Spam

  • Autor subiect DeletedUser16533
  • Data de început

DeletedUser16533

Guest
Miracol ca a apărut acest sub forum (Macar dupa 1-2 luni):))
 

DeletedUser16968

Guest
Felicitari la asa zisii Ghost squad.
Stii ca nu o sa poti cistiga atunci foleseste alte metode precum ajutorul unui admin asa zisul Zeuxis pentru ca sa dea la jucatorii care stiu ca o sa le dea nervi la cap un ban ATACABIL pe 7 zile.Pai de ce si nu? Petreci de dimineata pina seara timpul in joc ca sa iti dea cineva ban.
Bravo !!!
In asa tempou o sa jucati voi si cu copiii vostri care vor fi exact ca voi - niste slabi.
 

DeletedUser10468

Guest
§7) Boți, Scripturi, Macros și Proxy-uri


Jocul este destinat a fi jucat pe browsere "normale", fără utilizarea unor procese automatizate. Jucătorii pot utiliza doar scripturile care au fost publicate pe forumul extern în secțiunea dedicată si care au fost acceptate de echipă . Până la publicarea si acceptarea unui script de catre echipă, acesta este considerat ilegal și nu poate fi folosit.

Utilizarea de proxy și a altor metode de a ascunde legătura între jucători și servere este interzisă, cu toate acestea, doar în cazuri speciale, jucătorii pot aplica pentru o derogare.


\
\\
§9) Fair Play


Grepolis este un joc competitiv, iar membrii echipei sunt arbitrii. Toate disputele cu privire la încălcările de regulament și cazuri ambigue sunt responsabilitatea echipei și toate deciziile sunt definitive.
 

DeletedUser10468

Guest
Trebuiesc respectate toate regulile,dar ce ar fi daca adminii ar fi putin atenti la jucatorii din top 100 si ar face ce trebuie facut fara nimic de ascuns .
 

Missis Bella

Membru activ
Cei care sunt jucatori vechi isi amintesc de nemultumirile scrise pe forum ale unor jucatori. Au incercat si altii inaintea voastra sa schimbe pe aici si au renuntat. Unii au plecat de ani buni pe serverele straine. Aveti doua solutii: emigrati sau renuntati definitiv. Aici nu se va schimba veci sistemul .
 

DeletedUser15009

Guest
Cei care sunt jucatori vechi isi amintesc de nemultumirile scrise pe forum ale unor jucatori. Au incercat si altii inaintea voastra sa schimbe pe aici si au renuntat. Unii au plecat de ani buni pe serverele straine. Aveti doua solutii: emigrati sau renuntati definitiv. Aici nu se va schimba veci sistemul .
Mai exista o varianta. ca cei banati pe nedrept sa dea in judecata pe Stil {Cristian Vrinceanu} . Dovezi sunt,,, chitantele la banii bagati.. si evident timpul pierdut.
Cand cineva este banat pt boot chiar si el banat pe dreptate si face ticket la admini ghiciti ce raspuns da adminul ? "NU VA PUTEM OFERI INFORMATII" . pai dc nu poate daca proprietaru contului banat face ticket pt dovezi ? doar la multi cont si limba se ofera dovezi, al boot nu se ofera.
 

