Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16785

Guest
Ce femeie ma ?
Relu e jucator ff bun dar nu prea are timp de joc ca va scotea la multi jocul din cap .
Nu am treaba sa castige cea mai buna am prieteni si la voi si in demos .
 

DeletedUser16184

Guest
Am mai auzit-o pe asta ca x,y,z e jucator bun sa o demonstreze :)
 

Gymus

Membru activ
Zise ala de a jucat pe 3 conturi si a luat 3 banuri =)))Demonstreaza ca esti jucator bun , nu mai da din cioc la altii domnul Andrei.
 

DeletedUser16184

Guest
=))))) razi ca prostul ca ai fost o ferma buna faceam pe tine cel putin 5-6k puncte de batalie=)))) aia e am pierdut un oras dar tot ma joc=)))) in locul tau taceam din gura la cate orase ati pierdut astazi=))))) dar esti capone unul care ii suge pe altii ca sa-i apere curul=))))
Te pup cumnate

P.S eu pierd un oras tu ai pierdut un cont intreg=))))
P.S 2 si doar sunt un incepator asa ma fac mare si invat sa joc =))))) dar tu ar trebui sa stai pitit ca ai pierdut un cont si l-ai pupat in cur pe godisback sa-ti dea contul timmy care are 700k sa te dai si tu jucator=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Se poate vedea pe grepolife :)
Sa-ti aduni lemnele din port care provin de la un full de usoare =))))
P.S ma bucur ca nu ai comentat la tot ce am zis ca stii si tu ca este asa=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Dupa ce ca esti prost nici nu vezi bine=)))) am zis 5-6k total pe zi=))))) offffff du-te si dormi in pestera ta
 

DeletedUser16184

Guest
Orice oras pierdut de mine vine ca si raspuns cu un oras luat de la voi :) am pierdut un oras azi noapte astazi am luat altu
 

DeletedUser16184

Guest
de-a dreacu numai gura e de tine . de 2 ani tot de lauzi ca esti incepator dar deja devine penibil sa vezi un prost ca nu mai invata jocul in atata timp . pune dreacu mana si joaca pe un cont de la un cap la atlul si apoi fa circ pe extern .
Pe tine fantomo cine te-a bagat in seama?Ne cunoastem de undeva?Si vezi caponel ca ala care mi-a bagat nava are ban pentru multicont asa ca gura mica.Maximus veziti de lumea ta daca vrei sa jucam vino pe delos si jucam sau dai iara stergere ca pe zakros ca te frustezi prea mult ca esti doar un nimic? :)
 

DeletedUser16184

Guest
Caponellll shhh gurita mica ca iarasi faci un cont sa ramana fara orase cum ai facut cu al tau :)
 

DeletedUser16184

Guest
Eu joc grepo de pe lumea delos :) sunt incepator nu mai fiti asa invidiosi pe mine
 

DeletedUser16759

Guest
de-a dreacu numai gura e de tine . de 2 ani tot de lauzi ca esti incepator dar deja devine penibil sa vezi un prost ca nu mai invata jocul in atata timp . pune dreacu mana si joaca pe un cont de la un cap la atlul si apoi fa circ pe extern .
ce sa faca si el.. preia conturi pe care ulterior ia ban :))
si se autotitleaza ca fiind "Noob", "Incepator", " Novice" desi stie jocul.... La el titlul ce ii se potriveste este "INACTIV" .
Stiu ca cel care juca inainte pe contu alecx222 sau cum se numeste nickname-ul juca in Wild Fangs pe naxos si era baiat calumea care nu dadea fake-uri..
acum Rage ii face contul de ras ... basca jigneste dupa el
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))) haidetiiiiii fanilorrrrrrrr mai multa uraaaaaa haideeeeeeeeee
Gucci la mine macar nu au renuntat lideri cum ai patit tu=)))
 

DeletedUser16687

Guest
ce sa faca si el.. preia conturi pe care ulterior ia ban :))
si se autotitleaza ca fiind "Noob", "Incepator", " Novice" desi stie jocul.... La el titlul ce ii se potriveste este "INACTIV" .
Stiu ca cel care juca inainte pe contu alecx222 sau cum se numeste nickname-ul juca in Wild Fangs pe naxos si era baiat calumea care nu dadea fake-uri..
acum Rage ii face contul de ras ... basca jigneste dupa el
Voi doi sa va depuneti cv-ul la psd, poate le luati locul astora din PCH sa spargeti protestele....in privat sunteti cei mai buni prieteni si aici va balacariti mai rau ca Borcea cand a auzit ca are gemeni...lasati draq circul de aici si jucati grepo
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus