Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser16727

Guest
cat conspirationism pe serverul asta, de necrezut. Oare nu se poate ca lucrurile sa fie exact asa cum par la prima vedere?
 

DeletedUser14175

Guest
Nu mă interesează amplasarea noastră, n am venit de la bun început ci la invitația foștilor colegi de pe chi. Știu de conflictul spqr, ei mari războinici voiau "parte n parte" cu preto :))? Stau bine sub aripa la bufnita momentan. Lumea se putea prelungii cu inca vreo 10 luni până la minuni pe lângă astea 8 de acum daca se respecta planul din alianța noastră, dar aparent lumea vrea război :)
 

DeletedUser16706

Guest
Tu pe ce lume joci ? Intreb si eu nu de alta dar tot ce ai scris mai sus sunt doar aberatii sau scenarii din mintea ta.
Nu sunt aberatii
Timp de 2 luni nu ati reusit sa bagati 2 atacuri in 2 secunde, acum batai 5 intr-o secunda
Sau 2 nave, de pe acelasi oras, in aceeasi secunda
Chiar credeti cca voi sunteti desteptii si ceilalti sunt prosti?
Astept sa se termine aici si reincep sa joc pe extern, acolo adminii isi fac treaba.
Trisati fara jena si nu va face nimeni nimic
Daca ati fi jucat pe bune erati disparuti de mult
 

DeletedUser16706

Guest
Nu mă interesează amplasarea noastră, n am venit de la bun început ci la invitația foștilor colegi de pe chi. Știu de conflictul spqr, ei mari războinici voiau "parte n parte" cu preto :))?
Aia n-au fost in stare in 3 luni sa-mi ia 2 orase...vai de ei
 

DeletedUser16779

Guest
Nu sunt aberatii
Timp de 2 luni nu ati reusit sa bagati 2 atacuri in 2 secunde, acum batai 5 intr-o secunda
Sau 2 nave, de pe acelasi oras, in aceeasi secunda
Chiar credeti cca voi sunteti desteptii si ceilalti sunt prosti?
Astept sa se termine aici si reincep sa joc pe extern, acolo adminii isi fac treaba.
Cu siguranta Band si Preto se prapadesc de ras cand vad ce aberatii scrii. Sprijin de la ei nu am primit niciodata pentru ca nu am solicitat acest lucru.
Referitor la miraculosul script pentru atacuri pe care il folosim noi, vad ca stii destule detalii, inclusiv pretul. Noi nu stiam cat costa, multumim de info :) Poate il incercam. :)) Pana una, alta, am o intrebare.
Asa intrau biremele tale la secunda inaintea atacurilor noastre? Exista ceva asemanator si pentru aparare?
Am vazut la un moment dat o afirmatie de-a ta si anume ca "ne-am rugat" de tine sa vii la noi.
Ai fost intrebat o singura data daca vrei sa vii pentru ca ni s-a parut ca esti un jucator cu potential. Ni s-a parut. Ai potential doar sa faci gargara pe forum, sa te victimizezi, sa aberezi si sa faci tikete. Si desigur sa te aperi cu bireme la secunda. E ieftin, doar 5 euro pe luna.
Eu si colegii mei vrem sa iti multumim pentru ca "datorita" tie, acum ne stiu si adminii. Inainte sa incepi tu cu ploaia de tikete, habar nu aveau cine suntem.
 

DeletedUser14175

Guest
De dorința celor din spqr sa de-a parte n parte cu preto nu vorbiți? Aștept să negați că am mesajul tipului primit de la o păsărică :))))))
 

Bufnitzel

Membru
De dorința celor din spqr sa de-a parte n parte cu preto nu vorbiți? Aștept să negați că am mesajul tipului primit de la o păsărică :))))))
Cand esti papagal si ai doar impresia ca tu le stii pe toate ,cei din Preto au stiut de asta si noi la fel , am vorbit cu ei si am rezolvat.
Pe viitor plimba ursul in alta parte , te bagi peste tot si tu ca musca in lapte.
 
