Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser14175

Guest
de cele mai multe ori poate sa fie o citire de port
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser14175

Guest
cum ar fi sa intram vreo 2-3 aliante de romani pe un server strain si sa rupem tot? :))
 

DeletedUser12202

Guest
In mod ciudat câinii au luat 8 orase de la band
De ce ciudat ?ce este ciudat ???Nu inteleg.Nu inteleg subestimarea sau supraextimarea unei aliante !Si culmea !Nu ati postat niciodata cand band au luat oras de la caini !Ce au Band de sunt la superlativ,ce au Cainii de sunt vazuti pierzanti ??? Dragilor,ati vrea multi dintre voi sa aveti stiinta jocului,cum o au ei,unitatea din alianta,cum o au e(mai ales asta !!!!),detasarea si placerea jocului joc,la fel ca ei.
Nu este nimic ciudat,e logic.Blazatii pierd intotdeauna.Sa fii in Band nu te face ...intangibil.Nu ma intelegeti gresit,nu subestimez Band,dar...nu au si nu vor avea ce au Cainii !Nici ei,nici multi altii ! Spiritul de echipa,unitatea,nu se...cumpara !O ai sau nu.Ei o au,nu de o lume doua !Respect !
Scuzati,bantui si eu in zona,incerc sa fug de real,sunt...varza,mami meu nu e bine :(((.
Urati-ii sanatate din tot sufletul,poate si energiile pozitive o vor ajuta.Va rog mult
 

DeletedUser16581

Guest
Multa sanatate lui mami tau sper sa se faca bine . Sanatatea e mai importanta ca orice.
 

DeletedUser15336

Guest
De ce ciudat ?ce este ciudat ???Nu inteleg.Nu inteleg subestimarea sau supraextimarea unei aliante !Si culmea !Nu ati postat niciodata cand band au luat oras de la caini !Ce au Band de sunt la superlativ,ce au Cainii de sunt vazuti pierzanti ??? Dragilor,ati vrea multi dintre voi sa aveti stiinta jocului,cum o au ei,unitatea din alianta,cum o au e(mai ales asta !!!!),detasarea si placerea jocului joc,la fel ca ei.
Nu este nimic ciudat,e logic.Blazatii pierd intotdeauna.Sa fii in Band nu te face ...intangibil.Nu ma intelegeti gresit,nu subestimez Band,dar...nu au si nu vor avea ce au Cainii !Nici ei,nici multi altii ! Spiritul de echipa,unitatea,nu se...cumpara !O ai sau nu.Ei o au,nu de o lume doua !Respect !
Scuzati,bantui si eu in zona,incerc sa fug de real,sunt...varza,mami meu nu e bine :(((.
Urati-ii sanatate din tot sufletul,poate si energiile pozitive o vor ajuta.Va rog mult
Este total adevarat ceea ce spui despre caini dar sa nu uitam ca si band este unita desi este o alianta nou aparuta . Cainii au vreo 4-5 lumi jucate impreuna
 

nicol 10

Stie Tot
mai degraba vreo 6-7, nu le mai pun la socoteala si pe cele cu asediu unde ne-am distrat maxim :)) interes financiar :)
 

DeletedUser16071

Guest
cum ar fi sa intram vreo 2-3 aliante de romani pe un server strain si sa rupem tot? :))

te dadeai mare si tare dar in realitate esti un pacalici care habar nu are despre joc.

majoritatea jucatorilor experimentati joaca demult pe serverele straine, dar daca tu nu faci parte din aceasta categorie nu stii acest lucru ;)
 

DeletedUser14175

Guest
te dadeai mare si tare dar in realitate esti un pacalici care habar nu are despre joc.

majoritatea jucatorilor experimentati joaca demult pe serverele straine, dar daca tu nu faci parte din aceasta categorie nu stii acest lucru ;)
Baiete, ai cerut pace dupa ce ai dat 20 de fulgere si incepusei sa primesti de la mine drept raspuns. N am mai jucat grepo de 3 ani de zile. Am frecventa forumul si atat, acum ca am revenit, imi place sa vorbesc mult, sa aflu tot si sa păcălesc fraierii ca tine :)
 

DeletedUser14175

Guest
Daca tu raspunzi la spionaje cu fulegere se vede cat de experimentat esti. Vai de ego ul vostru. Intra unul in voi, dati mesaje si cereti pace. Sictir
 

DeletedUser14175

Guest
Ce faci chirpici? Vrei oras langa mine? Hahaha
Frumos la preto ... primul om la puncte, sa aiba ban 5 zile pentru multicont. Extraordinar :)
 

DeletedUser16071

Guest
Ce faci chirpici? Vrei oras langa mine? Hahaha
Frumos la preto ... primul om la puncte, sa aiba ban 5 zile pentru multicont. Extraordinar :)

eram si eu curios ce e prin orasul ala, oricum nici voi nu cred ca il luati:cool:
atentie, al de la preto... e corcit, pana mai ieri a fost la caini:eek:
 
Sus