Conținut recent de Versace29

  1. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Cătălin chiar nu se potrivestecu tine ca coleg de joc. Omu ăla e un băiat linistit si muncitor,tu esti un debil mental..Maine-poimaine ne zici pe forum ca ai gasit omnitrixul lui Ben10
  2. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Ce prost esti:))) @mr.sunshine forum auzi la ăsta=))
  3. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Apropo,se scrie cu un singur i “numi”
  4. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Ma daca mi o mai lasi pe ma ta doua nopti intru si eu cu tine
  5. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Nu o să țină mult idila asta:) Catalin nu-i baiat rau si o sa cedeze la prostia lui David intr-un final
  6. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Coaie stai toata ziua pe forumul asta,esti prezent peste tot in plm,esti enervant ca sa iti zic altfel..Du-te si tu la o plimbare prin parc, da o laba ceva,chill:))
  7. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Tataie,nu mă plictisi și pe subiectul ăsta,te rog eu. Mergi pe hermanosa sau pe unde mai sunt altele deschise
  8. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Om bun,eu sunt sigur că mai sunt oameni in alianta aia care gândesc ca tine. Scăpați naibii de el și după jucați frumos..
  9. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    S-a prostit și zerath? Asa contagios e ragnar cocitura?
  10. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Nu știu ce vă surprinde:)) Prostul e prost .. @zeraath ,Cătălin,tu erai băiat cu capul pe umeri când ne-am întalnit ultima oară..Cum ai ajuns să joci cu maimuța de David?
  11. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Tanti mama ta Ne uităm împreună la meci și îmi povestea ce copil prost a putut să facă:(
  12. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Adevărat,adică Max:)) Tu ești doar un nebun care s-a uitat la prea multe filme SF
  13. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Majoritatea știm că max e Ragnarar. Mie mi-a demonstrat pe Bylis David mai prosteste pe ăștia de 10 ani care se apuca din joc cu ragnaru lui. Când ăla spărgea goldu David isi manca laptele si cornul la scoala.. Terminati cu prostiile
  14. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    După cum am mai zis,o adunătură de bombardieri conduși de cel mai prost om de pe serverele ro,David..
  15. RAGNARAR VS OLYNTHUS

    Abia acum ai aflat ca David nu e Ragnarar?:))
Sus