Ultima editare:

DeletedUser14175

Guest
Cand esti papagal si ai doar impresia ca tu le stii pe toate ,cei din Preto au stiut de asta si noi la fel , am vorbit cu ei si am rezolvat.
Pe viitor plimba ursul in alta parte , te bagi peste tot si tu ca musca in lapte.
Nu e vorba de știut, era vorba daca le apărați onoarea sau nu :)) aparent recunoșteți că sunt incapabili să și o de-a parte n parte cu preto :))))
 

Bufnitzel

Membru
Nu e vorba de știut, era vorba daca le apărați onoarea sau nu :)) aparent recunoșteți că sunt incapabili să și o de-a parte n parte cu preto :))))
Nu e vorba de onoare aici , sunt o alianta formata pe lumea asta deci o alianta noua care da ca orice alianta cu jucatori noi au nevoie de timp sa se dezvolte si sa invete ,normal ca nu au cum sa o dea "parte in parte " cu Preto ,o chestie normala daca ma intrebi pe mine.
 

DeletedUser16759

Guest
Nu e vorba de știut, era vorba daca le apărați onoarea sau nu :)) aparent recunoșteți că sunt incapabili să și o de-a parte n parte cu preto :))))
Aparent recunosti ca nu sti nimic din interiorul aliantei ? Spqr erau deja academie a cracilor de mult, nu si-o dadea parte-n-parte cu preto decat pt cateva orase ce le aveau pe m44 . Inainte sa scoti ceva pe gura, afla in amanunt povestea si dupa vino si fa-te remarcat. Momentan tot ceea ce ai spus , ai spus doar ca sa te afirmi ca tu esti cel corect si ca ceilalti sunt trisori, prosti.
Ai dovedit inca o data ca prostul de fapt esti tu deoarece nu sti ce se afla in interiorul celor 3 aliante.
 

DeletedUser14175

Guest
Aparent recunosti ca nu sti nimic din interiorul aliantei ? Spqr erau deja academie a cracilor de mult, nu si-o dadea parte-n-parte cu preto decat pt cateva orase ce le aveau pe m44 . Inainte sa scoti ceva pe gura, afla in amanunt povestea si dupa vino si fa-te remarcat. Momentan tot ceea ce ai spus , ai spus doar ca sa te afirmi ca tu esti cel corect si ca ceilalti sunt trisori, prosti.
Ai dovedit inca o data ca prostul de fapt esti tu deoarece nu sti ce se afla in interiorul celor 3 aliante.
nu am chef sa caut mesajul in care amenintau cei din spqr ca ei nu sunt ciuca bataii si ca vor lupta cu preto pentru ca au fost atacati si li s au cucerit orase de cyoby
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16706

Guest
Cu siguranta Band si Preto se prapadesc de ras cand vad ce aberatii scrii. Sprijin de la ei nu am primit niciodata pentru ca nu am solicitat acest lucru.
Referitor la miraculosul script pentru atacuri pe care il folosim noi, vad ca stii destule detalii, inclusiv pretul. Noi nu stiam cat costa, multumim de info :) Poate il incercam. :)) Pana una, alta, am o intrebare.
Asa intrau biremele tale la secunda inaintea atacurilor noastre? Exista ceva asemanator si pentru aparare?
Am vazut la un moment dat o afirmatie de-a ta si anume ca "ne-am rugat" de tine sa vii la noi.
Ai fost intrebat o singura data daca vrei sa vii pentru ca ni s-a parut ca esti un jucator cu potential. Ni s-a parut. Ai potential doar sa faci gargara pe forum, sa te victimizezi, sa aberezi si sa faci tikete. Si desigur sa te aperi cu bireme la secunda. E ieftin, doar 5 euro pe luna.
Eu si colegii mei vrem sa iti multumim pentru ca "datorita" tie, acum ne stiu si adminii. Inainte sa incepi tu cu ploaia de tikete, habar nu aveau cine suntem.
Da, ma apar cu bireme la secunda in fata navei
Fara script
Avand 5-10 orase de bireme la mai putinde 30 minute de orasele asediate, e greu sa nu intre unul in fata navei, daca jucati corect
Pana acum 2 luni nu reuseati sa puneti din 50 de atacuri decat cate 2-3 la secunda restul la 2-3 secunde unul de celalalt, de vreo 2 luni va intra cate 4-5 atacuri intr-o secunda, inclusiv 2 atacuri de pe acelasi oras, ambele cu nava
Iar de pe script am aflat de la o pasarica, satula de ingramadeala de pe craca
La fel si despre sprijin, de la Pretorieni ati primit, cu siguranta
 

Bufnitzel

Membru
Omule ce fumezi ? Da ne si noua ,normal ca intra la secunda daca au crescut numarul oraselor nu e mare filozofie cum tu ai acele bireme si noi avem usoare ce e asa greu de priceput ?
 
