Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

nicol 10

Stie Tot
nu ai avea ce modera :) din pacate. Ca nu se discuta pe forum este una, dar nu inteleg de ce toata lumea doar cauta sa citeasca noutatile, fara sa posteze nimic la schimb, macar un ''buna ziua'' acolo
 

saca 24

Stie Tot
inteleg ce zici nicol.
iti spun eu de ce nu se prea discuta aici,pe extern.fiindca majoritatea vorbesc/se cearta pe wapp,pe skype,pe facebook etc...
mai nou,nici forumul unei aliante nu mai e ce.a fost :))) din pacate.
nah,cu toate ca acusi fac 27 de anisori,sunt mai de ,,moda veche" ca sa zic asa.ma refer la joc,la grepolis.
prefer discutiile pe forumul aliantei,sau pe extern,decat skype.ul,wapp.ul,facebook.ul..si alte retele de socializare.
 

Gymus

Membru activ
nu ai avea ce modera :) din pacate. Ca nu se discuta pe forum este una, dar nu inteleg de ce toata lumea doar cauta sa citeasca noutatile, fara sa posteze nimic la schimb, macar un ''buna ziua'' acolo
Pai cand vezi ca nu mai apare nimic nou din partea adminilor , sau macar un interes ceva... as faca ceva la forum . Aceasi situatie este si pe Wiki,
 

DeletedUser12126

Guest
Pai cand vezi ca nu mai apare nimic nou din partea adminilor , sau macar un interes ceva... as faca ceva la forum . Aceasi situatie este si pe Wiki,
Pagina de Wiki nu mai este actualizata de cativa ani buni :))
 

DeletedUser15868

Guest
Domnilor și doamnelor ,toată lumea va lua coroniță pe aceasta lumea cine va dori .o sa facem minunile și de 10 ori daca trebuie.nu contează în ce alianță ești.o sa se daue globală cu cine dorește .
 

DeletedUser11818

Guest
ceva poze de pe la începutul lumii are cineva? cu clasamente de exemplu
 

DeletedUser12202

Guest
Domnilor și doamnelor ,toată lumea va lua coroniță pe aceasta lumea cine va dori .o sa facem minunile și de 10 ori daca trebuie.nu contează în ce alianță ești.o sa se daue globală cu cine dorește .
Domnule,nu mai sunt la gradinita sau in clasele primare sa-mi doresc...coronita !
Omule,realizezi ca-ti bati joc de toti cu postarea ta ?Nu cred ca sunt-inca nu am intalnit,cersetori pe Grepo.Rusine tie si aliantei pe care o reprezinti !Pomana se da la biserica,nu pe Grepo !
 

Gymus

Membru activ
Domnule,nu mai sunt la gradinita sau in clasele primare sa-mi doresc...coronita !
Omule,realizezi ca-ti bati joc de toti cu postarea ta ?Nu cred ca sunt-inca nu am intalnit,cersetori pe Grepo.Rusine tie si aliantei pe care o reprezinti !Pomana se da la biserica,nu pe Grepo !
Te inseli... sunt jucatori care ar face orice pt o coronita .
 

saca 24

Stie Tot
Sa ma f*t pe coronitele voastre.Poftim raspuns.Poate macar acum imi iau si eu bann pe forum.
Pai ba,nenea argon,de ce mai jucati?Hai sa dam coronite la tot globul,fute.m.as pe el de joc.Vorba cuiva de mai sus,ce,primeste toata lumea pomana sau cum?Asa a fost si pe naxos daca nu ma insel.De s.au suparat unii(pe buna dreptate) ca un anume lider a preferat sa bage in alianta mare jucatori care nu aveau coronita.Pai ce jucam aici??Bambilici?Sa ma trezesc cu putoi de 15 ani,care joaca de juma de an grepo si au coronita si figuri de mari jucatori?
Vai de capu' unora.Unde nu.i cap vai de picioare.
Lua.v.as coronitele.n pl.
O zi frumoasa sa aveti!

ps:sunt unul din multime care nu alearga dupa coronite
 
Ultima editare:

Gymus

Membru activ
Sa ma f*t pe coronitele voastre.Poftim raspuns.Poate macar acum imi iau si eu bann pe forum.
Bai ba,nenea argon,de ce mai jucati?Hai sa dam coronite la tot globul,fute.m.as pe el de joc.Vorba cuiva de mai sus,ce,primeste toata lumea pomana sau cum?Asa a fost si pe naxos daca nu ma insel.De s.au suparat unii(pe buna dreptate) ca un anume lider a preferat sa bage in alianta mare jucatori care nu aveau coronita.Pai ce jucam aici??Bambilici?Sa ma trezesc cu putoi de 15 ani,care joaca de juma de an grepo si au coronita si figuri de mari jucatori?
Vai de capu' unora.Unde nu.i cap vai de picioare.
Lua.v.as coronitele.n pl.
O zi frumoasa sa aveti!

ps:sunt unul din multime care nu alearga dupa coronite
Tot nu iei ban.. trebuie sa fi mai aspru.. te invata baietii cum se injura.
 

saca 24

Stie Tot
Stai linistit gymus. Ca mine nu injura nimeni :))) Sunt moldovean 100%.Daca mai am si ceva alcool la bord,fac prapad pe aici:)) Doar ca,ma abtin sa scriu si altele.Am caracter,coloana dreapta..
 

DeletedUser16696

Guest
Dc nu se face un fel de chat - conferinta- morti ei cum se cheama , cv de genul ca pe skype sau wapp - unde sa putem vb despre orice inclusiv sa ne injuram sau eu stiu ... desigur pt comunitatea asta , cred ca ar aduce un plus ...
 

Gymus

Membru activ
Dc nu se face un fel de chat - conferinta- morti ei cum se cheama , cv de genul ca pe skype sau wapp - unde sa putem vb despre orice inclusiv sa ne injuram sau eu stiu ... desigur pt comunitatea asta , cred ca ar aduce un plus ...
Daca am face asta forumul asta ar muri .
 

DeletedUser15868

Guest
Când vei câștiga ceva lume cu alianță ta vei face ce vrei tu,dar până atunci ciocul mic și joc de glezne ,că va dăm dă grepolisu in cap .cat timp noi câștigăm lumea o sa facem ce dorim .toți merita coronițe doar pentru faptul că au jucat până la final ,fara ei nu putem face minunile .ești prea mic sa cobor la nivelul tau de petarda .
 

DeletedUser15868

Guest
Tot respectul pentru jucătorii rămași pe lume mai ales cei din alianțele mici.
 

DeletedUser15868

Guest
Atunci de ce te freacă hamu că dăm la toți coronițe?de câștigăm noi o sa primească toți coronițe .
 

saca 24

Stie Tot
Tot respectul pentru jucătorii rămași pe lume mai ales cei din alianțele mici.
Tot respectul pentru cei care au si o viata sociala ;) Dar tu nu stii.Esti micut.. Oamenii isi mai traiesc viata,in timp ce unii se pierd in grepolis si in jigniri sau vorbe aruncate aiurea :)
 

DeletedUser15868

Guest
Ok.este dreptul tau de exprimare nu am nimic .și eu mi-am zis dreptul și părerea și mi-o mentin și o voi face de câștigăm lumea noi fi sigur de lucrul acesta.
 
Sus