friends Mochlos Olympus

    Asa nu moare forumul... Lasa ca e bine.
  20. Gymus

    Lume noua?

    Întrebarea e cand?
Sus