DeletedUser16931

Guest
Foarte tare!! cel mai corect este ca in momentul cand te-a prins ca folosesti tot felul de artificii care te ajuta sa te dezvolti mai rapid, si nu apartin de grepolis sa iti faca orasele fantoma,direct...Cu goldul nu discut, dar cu tot felul de scripturi,boti si ce mama naibii o mai fi direct fantoma,,,asa mi se pare cel mai corect, nu ban atacabil, direct fantoma,,,adica noi ceilalti jucatori suntem mai fraieri, si voi mai smecheri, vezi tot felul de copii figuranti si plini de bani ca fac valuri pe aici...In 2010 cand am inceput sa joc,jocul era super ok...de cand au aparut pustii cu bani se cred superiori si destepti.folosind tot felul de chestii gasite pe net, ai incalcat regulile jocului, esti eliminat, indiferent de cati bani ai bagat in el,scurt..Adminii se aude...Va rog sa faceti un sondaj pe tema asta.si va garantez ca procentul celor care gandesc ca mine sare lejer de 70%...ca ai bagat bani, din partea mea poti sa iti vinzi masina ,casa si ce mai ai tu si sa bagi pe grepolis, dar joaca curat nu murdar..Romanul tot o fenteaza cum crede el...ca asa suntem noi...vrem sa facem artificii sa demonstram ca noi suntem cei mai tari. mentalitate tipic romaneasca, iar in momentul cand este prins se da victima...imi faceti greata
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Abia astept sa vad un server deschis cu maxim 200 de jucatori si care sa nu joace premium. Numarul de jucatori redus pe serverele ro nu este decat rezultatul eficientei administrari de-a lungul anilor a Grepolis ro.
Pentru Gucci ... daca justitia ar fi corecta ... s-ar merita sa te risti cu o judecata , dar si avocatii au nevoie de bani, si ai toate sansele la un proces lung , costisitor si la o sentinta incorecta.
 

verbum

Membru Nou
Am citit toate luarile voastre de pozitii. Este clar ca nu veti recunoaste aici de ce ati fost banati- cei din jokers. 10 sau cati ati fost? Este evidenta vina la voi din minciuni prin omisiune si atacurile la persoane.

Pentru ca vad ca e un subiect citit (scandalurile plac) mai des decat regulamentele acestui joc, imi voi permite sa neg toate acuzatiile aduse echipei din care fac parte, Ghost Squad. Ghost Squad joaca numai pe harta. Ghost squad sustine un joc curat si indeamna si pe altii sa o faca.
Altfel,
De ce oare pe fiecare lume pe care intram primim in abundenta mesaje de la multi jucatori sa vina si sa joace alaturi de noi?
R: Pentru ca cei care au jucat/joaca au spus mai departe ca la noi primeaza respectul, starea de bine, dezbateri serioase pe strategii de joc, nu haosul si bisericutele.
Nu degeaba au venit alaturi de noi jucatori valorosi. Pentru ca suntem printre putinele aliante care pun pe primul loc jucatorii.

Ei bine, in acest moment, acesti jucatori banati care arunca cu cuvinte mizerabile la adresa acestui grup o fac pentru ca atata inteleg ei din sanctiunile primite. Acestia nu vor reusi niciodata sa alcatuiasca un grup ca al nostru. Cine se lasa indrumat de unii care apeleaza la conspirationisme, unii care sunt certati cu limba romana sau care utilizeaza sarlatanii in locul unor strategii viabile ?
Noi jucam grepo pe harta, ne gasiti acolo.
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
Sal"tare!
Sincer,nici nu stiu de ce va mai chinuiti sa gasiti raspunsuri,sau sa va raspunda careva.Sunt clare lucrurile pe grepo ro.
Singura solutie..e o...migratie.Pe extern.
V.am mai zis.o.
Facem 3-4 aliante bune,si aia e.
Lasam pe zeuxix sau cum plm il cheama,si pe inca cativa,sa joace singuri.Sa se fure intre ei ;)))
Ei sa centreze,ei sa dea cu capul.

Seara faina!
 

DeletedUser14872

Guest
veniti pe helorus ...nu bagati bani de loc in joc si activati la nesfarsit ..
 

Missis Bella

Membru activ
Ma plimb pe extern: us, en, it, unde am chef si placere. Nu m-am legat de un server anume, ca sa pot spune ca joc.
Loc este pentru toti pasionatii de grepolis.
 

saca 24

Stie Tot
M.as baga si eu pe extern.n.am mai jucat de muuuuult.
Dar singur printre straini nu.mi prea place,de asta te.am intrebat :))) ;)
 

Missis Bella

Membru activ
Este pe serverul en o alianta mixta romani , englezi, etc , FRIENDS , poate gasesti pe cineva sa te invite . Eu asa cum am spus nu joc serios, te-ai plictisi cu mine.
 

