Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
nu am platit pe absolut nimeni :))) oameni erau saturati de voi si de conducerea voastra :) de aia au si plecat de la voi:)

asa ca o paranteza :)


VCznc8hzT1_6z84pccM_7Q.png


i89GCjeMSyGeIC3KMNEc7w.png
 

DeletedUser15497

Guest
ce sa vezi ))) in pirati unde toti se credeau intelectuali ))) unul mai inteligent ca altul , au cedat psihic,
asa este cand creierul este inlocuit de un mare ecouuuuu)))
prea slabi la minte pentru un joc de grepolis
treceti la farmvile
si sa va fie rusine special celor din conducere ca ati lasat jucatori si ati dat bir cu fugiti
apoi vreti respect pe alte lumi )))) de la cei ce iati lasat in zadar
dar dupa cum am spus unde nu e creier vai si amar
acum aruncati vina pe alti
prea slabi va credeam putin mai inteligenti dar nah aveti un IQ prea slab
 

Missis Bella

Membru activ
Tinand cont de ce a scris vandfan69 mai sus legat de jocul unor jucatori, daca e adevarat, nu mi se pare OK sa va laudati atat. Pe langa ca acest joc s-a schimbat de la INNO (gold mai mult , reguli noi) il mai stricam si noi, jucatorii. De la server la server se pierd jucatori care nu mai revin pe joc si tot din cauza noastra. Ar trebui sa ne gandim mai bine la ce anume vrem cand folosim strategii de genul fake-uri noaptea non -stop, boot-uri, multiconturi, spioni , aliante cu N academii si cu N aliati contra aliantelor mici . Conteaza asa mult victoria incat vrem sa renunte toti jucatori ?

Nu ganditi doar pe moment ci si la viitorul acestui joc . Multi vor sa joace de placere si pentru distractie dar cu unele strategii folosite mai nou, prefera sa renunte.
Nu vreau sa se inteleaga gresit ca tin partea cuiva , intrucat fiecare am trecut prin esecuri sau victorii ci sa ne gandim mai bine la acest joc si sa folosim experienta pentru a-l imbunatati , sa existe totusi fair--play si in acest joc. Scopul este sa ne atragem colegi , nu sa-i gonim.
 
Ultima editare:

DeletedUser12202

Guest
Eu imi aduc aminte cum am inceput pe lumea asta,cum aveam,ca alianta,pact cu Piratii,cum l-au rupt pt.ca ...3-4 nu aveau ce ataca,au luat 3-4 jucatori la ei ,restul...carne de tun!Erau in carti.Erau ei si....cei care le vor asigura cresterea(cu tot tacamul ) !
Roata se inavarte....Acum se plang ...EI,acuza,ca unii nu au respectat x intelegere !EI !care si-au batut joc de pactele initiale,facute de ei,pacte care le-au permis sa creasca !Ei,care au calcat in picioare jucatori care nu erau asa potenti ca ei !
Nu ma intelegeti gresit !Respect f.multi jucatori din Pirati.Dar,ma bucur ca au cules ce au semanat !Lumea a inceput de mult,ei au uitat cum au ajuns unde au fost !
Si,ca o paranteza,numai lasii fac ce au facut ei dupa ce au calcat in picioare aliante si jucatori obisnuiti !Numai lasii isi bat joc de toti care au format alianta(pt.ca alianta au fost toti).Numai lasii fug si striga : v-am lasat ...drum liber !Si se considera.....superiori,neantelesi,damnati.
Alianta cu pretentii,alianta care a calcat tot in picioare(cuvant,demnitate,respect de sine),alianta care cand a intalnit opozitie serioasa,care folosea aceleasi arme,a clacat si...se da victima !.Dragilor,pana si piratii aveau un cod al onoarei,principii pe care le respectau !Voi ati cules ce ati semanat.Nu va dati victime.Sunteti produsul actiunilor voastre.Pacat de cei care au crezut in liderii lor.Voi v-ati pus,cum spunea bunica,palma in fund si ati plecat,restul ???Voi ati bagat bani pe banda si timp,multi,doar timp,f.mult timp.Daca punem in balanta,ce atarna mai greu ?
Rusine,dragilor !
 

