Rezultate căutare

  1. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    cea mai tare gluma :))
  2. Justitiarul1978

    BooT

    cu lipsesc din poze :(
  3. Justitiarul1978

    Top 15 Aliante

    Friends are pact doar cu Spartas +academia si Ordinul templierilor,restul toti sunt colorati cu rosu
  4. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    Pai cu ce suntem noi de vina ca toti vor in Friends
  5. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    Fortza Frends,se pare ca si pe aceasta lume schema lu Versace a tinut,dusmanii (asa ne zic ei,noi le zicem jucatori mai putin pregatiti) sau refugiat pe lumile unde nu joaca Friends
  6. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    daca la Florin te referia fost fost facut filmulet la cererea lui Stil si i-a aratat cum si cat de bine da,cand se face actiune pe cate un jucator din 10 atacuri unul tot intra bine la unii(la mine unul la 100 daca intra bine)
  7. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    nu ai nici o vina ca te-au ajutat colegii mei cu resurse,noi chiar ne-am bucurat ca ai revenit pe joc cat despre dormeze peste tot si in orice alianta vor exista(eu sunt una dintre ele,dar nu mai spune la nimeni)ar fi frumoasa o lume in care sa intram fara academii,pacte,admini printre noi si...
  8. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    nu stau sa citesc tot ce ai scris aici,pentru mine esti un jucator de liga a doua care nu merita atentie si nu stii sa dai bine decat cu bot,asta e prima si ultima data cand iti scriu si nu o sa-ti mai raspund provocarilor
  9. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    eu zic sa stai tu in banca ta daca nu stii care e treaba,jucatorii enumerati de mine mai sus nu au nevoie de goldul lui 7 ball
  10. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    a fost ajutat de rimona,nea holo,bogdan darabana si florin din ce am aflat eu
  11. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    pai si acum cum joaca Dragos ? cat a fost ajutat 7 ball de colegi de la noi cu resurse si ce avea nevoie cand a revenit si acum vine si arunca cu noroi in ochii friends? asta nu e frumos din partea lui sau a oricarui alt jucator care ar fi in locul lui
  12. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    pai si atunci cum pot iesi aici pe forumul extern si sa se planga ca le-a spart asediul noi si spartanii unei aliante de pe locul 5 si 6 la limita daca erau asa buni stateau si jucau in continuare cum o facem si noi adica jucam si ne batem cu cine putem si nu iesim sa ne plange pe extern
  13. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    pai de ce au clacat,ei au intrat cu scopul de a ne arata cine e demosul si au ajuns sa dea inceput nou in masa iar cei care au ramas ne dadeau sute de fake-uri pe noapte
  14. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    ok chiar si asa dupa ce am facut noi pact cu spartanii nu era echilibrata harta? eram noi si spartanii contra wind plus demos cat despre ruperea nucleului demos a fost rupt de 5 jucatori care i-au rupt pe satanist and co.
  15. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    pai si nu erau in aceeasi oala? din ce imi aduc aminte din 45 erau spartanii cu care ne bateam,si din 55 erau demosul care au reusit sa ajunga pana la granita cu 54 si acolo i-am oprit avansarea atunci mai era echilibrata harta?
  16. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    7 ball tin sa va felicit pentru asediu,frumos de la o alianta mica cum e a voastra,mai vreau sa spun ca nici 20% din zburatoare nu au fost date din ceea ce avem iar cei ce au atacat au facuto pentru ca era moral bun si zid 0 iar dupa ce a fost sparta nava au mai fost cel putin 40 de atacuri in...
  17. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    Se pare ca si pe lumea asta SCHEMA LU VERSACE a tinut,demos si wind bat in retragere si se gandesc la urmatoarea lume unde ne vom reintalni.Felicitari si FORTZA FRIENDS
  18. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    Inceputul sfarsitului
  19. Justitiarul1978

    Sa umplem de spam!

    pe tau am facut 7 minuni din 7 cat despre faptul ca imi dai fake-uri nu ma deranjeaza multi doar atat pot face
Sus