Just do it.

  • Autor subiect raresmihai2010
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Just do it.

Cu ocazia deschiderii acestei lumi dorim sa experimentam si noi mult asteptatul eveniment "Lumea Pi". Se va infiinta o alianta noua numita "JUST DO IT." ,un nume nou - o era noua.

A)De ce "JUST DO IT." ?
1.Dorim sa readucem pe joc o parte din jucatorii vechi care au renuntat,dar au jucat destul timp grepolis,nu i-am uitat.
2.Pentru jucatorii tineri care vor sa-si cladeasca un nume,cei care sunt plini de adrenalina si entuziasm.
3.Pentru jucatorii care nu au suficient timp liber dar stiu sa-si tina prietenii aproape.
4.Nume potrivit pentru acest tip de lume.
5.Nume potrivit pentru scopul urmartit pe aceasta lume.

B) Politica aliantei:
1.Neutra fata de celelalte aliante(fara pacte).
2.Dusmani nu vor exista,toti jucatori au liber sa-si aleaga de unde vor si pe cine vor sa se lupte.
3.Comunicarea se va face pe skipe,pe conferinte - cea mai buna forma de socializare.

C)Structura aliantei:
Intemeietori:
1.gooldenn(eu)
2 . David (david658)
3.Lideri: Radu(Push2)
4.Dubala(Florin)
5.Dumita(diana)
6.Gladiatoris


Jucatorii vor avea drept de circulara.Consideram cea mai buna forma evitare a haosului.Jucatorii buni pot juca si fara drepturi.Pentru invitatii va rugam contactati unul dintre membrii conducerii.

D)Scopul acestui grup:
Incercarea unui schimb de experiente intre jucatorii de pe toate lumile intr-un singur grup.Dorim ca in acest grup nou creeat sa nu existe orgolii,ambitii sau ura.V-ati luptat luni bune fara sa va stiti ca oameni,este un moment prielnic sa va cunoasteti fostii adversari,actuali adversari.Este o experienta din care ve-ti avea numai de castigat.Consideram ca toti membrii acestui grup dau dovada de maturitate,pot juca impreuna si totodata perfectionandu-se.

E)Durata:
1.Pana ne plictisim.
2.Pana suntem concediati.
3.Pana ne bagam propria firma in faliment.
4.Pana ne dau sotii/sotiile afara din casa cu jocul nostru cu tot.
5.Pana cedam nervos.
6.Pana se incheie lumea.(asta in cel mai fericit caz,daca scapa vreunu dintre noi de cele de mai sus).

Pentru cei care nu au posibilitatea de a intra pe aceasta lume(lipsa de timp)va rugam lasa-ti mesaj.

Va multumim si va asteptam.Nu uitati sa va luati CV-ul cu dumneavoastra.

Punct cardinal: N-V
ora 15:02
data Cand Va fi anuntata(va fi trecuta dupa anuntarea ei)
 

DeletedUser

Guest
poate ma insel eu...dar nu mai exista un subiect pe tema asta?:D
 

DeletedUser

Guest
Alt erou? Cum naiba se face, iesiti ca ciupercile dupa ploaie?
 

DeletedUser

Guest
Nu murdariti numele de domnu.zamfira...este rusinos daca folositi numele unui mare jucator si a unei mari aliante in mizerie...in locul vostru as folosi lama cu incredere, pt ca sunteti de-a dreptul patetici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus