Grepolis Player Council

Stil

Community Manager
Stimate potențial candidat,

Suntem bucuroși, să vedem că intenționați să vă prezentați drept candidat pentru Grepolis Player Council.

Vă rugăm, să vă faceţi puţin timp pentru a scrie o prezentare despre dvs. comunităţii și pentru a sublinia de ce ați fi un candidat potrivit pentru a vă reprezenta versiunea lingvistică.
Acest topic va fi deschis până la data de 13 august , ora 23:59 CEST. Asigurați-vă că ați postat introducerea până la această dată, pentru a deveni un candidat valid pentru votul din joc.

Votarea în cadrul jocului este programată să aibă loc începând cu data de 16 august 2017.
Nota: Acest topic va fi moderat cu simţ de răspundere. Fiecare postare ce nu cuprinde o aplicaţie pentru consiliul de jucători Grepolis va fi eliminată în consecință.


Mulţumim anticipat!
 
Ultima editare:

DeletedUser15702

Guest
Joc din 2012 atat pe servere romanesti cat si pe cele externe.Jocul imi sta deschis non stop fie pe calculator fie pe telefon iar jobul imi permite sa stau online mai mereu.Imi depun candidatura pentru Grepolis Player Council in speranta ca se va schimba in bine acest joc deoarece sunt destui jucatori romani care nu mai vor sa auda de serverele romanesti , joaca doar pe extern si baga destui bani acolo in loc sa o faca in Romania.Sper sa ii atrag inapoi si sa regasim placerea Grepolisului pe plaiuri natale :)
 

DeletedUser16213

Guest
Salut, sunt ParazYtuLIsCute!
Joc grepolis de aproape un an, nici atat, dar in ciuda faptului ca joc de asa putin timp, totusi intru zilnic de minim 10 ori , depun efort sa joc cat mai bine si mereu invat cate ceva nou. Pe langa asta, am ocupat si un post de comandat in alianta din care fac parte, suntem locul 1 , asta inseamna ca totusi au incredere in mine.
Tin sa precizez un lucru, fata de ceilalti competitori, eu intru pe grepolis de pe calculator doar la sfarsitul saptamanii caci nu am acces la el cand vreau eu, dar pe telefon intru oricand este nevoie.
Desi nu am experienta necesare si nu sunt cunoscut pe aici, sper sa primesc sansa de a lupta cel putin, sa nu primesc voturi din mila, ci pentru ceea ce spun cu adevarat. Cum am precizat adineaori, pe calculator nu prea pot, dar pe telefon oricand.
Multumesc!

Abrog cererea - nu am varsta necesara, am 17 ani, abia in septembrie as fi avut dreptul de a participa! Imi cer scuze!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11778

Guest
Salut, numele meu este Jimmi. Am aparut pe aceasta comunitate in 2012-2013 daca nu ma insel. Imi amintesc ca am inceput pe Sigma si eram foarte nerabdator sa cresc in puncte. Pe vremea aceea nu prea jucam eu in echipa, singura dorinta a mea fiind sa ajung cat mai sus la punctele de pe orase.

Imi depun candidatura pentru Grepolis Player Council din dorinta de a ma implica in tot ce inseamna proiectul "Grepolis" si in incercarea de a trimite dezvoltatorilor viitoarele propuneri ale userilor. Consider ca gandirea matura si abilitatile de comunicare cu o persoana sunt cateva din calitatile mele de succes. Sunt bucuros sa reprezint Romania in acest proiect
 

solyomcristi

Membru Nou
Salutare ma numsc Cristian sunt potrivit pentru candidare pentu ca am 7 ani de experienta si am timp pentru ori ce trebusoare am 20 de ani si sunt intelegator si stiu sa comunic cu oricine
 

DeletedUser16214

Guest
Buna,
Sunt Deea am 27 de ani si joc acest joc din 2011, am jucat pe sistemul vechi cu asediu, dar si pe sistemul nou cu revolta, ambele imi plac la fel de mult. Timpul meu e nelimitat in joc, chiar si cand nu sunt acasa joc de pe telefon in browser.
Am jucat pe mai multe lumi, dorinta de a intra este pt a ajuta grepolisul sa ajunga la jocul de la inceputuri, unde se juca corect si doar de dragul de a juca. Acum multi jucatori au plecat pe extern. Si chiar as vrea sa vad jucatorii vechi inapoi pe serv. romanesc.
Si poate sa trec la alt niverl sa invat lucruri noi. E prima data cand particip la astfel de concursuri in grepolis.
As avea multe idei de impartasit in legatura cu jocul, dar mi-ar placea sa vad si alte idei.

