Bug-uri sau Manarie ?

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
:))) de data asta nu :))) azi sunt la regim

Chiar stiam pe cineva care a patit ce am scris mai sus ;)

Apropos,ce se aude pe serverul nou??
 

DeletedUser16653

Guest
Interesanta postarea dar tristă . Nu credeam că sunt oameni care abandonează tot pt joc . Cunosc 20/30 de jucători ( de granița ) care găsesc echilibru . De ex eu nu joc Grepolis din aprilie/mai până în toamnă ( cunosc multe cazuri care fac la fel ) prefer sa ies și să profit de timpul frumos . In schimb iarna ( nu le am cu sporturile de iarna ) stau mai mult in casa și atunci am timp și de joc . Problema cred că este doar la cei care trăiesc pt acest joc și fac din el un tel in viata .
Esti pesimist de fel. Eu nu vad nimic trist. Tocmai ce s-a terminat zicand ca deja avem un junior si urmeaza sa ne mutam in casuta noastra. A sunat dur si trist doar partea cu primii ani de joc. Dar sa zici ca abandonezi tot e cam mult. Am vrut sa scot in evidenta faptul ca pe langa joburile de cacao si pe langa iesirile cu iubita sau amicii frecam timpul pe jocuri in special grepo in loc sa mi vad de scoala. Si toate se leaga, evident. Nu faci scoala nu ai parinti milionari, nici job bun nu o sa ai. Asadar, eram un semilooser dpdv provesional din cauza lenii si a jocurilor. Chiar daca aveam o iubita ce era langa mine neconditionat, pana la un punct cand s-a saturat si ea si mi-a dat desteptarea. Mie unu mi se pare o poveste utila tuturor celor de 20 - 25 ani. Cei mai importanti ani pt construit viitorul sa incepi tare imediat dupa absolvirea studiilor.
PS. una e sa fi jucator de granita acum cu alarmele (bine te incurca fake urile unora) si alta era sa fi jucator de granita inainte de aplicatie si alarma. Basca trebuia sa ai pc si la munca si acasa, altfel riscai sa fi sub asediu acasa. Crede-ma pe cuvant ca iti consuma f mult timp acest joc daca vroiai sa fi in top la atacatori. F mult. Nu erau atatea scripturi ajutatoare pt eficientizat refacerile de armate sau alte chestii utile. Plus ca, sunt convins, cei 20 de jucatori de granita pe care ii sti ca gasesc echilibrul, nu sunt ahtinati dupa clasamente si joaca omeneste, cum e normal. Pt mine nu era normal asta atunci...din pacate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16935

Guest
Mai stiu eu una , (Adriana ) ,si- a parasit sotul , caminul pentru ca sa indragostit de unul de pe grepolis .
Si culmea si fostul si actualul si ea joaca pe lumea Lindos .
Ea si actualul in Angels , fostul in Wild .
Femei fara minte !
Dar cunosc si cazurii care s-au cunoscut pe grepolis si acum au familie si copii .
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))
 

Atașamente

  • 20190719_110535.jpg
    20190719_110535.jpg
    520,9 KB · Vizualizări: 17
  • Screenshot_20190719-110752_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20190719-110752_WhatsApp.jpg
    175,3 KB · Vizualizări: 16

saca 24

Stie Tot
Mai stiu eu una , (Adriana ) ,si- a parasit sotul , caminul pentru ca sa indragostit de unul de pe grepolis .
Si culmea si fostul si actualul si ea joaca pe lumea Lindos .
Ea si actualul in Angels , fostul in Wild .
Femei fara minte !
Dar cunosc si cazurii care s-au cunoscut pe grepolis si acum au familie si copii .

:)))) si nu se alearga unii pe altii pe toata harta?? :))))eu as baga nave numai in ciuda :)))

tu imi pari cunoscut.si dupa scris,dupa exprimare,dupa dume/glume.
da un indiciu,sa.mi fac o idee ,sa ma gandesc pe unde ne-am intersectat
 

DeletedUser16184

Guest
Asta vorbeste de altii ca stau prea mult la pc pentru jocul asta sau d-astea,dar el e cancan-ul grepolisului :))))))))))))) asa disperat :))))))
 

DeletedUser16935

Guest
:)))) si nu se alearga unii pe altii pe toata harta?? :))))eu as baga nave numai in ciuda :)))

tu imi pari cunoscut.si dupa scris,dupa exprimare,dupa dume/glume.
da un indiciu,sa.mi fac o idee ,sa ma gandesc pe unde ne-am intersectat

Doroty e cel parasit ma , la parasit Adriana (ursulet79) acum am inteles ca joaca cu contul Zureta69 , si sa " maritat " cu altul , unul raa47 . Sau cel putin asa am citat intr-o zi pe conferinta Wild Fangs . (Am scris pt. ca pe doroty nu il deranjeaza , si de ceilalti doi ma doare in pula , aia e o tarfa ce sare din pula in pula , si raa47 sa ma fut pe mortii lui de bosorog , ca a stricat casa la om . )
Era o vorba : dintr- o curva niciodata nu poti face femeie de casa , sau ceva asemanator .
Iti par cunoscut pentru ca am jucat impreuna . Nu imi pot spune nick-ul ca imi dau scursurile astea fake-uri .Sunt si eu acolo prin nucleu , mai intru mai dau o comanda la cladirii mai fac ceva trupe .
Muie lui @RAGEE. !
 

saca 24

Stie Tot
Pff...asta nu o stiam.
Am jucat si cu doroty si cu ursulet.
Daca nu ma insel,prima data a fost pe athenes in 2015..

Nu tre' sa dai nickname.ul,nici mesaj in privat,zi aici un indiciu ca imi dau seama singur unde am jucat amandoi.Desi cred ca stiu cine esti..cred.
N.am treaba oricum cu fake.urile sau cu ,,razboiul" vostrup de pe forum si de pe joc. :))
 

DeletedUser16184

Guest
Si nu-si iroseste nimeni timpul de a da fake pe tine=)))) nu esti important=))))
 

DeletedUser16935

Guest
Mars ma terminatule , habar nu ai ce colegii ai in alianta !
Intreseaza-te ! Si o sa vezi ca e tarfa aia .
 
Sus