RUSINE !!!!

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Lume deschisa de ceva ...timp.
Gresesc ?
Nu tu setarile lumii, cum am fost invatati-daca vrei sa le stii le cauti la...dracu'n praznic,ca de,aici e...lume rapida.Ce inseamna lume...rapida :) ?
Un minim de bun simt fata de jucatori nu are nimeni ???
E greu de deschis lumea cu postarea setarilor ei ???
Atat !
Deschidem o noua lume,topic pe forum cu caracteristicile ei.Si puteti bloca discutiile-oricum se ajunge la...balacareala :(..
Dar lumea se vede si i se stiu caracteristicile.
Le stiu si aici,cica :))))).E...rapida :).
Rusine celor care asa trateaza jucatorii,jocul.
 

DeletedUser14960

Guest
Trebuie insistat la inno cu niste email uri si sa vezi dupa cum se apuca lumea de treaba
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Corect.
Din pacate,din pct.meu de vedere,unii joaca la max.pe eventuri,atunci sunt zmei(nu ca nu ar fi jucatori f.buni,nu ca nu ar putea juca la max.oricand,dar...),atunci ,facand cumparaturi ca la piata,sunt...pe felie :). In fct.de punga,unii iau platica,altii...somon :).Dar e ok,e joc,sunt instrumentele jocului de care ne folosim,fiecare cum putem :).
 

DeletedUser12202

Guest
Nu ma asteptam ca numele topicului sa caracterizeze lumea !Nu ma asteptam ca o alianta ca si Cainii sa minta cu nerusinare !Intelegeam sa sa spuna : rupem pactul pt.ca esti o tampita care face spume,nu ma asteptam sa minta si sa spuna ca noi l-am rupt !!!
Nu ca ar conta.Cat cu ei,cat fara ei-vizavi de noi !
I-am respectat,aveau caracter-candva.Realizez ca si-au facut un nume-din pacate,in fata mea,au ramas...doar un nume,pe care,nu-l mai respect.Minciuna(pt.ca de,noi,cainii, nu ne permitem sa spunem ca am rupt pactul) are picioare scurte !
Rusine,pt.minciuna spusa cu...nonsalanta !Cum puteti minti cu atat nerusinare ???De ce sa nu ai caracter si sa spui gata !Pana aici !!!Nu intelg,nu voi intelege !
Felicitari Racnem.Ai realizat o super alianta peste timp.Ai reusit,in fata mea(dar cine sunt eu ?)sa o aduci sub pamant SRL !
Cainii au cuvant,caracter ???Nu !Nu sunt caini,sunt...javre,atat timp cat nu-si asuma deciziile !!!
 

DeletedUser12202

Guest
K,K,K.In varza gasesti f.f.multa vitama K.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8148

Guest
Nu ma asteptam ca numele topicului sa caracterizeze lumea !Nu ma asteptam ca o alianta ca si Cainii sa minta cu nerusinare !Intelegeam sa sa spuna : rupem pactul pt.ca esti o tampita care face spume,nu ma asteptam sa minta si sa spuna ca noi l-am rupt !!!
Nu ca ar conta.Cat cu ei,cat fara ei-vizavi de noi !
I-am respectat,aveau caracter-candva.Realizez ca si-au facut un nume-din pacate,in fata mea,au ramas...doar un nume,pe care,nu-l mai respect.Minciuna(pt.ca de,noi,cainii, nu ne permitem sa spunem ca am rupt pactul) are picioare scurte !
Rusine,pt.minciuna spusa cu...nonsalanta !Cum puteti minti cu atat nerusinare ???De ce sa nu ai caracter si sa spui gata !Pana aici !!!Nu intelg,nu voi intelege !
Felicitari Racnem.Ai realizat o super alianta peste timp.Ai reusit,in fata mea(dar cine sunt eu ?)sa o aduci sub pamant SRL !
Cainii au cuvant,caracter ???Nu !Nu sunt caini,sunt...javre,atat timp cat nu-si asuma deciziile !!!
arisan te-am crezut altfel cum poti fi asa nesimtita sa spui ca noi am scos pactul ...? ai serios ce am avea de castigat uimeste-ma te rog, daca postezi cacate deastea pe forum nu rezolvi nimica
dovada e aici!
00d28362caa933cc2b3f4553b9418bb9.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14829

Guest
Arisan, ca intemeietor al "javrelor", pot sa rup un pact fara sa raspund in fata nimanui. Cand o fac, mi-o asum. Ce avantaje ne-ar aduce daca nu am recunoaste ruperea pactului cu voi? nici un avantaj. Am rupt pactul cu academia voastra, dupa ce l-ati rupt voi cu noi. Forumul l-am scos mult mai tarziu.
Poate as fi rupt pactul dupa ce ne-am fi plictisit toti de spectacolul oferit de tine pe forum:))
Eu sunt omul dovezilor scrise si mai sus e dovada clara ca tu l-ai rupt. Vino si tu cu o dovada ca eu l-am rupt si o sa-ti cer scuze in mod public.
 

DeletedUser16714

Guest
Alooo, si pe aici comentati???????? cine a rupt cine nu l-a rupt.......asta conteaza? chiar vreti sa incepeti si voi sa va balacariti pe extern ca si cei de pe asediu? cel putin aia isi traiesc viata pe grepolis
smiley_emoticons_hust.gif
.......dar la jucatorii de pe revolta chiar aveam pretentii
smiley_emoticons_nicken.gif
 

saca 24

Stie Tot
Alooo, si pe aici comentati???????? cine a rupt cine nu l-a rupt.......asta conteaza? chiar vreti sa incepeti si voi sa va balacariti pe extern ca si cei de pe asediu? cel putin aia isi traiesc viata pe grepolis
smiley_emoticons_hust.gif
.......dar la jucatorii de pe revolta chiar aveam pretentii
smiley_emoticons_nicken.gif
nu e frumos sa faci diferentieri intre ,,clase" :))
nu e balacareala,e show,e spectacol,e exact ce se cauta si pe la tv in ziua de azi;)
mai dam un ,,mortisor",ne mai luam de o sora,de mama cuiva,mai dam niste injuraturi frumoase,ca sa infloreasca din nou forumul asta :))
eu sunt neutru,doar ma asigur ca focul arde ;)
 

DeletedUser8148

Guest
si eu tot astept bonusu ala sa fac un stock dar nu il mai da :))
 

saca 24

Stie Tot
offf :( jocul asta, proasta investitie v-ati ales :) voi nu aveti sotii/iubite/amante/etc? investiti in ele :D
:)))) nicol,nu invata lumea la prostii ;) :D

baietii veseli,mai bine investiti intr-un studio videochat si va bagati amantele acolo ;)
2 iepuri dintr-o lovitura.de fapt,3 iepuri.ca in timpul asta faceti bani,n-aveti batai de cap,si puteti juca si grepolis :)))
 

nicol 10

Stie Tot
invechita treaba :) eu vreau sa se bage baietii la videochat si noi fetele sa jucam grepo pe banii castigati de ei :D desigur ca pot juca si ei grepo, nu ii opreste nimeni, asta daca mai au vre-o mana libera :rolleyes:
 

DeletedUser12202

Guest
Nu am intrat de mult pe forum.
Imi cer scuze pt.postarea mea,recunosc atunci cand gresesc(nu a fost cu intentie).
Scriesem un adevarat...roman :).L-am sters.Este greseala mea,atat.Imi cer scuze Cainilor.
 
Sus