Ultima editare:

DeletedUser16779

Guest
Da, ma apar cu bireme la secunda in fata navei
Fara script
Avand 5-10 orase de bireme la mai putinde 30 minute de orasele asediate, e greu sa nu intre unul in fata navei, daca jucati corect
Pana acum 2 luni nu reuseati sa puneti din 50 de atacuri decat cate 2-3 la secunda restul la 2-3 secunde unul de celalalt, de vreo 2 luni va intra cate 4-5 atacuri intr-o secunda, inclusiv 2 atacuri de pe acelasi oras, ambele cu nava
Iar de pe script am aflat de la o pasarica, satula de ingramadeala de pe craca
La fel si despre sprijin, de la Pretorieni ati primit, cu siguranta
Pasarica despre care vorbesti tu, e la fel de fumata ca si tine. Ar trebui sa va apucati sa scrieti scenarii pentru cele mai proaste filme. Doar la asta va pricepeti.
Ai senzatia ca 7-8 oameni pot folosi scripturi neacceptate fara sa fie sanctionati? Alt film, ala cu adminii. Si ei se prapadesc de ras cand vad ce aberatii debitezi.
Deja pici in sfera penibilului.
 

DeletedUser16706

Guest
Cam greu cu timpul liber in ultima vreme, dar va raspund, pasaricilor
Incepem cu sprijinul
Aveti forum comun de aparare cu band si pretorienii, si ati avut cateva revolte luate de la noi si postate acolo.
Ati primit si sprijin pe ele.
Legat de script: pana la sfarsitul lui septembrie, din 100 de atacuri, va ieseau 25-30 de atacuri la secunda, din octombrie v-ati imbolnavit de experienta, 3-5 atacuri pe secunda, la 100 de atacuri trimise nu am poza cuatacurile lui Bufnitzel, cu 2 nave trimise de pe acelasi oras care sa intre in aceeasi secunda...Quicky Fingers ce e el... Chestia cu numarul de orase sa o spuneti unuia care se bucura candtrece de 20 de orase, nu unora care au mai multe lumi terminate in top 10 luptatori, pe ro si extern, decat aveti voi duse la capat
Daca foloseam scriptul pevoi, intrau 7-800 bireme in aceeasi secunda cu nava, 1000-1200 cu o secunda inaintea ei, si inca 1000-1200 cu 2 secunde inaintea ei. Sunt curios cate orase mai luati voi atunci....
Pe forum nu m-am plans, am constatat.
Adminii poate se prapadesc de ras, fiindca, din anumite discutii mai vechi salvate de cineva de pe Whatsappp, am aflat ca e mai probabil sa existe Mos <craciun decat corectitudine pe serverele romanesti de grepolis. Grepolis:ro reflecta fidel realitatea romaneasca,
AoR se plangeau ca pretorienii aufacut conturi langa baza lor, voi ati avut conturi la noi pe care le-ati lichdat, pentru statistici
Si nu numai la noi
Ati pomenit ca eram promitator dar am dovedit ca nu sunt bun de nimic....si am primit iar invitatie la voi :)
V-ati aratat caracterul cand ati lichidat academia, pe care ati recunoscut-o doar cand auintrat pretorienii prea tare in ea.
Oricum sunteti genul de oameni care isi neaga vinovatia cu probele in fata
5-6 oameni pe toate conturile alea....
Si cam obsedati....sa stai 12-14 ore sa demolezi un oras....dupa cum spuneam, daca dispare jocul, unii raman cu sechele grave...
48398926_2504957356188164_992282894443479040_n.jpg
 

DeletedUser16779

Guest
Printre hohote de ras, o sa ma straduiesc sa iti raspund.
smiley_emoticons_lol.gif