Missis Bella

Membru activ
Cred si eu ca a fost opozitie serioasa cu sotul intr-o alianta si sotia la inamici.
Arisan, daca imi amintesc o anumita lume, nu ai fost prea departe de comportamentul conducerii piratilor.
 

DeletedUser15344

Guest
Cred si eu ca a fost opozitie serioasa cu sotul intr-o alianta si sotia la inamici.
Arisan, daca imi amintesc o anumita lume, nu ai fost prea departe de comportamentul conducerii piratilor.


Draga Teo iar iti place sa bati campii asa iti place shaorma cu de toate de numa numa .

da sunt sot si sotie dar peste tot pe unde i am intalnit numai la dusmani erau .. gen jucktas deea in demos miki in aog , puteti spune orice de miki dar fara spion :))

daca pleca deea in piratii ???? dc nu spune nimeni lucrul asta ???

dc nu spune nimeni ca miki care avea alianta de sageati le tinea toata granita cu New order toate si le a curatat marea ?? nu l am auzit pe unul sa spuna lucrul asta ???

dc nu spune unul ca miki a atacat mai multe cuceriri Wild ca lyvyu si sorin.ro la un loc chiar unele tin minte pe moral ..

sa va spun ceva coxtelo care era lider Pirates stia inca de pe Lumea Githyum ca miki si sweet sunt sot ,sotie chiar daca tin minte miki si coxtelo erau tovarasi dc nu spune ma unul ???

sa vina ala care e barbat si sa spuna ca el nu iesea din alianta daca nevasta lui era la adversarii si era injurata in ultimul hal de catre cei cu care juca mai lasati ma dreaq ca numai spioni vedetii si aia care dadeau informati ii vedeti jucatorii

da frate am avut si eu spioni cum au avut si ei . inca nu am vazut alianta aia care sa nu se foloseasca si de spioni .
dc nu zice ma unul ok la pirati a intors armele miki jun dar nu l am vazut pe unul sa zica cand pirati aveau 8 jucatori infiltrati in Wild si ia descoperit mirela erau IMPERATORII ,mama456 ,EUGEN ,iepure56 si alti nu am vazut unul sa zica ... si totusi Wild a trecut peste ...

si sa nu mai zic de jocul lor de intimidare ca cel putin eu si toata granita Wild avea minim 300 atacuri cu cate 0 usoara zilnim colegi poate comfirma printurile sunt inca in forum si sa nu mai zic de fake uri de la ffpo ,imbarligaturi s.a

Treceti peste alianga Wild Fangs v a dat clasa la orice capitol pe lumea naxos sa nu pun printurile de la colegi vostri cum ne laudau actiunile facute sau sa ma apuc sa va pun voua marile actiunii .

Draga Teodora ti am mai spus intoarcete la realitate nu mai trai din vise si si cu ciuda care mi o porti ca am cerut sa fi eliminata din Wild chiar nu ma deranjeaza daca vream sa iti fac cat de putin de rau boicotam invitarea ta la aliatii.
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
Ce bagi tu mana in foc pentru altii !
Atata tot bati toba ca ai cerut sa fiu eliminata din marea alianta Wild Fangs , dar spune si motivul , am fost singura care am luat atitudine cand o colega a fost jignita si asta te-a deranjat , iar tu ca intemeietor ai gasit rezolvarea prin eliminarea mea .
Si care era problema ca nu ma primeau aliatii ? Inchideam si cu asta basta, e un joc, nu stau sa ma milogesc de tine sau de altii. Sunt N servere deschise unde pot juca si la fel considera si altii .

