Grepolis Player Council

db22urs

Membru activ
incercand sa citesc acel print am ramas cu impresia ca nu as sti, imposibil de citit, asta ca sa-ti dau tie putina satisfactie :) banuiesc ca analfabetii sunt mai instariti si investesc mai mult in acest joc iar grepolis cauta profit
Ce crezi ca intelegi sau ce banuiesti tu e fix problema ta. Eu mi-am exprimat o parere vis-a-vis de faptul a ceea ce ajuns grepolis, si ce face acestor tineri, care in loc sa profite de viata isi pierd mare parte din viata pe un joc virtual. Ce impresii ai tu sau daca imi dai sau nu satisfactie, chiar nu ma intereseaza, nu asta a fost scopul postarii mele, si incepe sa imi para rau ca am facut-o.
 

DeletedUser11778

Guest
destul de grav :( exista astfel de concurenti? posibil si cu voturi?
E trist daca jucatorii de genul au fost votati de jucatorii acestui joc.Sunt curios cine a redactat inscrierea doamnei/domnisoarei in greplis player council corect gramatical.
Din acel mesaj e clar ca nu stapaneste corect limba materna :D
 

DeletedUser9563

Guest
Buna,
Sunt Deea am 27 de ani si joc acest joc din 2011, am jucat pe sistemul vechi cu asediu, dar si pe sistemul nou cu revolta, ambele imi plac la fel de mult. Timpul meu e nelimitat in joc, chiar si cand nu sunt acasa joc de pe telefon in browser.
Am jucat pe mai multe lumi, dorinta de a intra este pt a ajuta grepolisul sa ajunga la jocul de la inceputuri, unde se juca corect si doar de dragul de a juca. Acum multi jucatori au plecat pe extern. Si chiar as vrea sa vad jucatorii vechi inapoi pe serv. romanesc.
Si poate sa trec la alt niverl sa invat lucruri noi. E prima data cand particip la astfel de concursuri in grepolis.
As avea multe idei de impartasit in legatura cu jocul, dar mi-ar placea sa vad si alte idei.

Defecutl meu :))) sunt dependenta de acest joc :))) , pana si colegii de alianta imi spun asta.

"Timp nelimitat pe joc" inseamna obsesie.Nu ai altceva de facut toata ziua, decit sa stai intr-un joc 24 din 24?Si banuiesc ca joci si cu optiunile premium activate si cumperi gold la greu.Si probabil chiar joci cu mai multe conturi.
 

Gymus

Membru activ
"
  • Cunoștinte bune de limba engleză (necesare pentru îndatoririle Consiliului Intern și Reprezentanți ai Consiliului Intern)"
Sunt curios daca cei 5 castigatori au citit asta inainte de a depune candidatura...
 

nicol 10

Stie Tot
nu doar un reprezentant al cainilor, mai degraba al comunitatii Grepolis, asta ma macina, te cunosc, meriti din plin toate voturile plus multe altele care....printr-un bug ceva, au ajuns unde nu trebuie :( dar nu este bai, Felicitari Paul, suflet bun, ....vom razbi noi
 

DeletedUser15702

Guest
In urma anuntarii celor 5 castigatori ai Consiliului pot felicita doar 2 persoane dintre ei si anume pe Marku si pe Paul.Am fost si colega cu ei dar si adversara si au avut o conduita exemplara din ambele ipostaze.In ceea ce ii priveste pe ceilalti 3,cu H.S.K de curand m-am intalnit si nu imi pot exprima parerea referitoare la ea,pe vandfan69 il cunosc de pe cateva servere si daca a postat ce a postat la adresa lui sweetgirl,ii dau credit lui,iar in ceea ce o priveste pe Gina,am avut neplacerea sa o am ca si aliat o perioada pe un server si dupa ce ne-a tras teapa si a intors armele,la fel a facut si cu alianta pe ai carei jucatori ii considera "frati de sange" ca sa o citez,pe alt server s-a dat ba cu unii ,ba cu altii,dupa cum patea vantul,stiu ca joaca si pe contul prietenului ei,asa ca nu pot spune ca sunt ,ultumita ca asemenea jucatori ne reprezinta.
Inca odata,felicitari Marku si Paul.
 

DeletedUser9543

Guest
Multumesc celor care m-au votat si , in special, celor care m-au convins sa concurez. Ii asigur pe cei care m-au votat ca voi face tot posibilul sa nu dezamagesc si ca voi incerca sa demonstrez tuturor ca merit acest loc. Stiu care sunt problemele des intalnite, dar am rugamintea ca toti jucatorii grepolis. ro sa vina cu propuneri de imbunatatire a jocului, propuneri care sa fie dezbatute in consiliu si care sa ajute comunitatea de pe serverul romanesc sa revina la vremurile de glorie, vremuri in care pe un server intrau mii de jucatori.
Multumesc pentru increderea acordata.
 
Sus