Cum sa fi Spectator

  • Autor subiect DeletedUser15344
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
eu am luat ban pt multicont noob cred ca este diferenta

nu esti nimic altcv decat un bootist mie greu sa cred ca langa bootul de farn nu l ai bagat si pe cel de atac sprijin defapt e acelasii boot cu mai multe optiuni . vezi asta e diferenta ditre noi botistule
 

DeletedUser15344

Guest
cum sa dam ma stergere ce praf :))) ,din contra dovedesti ca nu esti butist :)))
cu bagatul goldului inseamna ca imi permit ca o duc bine daca eram un muritor de foame nu aveam de unde sa bag :)))
lucreaza si tu cat lucrez eu si o sa ai si tu sa bagi bani in joc :)))
dar no ce pretenti sa am de la un mecanic care la el tigan sau turc e acelasi lucru na cultura mai are si 50ani si copii .

ba costele esti cea mai prosta cunostiinta a mea
 

DeletedUser15344

Guest
4 stai jos :)

fa tichete :) esti redus mental omule nu mai umbla cu facaturi:))))

ba vezi macar noi am impartit butul intre noi:)))))
 

DeletedUser15855

Guest

Mi-ai furat replica
smiley_emoticons_hust.gif
 

nicol 10

Stie Tot
S-a cam deviat de la subiect și ....nici nu am prea urmărit pe parcurs :) pana la urma cum este Costele? Ai sau nu un secret? Sau doar experiență și profesionalism?
 

DeletedUser15898

Guest
S-a cam deviat de la subiect și ....nici nu am prea urmărit pe parcurs :) pana la urma cum este Costele? Ai sau nu un secret? Sau doar experiență și profesionalism?

Am ales sa-ti raspund doar pentru ca undeva am jucat impreuna si ai din partea mea un anumit respect.
Nu e nici un secret ....e doar experienta si fayr-play ....posibil sa apara multe comentarii dar asta e adevarul .
Pentru prima data de cand joc grepolis pe lumea NAXOS am dat stergere si asta pentru faptul ca jocul asta pentru mine nu mai reprezinta o atractie ...unii transforma jocul in rafuieli personale si din spatele unui monitor aleg sa jigneasca si sa acuze oameni despre care nu stiu absolut nimic.
Daca jocul asta ar fi jucat dupa reguli ar fi un joc frumos dar in ultimul timp ONOAREA si RESPECTUL au disparut complet asa cum se intampla si in lumea reala....
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Ok, consider ca s-a spus și dovedit tot ce era posibil legat de subiectul principal al acestui topic. Continuarea discuțiilor aici nu vor atrage decât ofense și .......zile libere în regiuni călduroase ;) of of.. :) ce vremuri erau odată pe acest forum extern, chiar nu te plictiseai :)
 

DeletedUser12202

Guest
Am ales sa-ti raspund doar pentru ca undeva am jucat impreuna si ai din partea mea un anumit respect.
Nu e nici un secret ....e doar experienta si fayr-play ....posibil sa apara multe comentarii dar asta e adevarul .
Pentru prima data de cand joc grepolis pe lumea NAXOS am dat stergere si asta pentru faptul ca jocul asta pentru mine nu mai reprezinta o atractie ...unii transforma jocul in rafuieli personale si din spatele unui monitor aleg sa jigneasca si sa acuze oameni despre care nu stiu absolut nimic.
Daca jocul asta ar fi jucat dupa reguli ar fi un joc frumos dar in ultimul timp ONOAREA si RESPECTUL au disparut complet asa cum se intampla si in lumea reala....

Corect.Onoare si respect.Pt.unii doar cuvinte frumoase...Onoare si respect ! Rad amar !!!Ne dam...victime,dar...uitam ce am calcat in picioare-cel putin,pe lumea asta ,lumea a inceput cand a inceput,pacte s-au facut,s-au rupt -cica 3-4 jucatori nu aveau ce ataca -in asta consta cuvantul si respectul unui pact,nu uit-cum spui ?onoare si respect?,stiu unde si cand am inceput aici)pt. ca asa a pica bine,dupa crestere in liniste si cand s-a intamplat sa se intalneasca cu alianta hotarata si care folosea acelasi sistem de joc,ne dam raniti si...stergere cont !Mai ales ca biluta,cum ii spuneti voi,nu a facut ce va asteptati : nu si-a dat stergere cont(strategia si siguranta voastra consta in siguranta ca biluta va abandona,atat ati stiut,nu ati avut alta strategie)a jucat si a tinut alianta unita,a tras de ea.La strategia asta nu v-ati asteptat.Nu v-ati gandit ca veti intalni adversari determinati sa joace si sa nu faca slush.Stergere cont ???Lasitate,parerea mea,oricum vreti sa cosmetizati actiunea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
I am dominat de la un capat la altul
dar sunt prea orgoliosi sa recunoasca :) +am avut in spate un aliat puternic ei si au batut joc de aliati lor
 

DeletedUser12202

Guest
Iuli,nu-i desconsidera in bloc,nu merita asta.Au jucatori f.buni,au jucatori de caracter care merita respect.Stiu f.bine ce spun.Cum meriti si tu respect ca nu ti-ai abandonat alianta si nu ai dat stergere cont.
 
Sus