Si asa ajungem la cele spuse de mine mai sus, unde nu ma refeream doar la Wild Fangs ci la jocul nostru, nu facem decat sa indepartam jucatorii si asa destui de putini.
 

Gymus

Membru activ
Mie mi se pare destul de ciudat.. iti dai stergere in masa ca ti-a plecat un jucator la inamici... acum serios..
 

DeletedUser15497

Guest
ce tot o dam ca siau dat stergere ca nu stiu ce spioni ca nu stiu ce gold ca nu stiu ce
adevarul este urmatorul asa zisi coducatori din pirati au dat peste noi adica Wild Fangs oameni uniti si la bn si la greu
si leam cam dat cu jocul in cap
si vazant ca suntem mult mai buni ca ei siau dat stergere
ca pierdeau orase in prostie
asa ca nu o mai dati in tot felul de basme ca asta este adevarul lasi sau vazut inconjurati si au fugit
ce simplu este adevarul
 

andreyy92

Membru activ
Asta e prima lume pe care am jucat dupa mult timp dar cred ca mi-a fost de ajuns pentru cativa azi. S-au schimbat multe in jocul asta..de la spioni, fakeuri, n sute de sageti si cuceriri doar la moral, jucatori cu nasul pe sus care ajung sa se laude doar cu numele si pana la stergere in masa.
In m53 se ajunsese la "alianta de sageti" la fel ca in m55 in care in ultimele luni nu am vazut o cucerire din partea piratilor fara moral.
Nu spuneti ca ati sters din cauza ca miki jun a plecat de la voi, e normal ce a facut; ati sters pentru ca era clar ca nu mai faceati fata.
Daca ati sters sa nu credeti ca ati facut mare lucru, deja mai sunt 8 luni pana la minuni si mai sunt de cucerit destule fantome.
 

DeletedUser15344

Guest
Ce bagi tu mana in foc pentru altii !
Atata tot bati toba ca ai cerut sa fiu eliminata din marea alianta Wild Fangs , dar spune si motivul , am fost singura care am luat atitudine cand o colega a fost jignita si asta te-a deranjat , iar tu ca intemeietor ai gasit rezolvarea prin eliminarea mea .
Si care era problema ca nu ma primeau aliatii ? Inchideam si cu asta basta, e un joc, nu stau sa ma milogesc de tine sau de altii. Sunt N servere deschise unde pot juca si la fel considera si altii .

Si asa ajungem la cele spuse de mine mai sus, unde nu ma refeream doar la Wild Fangs ci la jocul nostru, nu facem decat sa indepartam jucatorii si asa destui de putini.

Ti pup :*
 

DeletedUser15890

Guest
ce tot o dam ca siau dat stergere ca nu stiu ce spioni ca nu stiu ce gold ca nu stiu ce
adevarul este urmatorul asa zisi coducatori din pirati au dat peste noi adica Wild Fangs oameni uniti si la bn si la greu
si leam cam dat cu jocul in cap
si vazant ca suntem mult mai buni ca ei siau dat stergere
ca pierdeau orase in prostie
asa ca nu o mai dati in tot felul de basme ca asta este adevarul lasi sau vazut inconjurati si au fugit
ce simplu este adevarul
daca o spune un jucator bun o mai inteleg.da te gasisi tu sa comentezi despre valoarea adversarilor.stai mai in banca ta.deci sa inteleg ca si voi sunteti lasi,pe knossos ati fugit de 2 ori.asa ca lasa gargara de mare smecher si invata sa ai bun simt.

sper sa bage "maretu" still o lume fara moral pe asediu in viitoru apropiat.mi-as dori sa luptam fara sageti.oricum la ora actuala grepolis se indreapta cu pasi repezi spre faliment.admini care nu sunt interesati sa baneze trisorii,se joaca doar cu sageti si atacuri fake la greu,eventuri aproape lunar. daca o tine stil tot asa cu alegerile in curand o sa vedem doar servere goale.nu ca acum ar mai fi prea multi jucatori
 

DeletedUser15344

Guest
Pe knossos

prima data am sters eu ca idiotul la o criza de nervi... si dupa au sters alti dupa mine :(

iar a doua tura sa luat decizia la comun de a merge pe lumea asta ne plictisisem de lume ... sa nu uiti ca intr o luna acolo au desfiintat Templieri :) si problabil daca Wild Fangs ramanea acolo poate altfel era situatia si stergeati si acolo:)).
 

