Nottingham FOREST

tagesorin

Membru Nou
Offtopic. Salutari tuturor. In sfarsti, dupa curatenia de conturi de forum, am reusit sa mi activez contul meu fara "0". Ca in urma tichetelor din ultii 3 ani nu s-a putut face nimic.

Ontopic: Forest a inceput rau de tot prima liga. A pierdut 2 - 0 dar jocul a fost mai dur si putea fii mai rau. Sper sa se sudeze cei 13 noi jucatori cat mai repede si sper ca au dat de un Newcastle gata de Europa (top 6).
 

Alex Mikado

Membru activ
Vom vedea, au inceput rau, intr-adevar, dar e o formula noua, cu jucatori destul de buni incat sa reziste in premier league (Lingard care trebuie sa presteze bine, Neco Williams jucator tanar de nationala galeza crescut de Liverpool, Niakhate si Mangala cu sezoane bune in Bundesliga la echipe average ce e drept, portarul Henderson de a mai fost pe la nationala angliei) La o adica au niste oameni adunati decenti :) dar sa joace si sa confirme impreuna, daca nu vs echipa mai mari, macar sa faca punctele necesare cat sa se mentina la suprafata, odata cu mentinerea in prima liga vin si banii si interesul sponsorilor
edit: ma bucur ca ti au deblocat contul :)))
 

Anubis.K

Stie Tot
sezonul asta daca or sa reuseasca sa ramana in prima liga e bine :)))))))))))))
anu asta ar trebui sa fie al englezilor din toate punctele de vedere xD

bine pana dau iara de real madrid
 

tagesorin

Membru Nou
Vom vedea, au inceput rau, intr-adevar, dar e o formula noua, cu jucatori destul de buni incat sa reziste in premier league (Lingard care trebuie sa presteze bine, Neco Williams jucator tanar de nationala galeza crescut de Liverpool, Niakhate si Mangala cu sezoane bune in Bundesliga la echipe average ce e drept, portarul Henderson de a mai fost pe la nationala angliei) La o adica au niste oameni adunati decenti :) dar sa joace si sa confirme impreuna, daca nu vs echipa mai mari, macar sa faca punctele necesare cat sa se mentina la suprafata, odata cu mentinerea in prima liga vin si banii si interesul sponsorilor
edit: ma bucur ca ti au deblocat contul :)))
Dar nu a fost blocat contul acesta, doar a fost sters pt inactivitate (ultima fusese prin 2012 cred pe forum). Si am incercat recuperarea lui prin tichete, nu s-a putut si de aceea il facusem pe cel cu 0. Acum am zis sa incerc sa creez iar contul de forum cu nick ul meu de joc si a mers. Celalalt o sa fie sters la urmatoarea curatenie.
GO REDS !
 

tagesorin

Membru Nou
Vad ca sunteti multi suporteri ai echipelor din Romania. Nu e nimic rau in asta, mi-ar placea sa sustin si eu o echipa din Romania, fiind si asa aproape de National Arena. Poate in viitor. In orice caz, las asta aici sa vedeti cum se face in era moderna a fotbalului recrutarea si pe ce oameni si capacitati te bazezi cand faci recrutare. Nu doar un antrenor sau patronul (vezi becali), este un proces mult mai complicat decat pare la prima vedere.

 

Stupefy

Stie Tot
ooo tage.. sa ne pui si un scurt istoric pentru fiecare transfer realizat de nottingham forest in aceata perioada de mercato
 

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
 

Alex Mikado

Membru activ
Renan Lodi la NF, un transfer reușit pe bani decenți, un jucător cu creier, experienta în Champions League destul de mare, overall gg pt ei, un + echipei
 

tagesorin

Membru Nou
Chiar daca am pierdut, am facut-o decent, am iesit la joc. Avem aparare inceata si am fost naivi, iar la finalizare foarte putin letali. Dar echipa se incheaga incet incet, o sa iasa ceva frumos pt sezonul viitor. Toate transferurile sunt gandite si pt viitor. Daca scapam anul asta si iesim pe locul 17 o sa fie ok. Chiar nu tb mai mult. Cu asa atmosfera si ce preturi fumoase dau locutiorii Nottingham pe bilete, echipa are bani. Doar cu Tottenham a fost media 270 Lire biletul. Si au fost 30k spectatori. 8 Mil lire. La celelalte echipe peste Tottenham o sa fie 300 lire. Atat de mare e cererea sa intri pe stadion. Cu Bournemouth, considerati cei mai slabi din liga, tot o sa fie full si biletul in medie a fost 117 Lire. Cam asta inseamna economie, cerere mare, oferta mare. Dai bani si te uiti la meci dar mai ales dai bani si ajuti echipa, care a investit, nu au patron care sa si ia banii de incasari in dividente. Pana atunci las si unghiul alternativ de la infrangerea din week end. Deseara jucam la City, sper sa nu incasam 9 si noi.

 
Chiar daca am pierdut, am facut-o decent, am iesit la joc. Avem aparare inceata si am fost naivi, iar la finalizare foarte putin letali. Dar echipa se incheaga incet incet, o sa iasa ceva frumos pt sezonul viitor. Toate transferurile sunt gandite si pt viitor. Daca scapam anul asta si iesim pe locul 17 o sa fie ok. Chiar nu tb mai mult. Cu asa atmosfera si ce preturi fumoase dau locutiorii Nottingham pe bilete, echipa are bani. Doar cu Tottenham a fost media 270 Lire biletul. Si au fost 30k spectatori. 8 Mil lire. La celelalte echipe peste Tottenham o sa fie 300 lire. Atat de mare e cererea sa intri pe stadion. Cu Bournemouth, considerati cei mai slabi din liga, tot o sa fie full si biletul in medie a fost 117 Lire. Cam asta inseamna economie, cerere mare, oferta mare. Dai bani si te uiti la meci dar mai ales dai bani si ajuti echipa, care a investit, nu au patron care sa si ia banii de incasari in dividente. Pana atunci las si unghiul alternativ de la infrangerea din week end. Deseara jucam la City, sper sa nu incasam 9 si noi.

270 lire media pentru un bilet la notingam. :)))

nu are cum
 
Un simplu check.
Biletele se vind full mereu la aia care au abonamente.
Si sunt 4 feluri.

ce mi-ai dat tu e pentru away
smiley-emoticons-bussi2.gif

si 400 lire pentr away la notingham nu plateste nici fanul liver
 
Sus