Rezultate căutare

1. Qu3sTz

LUMEA RODOS

ce facusi baietii? nici n-am apucat sa ies bine din protectie. :eek: p.s: am dat doar prima globala cu vedeta zilei, vad ca a fost suficient.
  2. Qu3sTz

Lumea Noua

e iunie, terex. :))
  3. Qu3sTz

Lumea LATO

alta lume, alta alianta, alta conducere dar acelasi nucleu de jucatori.
  4. Qu3sTz

Lumea LATO

eu ce sa va fac, daca jucatorii vor sa joace cu noi, multi au multe lumi alaturi de noi. ca sa tii o alianta ai nevoie de organizare, sa stii sa o tii unita si motivata
  5. Qu3sTz

Kasmenai - Zona de Razboi

@Lorita scuze ca-ti spun, dar cred ca îți lipsește ceva de tot intri pe forum. Tu spuneai ca pe forum postează și comentează doar distruși, odată ce tot intri pe forum și îți pasa ce scrie unul altul despre tine înseamnă că îți place să fii bagata în seama, îți place atenția, sa înțeleg ca în...
  6. Qu3sTz

dar erai tu?
  7. Qu3sTz

tu ai ideea ca tot ce zboara se mananca? :))
  8. Qu3sTz

in momentul in care intra pe harta si se bat cu pumnul in piept ca sunt buni si se dau mari jucatori (ghost), deja vad ca urmeaza fantomizare in masa. cand am intrat pe harta eram 2 aliante vs 10 aliante in total. noi am intrat grupat si cu gandul sa castigam, deciziile luate pe parcurs au adus...
  9. Qu3sTz

sunt slabi pentru ca sunt prosti condusi, sau nare cine sa ia atitudine la ei sa faca ceva. mai degraba o turma de oi condusa de un leu, decat mai multi lei condusi de oaie, asa-i?
  10. Qu3sTz

ba @Mr.SunShine asa imi place ca tot intri pe forum si iti dai cu parerea despre niste lucruri de care nu cunosti. toti suntem buni comentatori. daca nu joci pe o lume sau intr-o alianta, nu-ti mai da cu parerea :)) mai rau faci.
  11. Qu3sTz

Proiectul Ștevie

mi-a fi sarit degetul din greseala, cine stie:))
  12. Qu3sTz

Proiectul Ștevie

cine e lorita?
  13. Qu3sTz

Proiectul Ștevie

daca mai invita alina si pe mine, da, ma alatur, altfel nu.
  14. Qu3sTz

Proiectul Ștevie

deja 10 la rand, si-a anuntat revenirea in martie.
  15. Qu3sTz

Trivia - inscriere echipe

@Axel74 scrie la noi.
  16. Qu3sTz

Trivia - inscriere echipe

Ma inscriu si eu cu @Axel74 si @DauPraf .
  17. Qu3sTz

in jur de ora 1

in jur de ora 1
  18. Qu3sTz

Lumea LATO

Salutare, se anunta vreo alianta de revolta? cu exceptia CAINILOR? frumoase setari : LATO
  19. Qu3sTz

daca e plictisitor tot ce e legat de grepolis, ce mai cauti pe forum? cautai altceva? crypto sau investitii?
  20. Qu3sTz

Cum merge treaba?
Sus