Defecutl meu :))) sunt dependenta de acest joc :))) , pana si colegii de alianta imi spun asta.
 

DeletedUser13120

Guest
Buna sunt Lucian si am 19 ani ... joc de 5 ani acest joc cu o mica pauza de 1 ani .. am inceput pe Sigma unde am invatat adevarata placere a jocului si unde am cunoscut jocul exact asa cum e el si tot ce are de oferit iar acestea fiind spuse doresc sa candidatura pentru Grepolis Player Council
 

DeletedUser9357

Guest
Suna tentant!
smiley_emoticons_confusednew.gif

Nu stiu daca as putea sa schimb ceva,e ca si in guvern...trebuie sa dai tot jos,sa cureti cu "dezinfectant" prin toate gaurile si abia dupa poti cladi ceva!
Nu trebuie sa fi on non-stop,asta inseamna ca altceva nu ai mai bun de facut,deci gresita conceptia cu calculator/telefon...sunteti maniaci?aveti ceapa pe tastaturi cu resturi de branzeturi?
Slabe sanse sa redevina grepolisul ce a fost odata!Dar de ce sa nu incerc sa fac ceva BUN...Este ca si revolutia de strada,nu schimbi nimic daca stai si te uiti!
Experienta din plin!
Claudiu,32 de ani,joc grepolis cred ca din 2012,sunt obsedat de lucrurile facute ca la carte(secunda).
Imi depun candidatura!
Succes celui ales
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser16220

Guest
Buna,
Este prima data cand particip la un concurs pe acest joc si, de ce nu, o provocare. Am inceput in 2011, pe Iota, si in timp am acumulat experienta, astfel ca acum sunt lider intr-o alianta cunoscuta. In calitate de lider am invatat sa discut cu jucatorii, sa le inteleg problemele si sa cautam impreuna cele mai bune solutii pentru bunul mers al aliantei. Toate acestea mi-au dat posibilitatea sa inteleg multe despre mecanica jocului, despre problemele ce apar si frustrarile cu care se confrunta jucatorii. Cred ca experienta de joc si lucrul cu oamenii, ma fac o candidata potrivita pentru consiliu. In plus cunosc destul de bine si jucatorii altor aliante.

O seara frumoasa!
 

DeletedUser10365

Guest
Buna,
Este prima data cand particip la un concurs pe acest joc si, de ce nu, o provocare. Am inceput in 2011, pe Iota, si in timp am acumulat experienta, astfel ca acum sunt lider intr-o alianta cunoscuta. In calitate de lider am invatat sa discut cu jucatorii, sa le inteleg problemele si sa cautam impreuna cele mai bune solutii pentru bunul mers al aliantei. Toate acestea mi-au dat posibilitatea sa inteleg multe despre mecanica jocului, despre problemele ce apar si frustrarile cu care se confrunta jucatorii. Cred ca experienta de joc si lucrul cu oamenii, ma fac o candidata potrivita pentru consiliu. In plus cunosc destul de bine si jucatorii altor aliante.

O seara frumoasa!
Doamne ajuta DANA
 

DeletedUser16215

Guest
Bun, asteptam de mult timp sa apara acest lucru pe forum si cine a luat intiativa, jos palaria! Sincer mie imi plac ideile de genul si cred ca creativitatea si perseverenta ma fac un candidat excelent pentru acest post. Asa o scurta prezentare a mea :
Aloha, sunt Andrei, am doar 20 de ani si imi place ideea jocului si chiar ma bucur de fiecare lume nou aparuta, in prezent nu sunt un veteran ca multi alti de aici, insa cum spuneam si mai sus creativitatea si perseverenta sunt unele din calitatile mele ce ma definesc ca individ.. Pe decursul "sederi" mele pe acest joc frumos de altfel, am ajutat prin nenumarate tichete facute unor jucatori de top de altfel care incalclau anumite puncte din regulament, imi place sa joc alaturi de o echipa ai carui membri au demnitate, nu stiu pe ce baza se va alege acest nou membru si care va fi prezentare oficiala a tuturor participantilor, insa eu va doresc multa bafta la toti si cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser9543

