O ultima vacanta :(

DeletedUser15020

Guest
Pastreaza respectul fata de o persoana nu ti-a vorbit cu vreo tenta de vulgaritate ...
 

DeletedUser15020

Guest
Atata timp cat nu folosesti un limbaj respectuos fata de cineva care nu te-a jignit (asiran) voi avea un cuvant de spus. Daca trece de egoul tau, mesajul meu, nu mai e problema mea, eu stiu ca mi-am facut datoria morala de a te avertiza in privinta limbajului ;)
 

DeletedUser15020

Guest
De ce sa ma cert cu un cimpanzeu ca tine (caci asa te recomnda poaza de profil) cand am lucruri mai bune de facut ...
 

DeletedUser

Guest
eu il sustin pe rubb pana in panzele albe si dincolo de ele
apropo isbe e n primul an la facultate
pacat ca se recurg la astfel de mizeri pt a ceda un cont parca nu era destul de murdar grepolisul
 

nicol 10

Stie Tot
ii poti transmite lui isbe ca ne pare rau, nu ca a murit sau ca nu ar fi facut-o, ne pare rau ca a cedat contul unei astfel de persoane sau/si ca a fost de acord sa-i fie folosita identitatea.
 

DeletedUser14105

Guest
Ca tare greu era sa cedeze contul. Facea un ticket sa stie si adminii si gata..... Asa ca nu o vad ca pe o scuza....

Pana la urma sunt si putin in ceata. A murit sau nu a murit?
 

stamatecostica

Membru activ
Nici nu ma intereseaza cine a participat sau cine a jucat pe contu ei ,doar ca nu este bine ce au facut lupi.
Sa inventezi o asemenea poveste ca a murit mi se pare stupid ,ca sa i se cucereasca orasele in liniste asta chiar ma dat gata :-O
Deja nu ma mai surprinde nimic in acest joc
 
Ultima editare:

DeletedUser14853

Guest
Nici nu ma intereseaza cine a participat sau cine a jucat pe contu ei ,doar ca nu este bine ce au facut lupi.
Sa inventezi o asemenea poveste ca a murit mi se pare stupid ,ca sa i se cucereasca orasele in liniste asta chiar ma dat gata :-O
Deja nu ma mai surprinde nimic in acest joc
mhm
Nici noi nu stiiam asta pana nu am vazut ce a spus rubb.
mysli.gif
 

DeletedUser

Guest
nu, ea este bine mersi, pana la urma...cine a participat la concursul acela cu Vacante?

Acuma iti pare rau ca ai facut topicul ?
smiley_emoticons_lol.gif

Asa am patit si eu cu o tanti pe ZETA... iar ea acuma joaca bine mersi pe alte lumi, mi-o zis ca o avut nevoie de o pauza... ciudate motive isi gasesc unii
smiley_emoticons_irre.gif


- - - Actualizat - - -

mhm
Nici noi nu stiiam asta pana nu am vazut ce a spus rubb.
mysli.gif

rubb joaca la greu grepolis, cum sa nu stie ce se petrece ? Unde ati vazut voi jucator care sa stea pe forumul extern si sa nu joace grepolis ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

ciclin

Stie Tot
Am vrut sa tac ..dar :

Credeti ca noi nu am fost bulversati cand a anuntat ''iubitul'' ''respectivei'' (daca exista totusi 2 persoane) despre moartea jucatoarei .... ??

Nu era corect sa dam dovada de umanitate ? ... se creeaza legaturi intre jucatori care te pot afecta emotional , doar suntem oameni cu ratiune totusi , nu ? ...cel putin majoritatea dintre noi .

Am picat intr-o lumina proasta toti , nu numai unul , doi .....

Nu mai insinuati daca nu cunoasteti realitatea , despre cum sa actionat in momentul ala , cand pur si simplu toata lumea a ramas masca , tacuta ... sunt momente grele totusi . :/ .


Foarte rusinos ceea ce a facut userul contului , cel mai probabil ...nu e intreg la cap ... in nici un caz ...
 

nicol 10

Stie Tot
Mah, sa va luminez...pe contul asta nu a jucat nici o fata...diliul de pe cont e unul care are nopti de luna alba cu tipa din poze...doar pe jocul asta era implinit...:)))) in primul rand tipa din poza nu are leg cu jocul, doi nu e moarta ci imi scrie intr o veselie, ba mai mult are o voce...trei, nu are iubit, oficial e single, de fapt eu sunt singurul printisor de la miazanoapte :))) patru, nu mai fiti fraieri :))) cinci, putini sunt p joc care corespund realitatii, marea majoritate sunt inventii...de ex: zici ca ti a pus sf petru mana n cap si intalnesti culmea o vedeta holywood...si afli mai tarziu ca de fapt vorbesti cu un cioban paros cu ditamai sarpalaul cu ochelari hahahahaha

daca tot vorbesti cu ea..., intreaba totusi ce parere are despre faptul ca i-a fost furata identitatea, in mod normal este deranjant si este chiar o infractiune
 
Ultima editare:

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,nu toti suntem versati in virtual !Eu,ca mine f.multi,am crezut !Am suferit,la modul sincer !Nu mai cred nimic din ce mi se spune :(((.
Urasc virtualul acesta !Rubb,nici pe tine nu te cred !PAROLE,PAROLE,PAROLE....C'est la vie toujours parschive !
 
Sus