Petitie Bonus de noapte

  • Autor subiect DeletedUser17024
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
:)))) ai prins timp liber si revii la vechiurile obiceiuri
 

DeletedUser11818

Guest
Echipa Grepolis a spus:
Salutare, dragi jucători,

Stați în siguranță, în acest sezon! Sănătatea dvs. ar trebui să fie prioritară, vă rugăm, nu uitați să vă protejați pe voi și pe cei din jurul vostru, și ori de câte ori este posibil stați acasă!

În ultimele două săptămâni, am strâns feedback din partea tuturor comunităților. Desigur, comunitatea noastră este plină de jucători pasionați, mulți dintre ei descoperind că stau acasă mult mai mult decât ar fi fost planificat inițial.

Având în vedere acest lucru, am dori să facem ceva de care să beneficieze atât persoanele care au nevoie să ia o pauză departe de Grepolis fără a le fi pus în pericol progresul lor, dar și pentru aceia dintre voi care sperau să se avânte într-o lume nouă și interesantă. Pentru aceasta am decis să:
- Oferim tuturor jucătorilor din toate comunitățile o vacanță suplimentară de 14 zile.
- Deschidem noi lumi de joc, pentru toate comunitățile, la începutul lunii aprilie, cu unele setări de care sperăm că cei care vor căuta o provocare se vor bucura.

Sperăm că aceste lucruri vin în ajutorul vostru, pentru protejarea sănătății și asigurarea unui joc cât mai plăcut!

Stați acasă, stați în siguranță!

Echipa Grepolis
 

DeletedUser6507

Guest
i se rupe lui de cerintele noastre. pana nu facem toti o greva de vreo 2 servere nu o sa ne bage in seama.
Dc spui asta?Are dreptate stil,mereu se va gasii cineva caruia nu ii plac setarile....de exemplu mie imi plac setarile...tie daca nu-ti plac e fix problema ta.Nu trebuie sa faci petitie daca nu-ti convine,joci acolo unde-ti convine si-ti plac setarile
 
Dc spui asta?Are dreptate stil,mereu se va gasii cineva caruia nu ii plac setarile....de exemplu mie imi plac setarile...tie daca nu-ti plac e fix problema ta.Nu trebuie sa faci petitie daca nu-ti convine,joci acolo unde-ti convine si-ti plac setarile
e democratie, daca nu intelegi conceptu cauta pe google. poate pricepi de ce avem dreptu sa facem petitie.
 

Stil

Community Manager
Salutare,

Aceasta lume, este una mult mai activa decat cele normale. Scopul aceste lumi ( deschisa mult mai devreme) este de a veni in sprijinul jucatorilor ce stau in izolare/carantina sau acasa (din diferite motive).
La sfarsitul acestei luni, vom deschide o alta lume, cu setari normale. Va multumes pentru intelegere.
O zi minunata!
 

DeletedUser16974

Guest
Salutare,

Aceasta lume, este una mult mai activa decat cele normale. Scopul aceste lumi ( deschisa mult mai devreme) este de a veni in sprijinul jucatorilor ce stau in izolare/carantina sau acasa (din diferite motive).
La sfarsitul acestei luni, vom deschide o alta lume, cu setari normale. Va multumes pentru intelegere.
O zi minunata!


Si tu esti izolat vărule?
 

DeletedUser16974

Guest
Ori e dominație ori minuni?
 

Atașamente

  • Screenshot_20200407-114335_Chrome.jpg
    Screenshot_20200407-114335_Chrome.jpg
    713,2 KB · Vizualizări: 20
Sus