Guest
Buna ziua
smiley_emoticons_winken4.gif
,
sunt un jucator cu experienta si activ, cunosc destul de bine problemele ridicate de jucatori, probleme care pot fi rezolvate doar prin corectitudine si seriozitate. Nu uit niciodata ca pe joc intalnim oameni cu diferite caractere si trebuie sa ne pliem pe fiecare din ele. Desi sunt lider al unei aliante de putin timp, am invatat ca trebuie sa respectam si viata reala a jucatorilor. Grepolisul este un joc, pe care il jucam de placere, unde sa socializam, sa ne imprietenim si sa glumim. Eu sunt un tip foarte vesel si imi place ca toti ceilalti colegi ai mei sa fie fericiti si sa intre cu placere pe joc. Sunt multe probleme pe care un consiliu al jucatorilor ar putea sa le rezolve si cred ca seriozitatea si respectul meu fata de ceilalti jucatori, ma fac potrivit pentru aceasta functie. As putea reprezenta interesele tuturor aliantelor si a membrilor lor, deoarece in 6 ani, de cand joc, am intalnit multe iregularitati(abateri), care pot fi evitate doar cu consultarea celor care isi petrec pe joc o mare parte din timp. O zi buna:)
 

saca 24

Stie Tot
Salutare tuturor!

Imi depun si eu ,,candidatura".Va garantez ca o sa sustin in continuare toti multicontistii si goldistii,iar cei care isi iau bann pentru folosirea unor scripturi ,,interzise",vor fi ,,crutati".O sa fac tot posibilul sa duc acest joc, care de la an la an isi pierde din farmec,spre alt nivel.Voi duce grepolisul la rangul de incorectitudine totala(nu stiu daca m-am exprimat corect).
Mai pe scurt,voi sustine hotia,multiconturile si scripturile interzise.Va rog sa ma votati, cei care va simtiti cu musca pe caciula si care stiti ca va incadrati la cele spuse mai sus!
O zi buna!

Ps:Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare

Ps2:Ce naiba s-a intamplat cu grepolisul pe care-l stiam?
 

DeletedUser16246

Guest
Salut, sunt Cristi si am doar 18 ani imi depun candidatura pentru acest post intrucat joc acest joc din 2010(chiar daca nu va vine sa credeti) si simt ca as putea fi capabil sa va ajut.
Stiu ca poate nu sunt cel mai bine pregatit om pentru acest lucru, dar sper ca prin alegerea mea sa nu va dezamagesc.
 

gina16

Membru
Buna Dimineata
Ma numesc Gina am 23 ani si iubesc acest joc minunat de strategie
Joc grepolis de aproximativ 3 ani fara intreruperi,
Imi depun candidatura!
O zi minunata
 

DeletedUser5691

Guest
Buna,
Este prima data cand particip la un concurs pe acest joc si, de ce nu, o provocare. Am inceput in 2011, pe Iota, si in timp am acumulat experienta, astfel ca acum sunt lider intr-o alianta cunoscuta. In calitate de lider am invatat sa discut cu jucatorii, sa le inteleg problemele si sa cautam impreuna cele mai bune solutii pentru bunul mers al aliantei. Toate acestea mi-au dat posibilitatea sa inteleg multe despre mecanica jocului, despre problemele ce apar si frustrarile cu care se confrunta jucatorii. Cred ca experienta de joc si lucrul cu oamenii, ma fac o candidata potrivita pentru consiliu. In plus cunosc destul de bine si jucatorii altor aliante.

O seara frumoasa!
 

DeletedUser5691

Guest
O cunosc pe H.S.K. de pe Iota cand am fost adversari.Acum pe Olimpia este prima data cand santem in acceasi alianta si am fost impresionat de calitatile ei de gamer si lider,de maturitatea dovedita si de felul pozitiv cum interactioneaza atat cu colegii cat si cu adversarii.
Cred ca ar fi un mare castig pentru toti gamerii daca ar fi aleasa in Grepolis Player Council.
Este de departe cea mai calificata pentru asta dintre toti candidatii.
 

DeletedUser8710

Guest
Experienta de 7 ani pe acest joc si tipul disponibil acodat pentru acest joc, ma face sa imi depun candidatura pentru Grepolis Player Council
Jucator activ , de echipa..Bun strateg .
Il recomand pentru Grepolis Player Council....si cred ca toti care au jucat cu el il vor sustine
 
Sus