DeletedUser12202

Guest
A naibii sa fiu daca pricep !Cand vulpea nu ajunge la struguri,spune ca sunt...acri .
Dragilor,nu adminii sunt problema,parerea mea.Noi suntem problema,noi ca jucatori,noi ca...Mafalda ce ne vrem,nu ne iese,adminii sunt vinovati !Nu le ridic mingea la fileu,deloc,sunt un jucator obisnuit,atat.Orice intrebare le-am pus,am primit raspuns,am fost avertizata si mi s-a spus de ce-era corect.Deci ???Nu este logic ca neputiinta noastra in a creea alianta pe care o dorim sa o punem in carca adminilor.Parerea mea.
Mersul pe extern ???Sunt caini cu colaci in coada acolo ???Ati descoperit marea cu sarea acolo ?
Aici,pe Grepo.ro,de noi,ca jucatori,ca alinta ,depinde totul.Nu-mi spuneti ca adminii au ajutata Wild,alianta lui 7bal ca castige(cateva lumi) !
Deci,lasati caterinca,lamentarile,faceti o alianta alianta(spiritul si unitatea de pe vremuri) si jucati !
Mergem pe extern si ...???Ce realizari ati facut acolo ???Ca alianta de romani ?Dar....suntem pe extern,acolo este...totul la superlativ !`E genul : nu conteaza ca curat bude in x tara din Europa,castig euro,lucrez afara !Cine mi-s eu !
Decat la oras codas,mai bine-n satu meu fruntas !
Nu va mai lamentati,jucati !Aici,cu bune,cu rele,gasca sa aveti !Spor.
 

DeletedUser12202

Guest
Cei care sunt jucatori vechi isi amintesc de nemultumirile scrise pe forum ale unor jucatori. Au incercat si altii inaintea voastra sa schimbe pe aici si au renuntat. Unii au plecat de ani buni pe serverele straine. Aveti doua solutii: emigrati sau renuntati definitiv. Aici nu se va schimba veci sistemul .
Missis,jegurile care tradeaza,nu sunt pusi de admini.Jocul ni-l facem noi,atat.
Pot influienta,nu pot decide.De noi depinde totul.Nu putem pune neputiinta noastra in carca nimanui.
 

Missis Bella

Membru activ
A naibii sa fiu daca pricep !Cand vulpea nu ajunge la struguri,spune ca sunt...acri .
Dragilor,nu adminii sunt problema,parerea mea.Noi suntem problema,noi ca jucatori,noi ca...Mafalda ce ne vrem,nu ne iese,adminii sunt vinovati !Nu le ridic mingea la fileu,deloc,sunt un jucator obisnuit,atat.Orice intrebare le-am pus,am primit raspuns,am fost avertizata si mi s-a spus de ce-era corect.Deci ???Nu este logic ca neputiinta noastra in a creea alianta pe care o dorim sa o punem in carca adminilor.Parerea mea.
Mersul pe extern ???Sunt caini cu colaci in coada acolo ???Ati descoperit marea cu sarea acolo ?
Aici,pe Grepo.ro,de noi,ca jucatori,ca alinta ,depinde totul.Nu-mi spuneti ca adminii au ajutata Wild,alianta lui 7bal ca castige(cateva lumi) !
Deci,lasati caterinca,lamentarile,faceti o alianta alianta(spiritul si unitatea de pe vremuri) si jucati !
Mergem pe extern si ...???Ce realizari ati facut acolo ???Ca alianta de romani ?Dar....suntem pe extern,acolo este...totul la superlativ !`E genul : nu conteaza ca curat bude in x tara din Europa,castig euro,lucrez afara !Cine mi-s eu !
Decat la oras codas,mai bine-n satu meu fruntas !
Nu va mai lamentati,jucati !Aici,cu bune,cu rele,gasca sa aveti !Spor.
Chiar nu am stiut ca adminii de aici sunt corectitudinea intruchipata! Sunt in urma cu stirile. Daca e asa, stiu cateva socluri goale pe la colturi ... numa bune de facut statui. Propun sa facem cheta sa ne cinstim adminii.
 
Ultima editare:
Sus