Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16785

Guest
Ce liniste pe lumea asta :)

se vede ca nu joaca Ragee aici:)
 

DeletedUser15072

Guest
Ai primit oferta sa joc sageata in soa dar neeeeeeee nu joc cu catei :) ( nu fac referire la toti ) =)))
 

DeletedUser15072

Guest
Aia e ma fiecare cum poate :) la cat de slab sunt sper sa nu mai fiu cautat ca sa ti se adevereasca vorbele =)))
 

DeletedUser16785

Guest
Cunoaste careva pe jucatorul Ginco Biloba sau stie cu ce nick uri a mai jucat sau daca joaca pe alte lumi distrusul asta ?
 

saca 24

Stie Tot
Merge treaba pe aici?Ati fost cumintei cat timp am lipsit? :))
Daca ati fost obraznici,nu mai vine Mos Craciun anul asta,vine Mos Carnat si nu aduce cadouri..aduce bannuri :D
 

DeletedUser16184

Guest
Gucci doar tu faci dastea si cand esti prins cu mata-n sac esti cacat pe tine=)))
 

DeletedUser16653

Guest
Ați început cedarea orașelor de pe stânci? Sau nu interesează pe nimeni regulile dominației?
 

DeletedUser16720

Guest
In prag de sarbatori, vreau sa va urez tuturor multa sanatate si fericire in viata si tot ceea ce mi doresc mie, la fel, va doresc si voua!
A fost o lume frumoasa, dar tot ce i frumos trebuie sa se si termine!
Respect tuturor jucatorilor! Am zis sa postez aici, sa nu mai fie de acum inainte probleme cum ca as sta sa dau doar fekuri noptile, inamicilor! Sincer pana acum nici nu prea am dat. Cele care au fost, nici macar nu erau date cum trebuie si in intervale de noapte spre dimineata!
Asa ca...multa bafta pe joc tuturor!
Toate cele bune, colegi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus