Pt still

Gymus

Membru activ
interesant va fi cine va intra pe lumea Sparta,nu cine va rezista ;)
De intrat o sa intre lumea... chiar daca nu sunt setarile stralucite... sunt multi jucatori care au renuntat la lumile pe care jucau si asteptau una noua.. acum buna-rea pana incepe alta or sa intre pe asta.. Ca o sa stea 1-2 luni asta e altceva.
 

saca 24

Stie Tot
Eu ma numar printre jucatorii care au asteptat o lume noua,cu sistem vechi ,viteza mare,si durata scurta de cucerire.Doar ca nu m-asteptam la 24 de ore..
Daca se schimba durata de cucerire la vreo 10-12 ore,pentru mine ar fi perfect.
 

DeletedUser13143

Guest
s-a rezolvat problema cu durata cucerii sau trebuie sa mai astept cateva luni o noua lume ( sistem vechi de cucerire )cu setari ok ?
smiley_emoticons_cyclops.gif
 

DeletedUser15890

Guest
avem de asteptat, nu ai cu cine discuta aici.nici macar un raspuns din bun simt nu am avut si noi.
 

DeletedUser16300

Guest
hai ca urmatoarea lume poate o faceti cu timpul cuceriri de peste o saptamana)))))
ca sa aiba timp dormezele )))
cred ca nu stiti cum sa faceti sa ramaneti fara useri
pacat in stilul asta ne mutam pe servare straine unde inca admini mai sunt admini si greselile si incalcarile jocului se pedepsesc
 

DeletedUser16326

Guest
am mai dori daca se poate implementarea atat ă eventurilor cât și ă postarii unui desfasurator cucerire sau asediu pentru aplicație
Eu unu joc in proportie de 90 % telefon si nu pot sa post3z un desfasurator si la aventuri pierd mult pentru ca nu sunt implementate acestea in versiunea aplicatie
 
Sus