Ai facut o analiza atat de acurata a situatiei incat unul dintre cei care raman cu sechele daca dispare jocul, sigur esti tu.
N-am dat niciodata atata importanta jocului incat sa stau sa analizez la sange niste lucruri.
Conturi la voi nu am avut niciodata pentru ca nu am avut nevoie.
Legat de scripturi, tu esti cel cu multe cunostinte in domeniu, ia te uita cate detalii furnizezi. De obicei, hotul striga hotul.
Nu stiu ce discutii ai vazut tu si unde le-ai vazut dar sigur nu participase nimeni de la noi.
Repet, daca adminii ne stiu, ne stiu "datorita" tie.
Treaba cu demolatul face parte din joc, nu am initiat-o noi. Exista cercetare in academie. A fost pusa acolo ca sa fie folosita, nu pe post de decor.

"Oricum sunteti genul de oameni care isi neaga vinovatia cu probele in fata
5-6 oameni pe toate conturile alea...."

Doamne fereste. Te compatimesc. Chiar nu se vede experienta ta de ani de zile pe jocul asta...sa ajungi la un asemenea grad de fabulatie, e de plans.
 

Bufnitzel

Membru
Cam greu cu timpul liber in ultima vreme, dar va raspund, pasaricilor
Incepem cu sprijinul
Aveti forum comun de aparare cu band si pretorienii, si ati avut cateva revolte luate de la noi si postate acolo.
Ati primit si sprijin pe ele.
Legat de script: pana la sfarsitul lui septembrie, din 100 de atacuri, va ieseau 25-30 de atacuri la secunda, din octombrie v-ati imbolnavit de experienta, 3-5 atacuri pe secunda, la 100 de atacuri trimise nu am poza cuatacurile lui Bufnitzel, cu 2 nave trimise de pe acelasi oras care sa intre in aceeasi secunda...Quicky Fingers ce e el... Chestia cu numarul de orase sa o spuneti unuia care se bucura candtrece de 20 de orase, nu unora care au mai multe lumi terminate in top 10 luptatori, pe ro si extern, decat aveti voi duse la capat
Daca foloseam scriptul pevoi, intrau 7-800 bireme in aceeasi secunda cu nava, 1000-1200 cu o secunda inaintea ei, si inca 1000-1200 cu 2 secunde inaintea ei. Sunt curios cate orase mai luati voi atunci....
Pe forum nu m-am plans, am constatat.
Adminii poate se prapadesc de ras, fiindca, din anumite discutii mai vechi salvate de cineva de pe Whatsappp, am aflat ca e mai probabil sa existe Mos <craciun decat corectitudine pe serverele romanesti de grepolis. Grepolis:ro reflecta fidel realitatea romaneasca,
AoR se plangeau ca pretorienii aufacut conturi langa baza lor, voi ati avut conturi la noi pe care le-ati lichdat, pentru statistici
Si nu numai la noi
Ati pomenit ca eram promitator dar am dovedit ca nu sunt bun de nimic....si am primit iar invitatie la voi :)
V-ati aratat caracterul cand ati lichidat academia, pe care ati recunoscut-o doar cand auintrat pretorienii prea tare in ea.
Oricum sunteti genul de oameni care isi neaga vinovatia cu probele in fata
5-6 oameni pe toate conturile alea....
Si cam obsedati....sa stai 12-14 ore sa demolezi un oras....dupa cum spuneam, daca dispare jocul, unii raman cu sechele grave...
48398926_2504957356188164_992282894443479040_n.jpg
Nu mai fuma prostii de Crăciun ramai și tu la sarmale și nu mai fi așa ofticat ca nu vine Moș Crăciun la tine . Ce lumi ai tu ma terminate pe extern? Tot asta aud “Ca e mai bine pe extern” pe extern fără oferta de 100 pe luna pe lumile unde intra și jucatori adevărați ești un nimeni și vii tu sa vorbești.Marele luptător Mirgo ne doare la banana câte lumi ai terminat tu la cum joci pentru noi ești doar subiect de amuzament.
 

DeletedUser16706

Guest
Asa sa fie cum spuneti voi...
Voi sunteti corecti, alti jucatori care au 5-6 ani de grepolis nu se pricep, n-au habar sa joace...
radeti in continuare, la asta va pricepeti :)
 
Sus