DeletedUser15890

Guest
Pe knossos

prima data am sters eu ca idiotul la o criza de nervi... si dupa au sters alti dupa mine :(

iar a doua tura sa luat decizia la comun de a merge pe lumea asta ne plictisisem de lume ... sa nu uiti ca intr o luna acolo au desfiintat Templieri :) si problabil daca Wild Fangs ramanea acolo poate altfel era situatia si stergeati si acolo:)).

Adica la voi e ok la o criza de nervi,la noi e lasitate :)) imi place cum ganditi :))
 

DeletedUser15344

Guest
Adica la voi e ok la o criza de nervi,la noi e lasitate :)) imi place cum ganditi :))
a fost un gest de lasitate din partea mea ca mi am lasat colegi in spate si uni care m au urmat si au sters dupa mine ...

si nu am sters de frica sau ca eram bubuit eu sau pierdem orase sau eu stiu ca nu ati miscat unul si nu o sa miscati unul in fatza mea :) defilez :) inca o lume fara sa pierd oras :)

 

DeletedUser15497

Guest
daca o spune un jucator bun o mai inteleg.da te gasisi tu sa comentezi despre valoarea adversarilor.stai mai in banca ta.deci sa inteleg ca si voi sunteti lasi,pe knossos ati fugit de 2 ori.asa ca lasa gargara de mare smecher si invata sa ai bun simt.

sper sa bage "maretu" still o lume fara moral pe asediu in viitoru apropiat.mi-as dori sa luptam fara sageti.oricum la ora actuala grepolis se indreapta cu pasi repezi spre faliment.admini care nu sunt interesati sa baneze trisorii,se joaca doar cu sageti si atacuri fake la greu,eventuri aproape lunar. daca o tine stil tot asa cu alegerile in curand o sa vedem doar servere goale.nu ca acum ar mai fi prea multi jucatori

hahaha
ai uitat cand am venit langa tine cu un oras si iti dadeam bataie la funduleti
ba daca stau sa rascolesc putin chiar imi dadeai mesaje daca am cv cu tine personal )))))
deci nu oi fi eu cel mai bun jucator dar fata de voi astia din pirati pot spune ca sunt super bun
aa si sa nu mai zic vam batut la funduleti pe toti astia de erati pe langa mine fara gold )))))) si voi cu tot cu gold tot la amatori erati))) deci oare cine este invatacelul aici eu sau u????)))))
bunule))))))
joc grepolis daca imi pun ambitia cu spatele inpotriva astora ca voi
aaa si sa nu uit bunule eu joc u esti doar o fantoma asa ca dai cu praf de mers si treci la mario farmvile dintrastea ce stiti voi


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3352

Guest
a fost un gest de lasitate din partea mea ca mi am lasat colegi in spate si uni care m au urmat si au sters dupa mine ...

si nu am sters de frica sau ca eram bubuit eu sau pierdem orase sau eu stiu ca nu ati miscat unul si nu o sa miscati unul in fatza mea :) defilez :) inca o lume fara sa pierd oras :)

am vazut, esti cel mai bun, cel mai chipes, cel mai...,

tu pe al tabel esti:eek:
 

DeletedUser15344

Guest
boss tu nu ai acces pe tabelul in care sunt eu :) mai ai de mancat ....

asa diferenta intre noi este incat, e precum ar juca FCSB cu Real Madrid :)
 
Sus