Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser16109

Guest
FElicitari tuturor!! Chiar de am fost injurat si multe altele sunt mandru ca joc cu cei din Familia Wild Fungs, chiar a fost o placere sa vad cum marii jucatori din asa zisa aliata ... au dat stergere!! Sunt mandru ca am ales sa fiu alaturi de cei mai tari jucatori si cei mai buni dupa cum nu s-au mai vazut pe alte lumi.. aici am fost o forta care ne-a unit pe toti si nimeni nu s-a plans ca are atacuri cum era in ..... (vai am nava atacati-alaias ....) Sunt mandru ca fac parte din alianta WILD FUNGS!!!
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif



ps:ppentru carcotasi am o vorba:-Uitate in jur...nu nu te injur...Dar ai fost degeaba pe lumea asta renuntand ..haide pa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15868

Guest
Felicitari Wild Fungs pentru lumea castigata ,tin sa va multumesc ca am avut marea onoare sa joc alaturi de voi sa le dam o lectie de grepolis la marii jucatori de grepolis mai nou vor purta porecla fantomele naxos
. cu care am maturat pe jos cu ei , Tin sa le multumesc si la aliati nostri New World Order. TOATA STIMA SI RESPECTU PENTRU Wild Fangs, SA AVETI UN CRACIUN FERICIT LANGA CEI DRAGI
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Felicitari !!!Teoretic,la inceputul lumii,nu aveati sanse.Ati aratat ce inseamna alinta,unitate !Respect Wild!Respect Iuli -ca nu ai dat stergere cont,cum se asteptau adversarii-asta era strategia lor,singura lor strategie,din ce am observat,plus...stresul cu fak-uri pe banda,noaptea,voi ati rezistat,ei...nu .O lume castigata prin f.f.f.multa munca,stres,dar ma ales prin unitate.Respect !!!Numai voi stiti cat ati tras,la cat ati renuntat(eu realizez). Poate veti face o....revolutie pe Grepo :).Veti reaminti ca alianta insemna toti,ca spiritul de echipa face diferenta ! Sunt mandra ca am avut sansa sa joc cu voi,regret ca realul m-a facut sa renunt la joc.FELICITARI !!!!
 

DeletedUser12202

Guest
Stiu si multumesc !
Va respect,cum respect multe aliante si multi jucatori(indiferent de tabere).
Respect munca si jocul de echipa,determinarea care te face sa rezisti,sa faci tot ce poti sa arati ca se poate !Respect jucatorii cu coloana vertebrala-indiferent de alianta.Respect Wild !
Eu nu voi mai juca.Nu-mi mai permite timpul si...avantajele date de gold-mai ales !Candva...dormeam pe ...Grepo-fara alarme,fara trupe,cladiri instant,calculam,ma trezam la 1-2 ore sa vad daca se trimite nava-lume cu revolta.Era...altceva,era...Grepo al meu cum l-am cunoscut !
Dar,am realizat ca un joc a ajuns sa ma conduca.
Mi-am amintit-greu,ca este doar un joc,ca realul primeaza,ca nu pot fugi de real,refugiindu-ma pe un joc,cum am realizat ca nu pot juca,in functie de timp,fara gold pe banda-daca as vrea sa fac ceva.
In concluzie ?Va iubesc si va doresc numai bine !
 
Sus