Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16037

Guest
Cat dureaza aici cucerirea ? vad ca nu e precizata durata cuceririi.. :cool:
 

andreyy92

Membru activ
va salut
smiley_emoticons_winken4.gif

merge treaba?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

Gymus

Membru activ
E pe bines... oricum poveste se v-a repeta cu stergerea in masa a unei alianta ( jutkas , naxos , maraton)
 

DeletedUser12328

Guest
cucerire 6 ore , bonus de 7 ore ...nici democratia nu te mai ajuta.
smiley_emoticons_flucht2.gif


bafta tuturor ce o sa joace acolo si ca un mic pont ,lupta pt minuni va fi intre yakuza si wild fangs
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Buna dimineatza ,
o intrebare pt celelalte alianta cat si pt echipa grepolis .
noi alianta Wild am avut cateva nave bagate aseara . toate navele intrate au disparut ca prin minune .
totusi eu la 3.45 am cucerit un oras dc celelalte au disparut ???
pacea 24 ore nu se poate trimite nava bla bla bla daca de asta ni sau intors navele dc ne ati mai lasat sa ne batem capul sa facem actiuni spargem trupe aiurea si puteati simplu bloca atacul cu nava ...... lol
 

DeletedUser16184

Guest
Buna dimineatza ,
o intrebare pt celelalte alianta cat si pt echipa grepolis .
noi alianta Wild am avut cateva nave bagate aseara . toate navele intrate au disparut ca prin minune .
totusi eu la 3.45 am cucerit un oras dc celelalte au disparut ???
pacea 24 ore nu se poate trimite nava bla bla bla daca de asta ni sau intors navele dc ne ati mai lasat sa ne batem capul sa facem actiuni spargem trupe aiurea si puteati simplu bloca atacul cu nava ...... lol
Aceeasi problema am avut-o si noi cel mai probabil din aceasta cauza ca vine pacea
 

Gymus

Membru activ
Si noi am patit la fel... cuceririle au mers in mod normal.. doar ca dimineata Mos Craciun a venit cu un cadou pt cei asediati.
 

DeletedUser15344

Guest
imposibil :))))
1. navele care trebuiau sa nise termine la 5:59 adica la bonus trimise au fost retrase .
2. eu am cucerit oras la 3:45 .
3 bloogs a cucerit oras astazi la 10:19 minute :))))
care e tiparul :)))
 

DeletedUser15344

Guest
asta inseamna ca nu a fost cuminte si mosul nu a mai venit la el de bloogs a reusit sa cucereasca orasul la 10 :)))
 

DeletedUser13231

Guest
pai s-a anuntat: NU se pot trimite nave cu 24 ore inainte de pace.

banuiesc:
- navele care au fost trimise de la distanta - au fost trimise inainte de termenul de 23.12 ora 18.00 - si au intrat, au ramas si au terminat cucerirea
- navele care au fost trimise "din scurt", dupa ora 18.00 (au profitat de o eroare de program) si au intrat, au fost trimise acasa
 

DeletedUser11080

Guest
cand cumperi gold nu mai e eroare de sistem;))))sau e ca nu ii mai primesti:))
 

DeletedUser11080

Guest
adminii lovesc din nou si ne impartasesc inca odata din minunata lor logica si capacitate de rezolvare a problemelor:)asta e ro.aceeasi problema in toate domeniile,de la inchiderea drumurilor si scolilor la primul fulg de nea la asta:)
 

DeletedUser13231

Guest
adminii lovesc din nou si ne impartasesc inca odata din minunata lor logica si capacitate de rezolvare a problemelor:)asta e ro.aceeasi problema in toate domeniile,de la inchiderea drumurilor si scolilor la primul fulg de nea la asta:)

cred ca ai buba mare sus la cap
ce are un simplu joc cu viata reala? deja ai fugit rau de tot cu cercu'
ce treaba au adminii cu problemele tehnice?

tot o dati de gard cu "goldul" - bai fraierilor, nu va baga nimeni mana in buzunar si nu va obliga nimeni sa luati gold, daca asa ati decis sa bagati gold, asta e, e alegerea voastra, asa ca ciocul mic si joc de glezne
 

DeletedUser11524

Guest
adminii lovesc din nou si ne impartasesc inca odata din minunata lor logica si capacitate de rezolvare a problemelor:)asta e ro.aceeasi problema in toate domeniile,de la inchiderea drumurilor si scolilor la primul fulg de nea la asta:)

problema asta a fost pe toate serverele, nu doar pe grepolis romania. Din moment ce nu ar fi trebuit sa fie posibil sa bagi nava in primul rand, normal ca au fost anulate cuceririle care nu respectau pacea odata ce a fost rezolvat bug-ul. nu cred ca ti-ar fi convenit daca stateai linistit cu familia sau prietenii stiind ca pe joc e pace si a doua zi te trezeai fara orase
 
Ultima editare de un moderator:
Sus