Conținut recent de uratudin2009

  1. Lumea Pandosia

    nici nu o postam daca nu se caca pe el atat :)) a luat-o la ora 11 si 6 secunde cu elena la 11, bonusu se termina la ora 8, fa un calcul
  2. Lumea Pandosia

    te caci pe tine ca ala ca sunteti jucatori si incasati nave in prostie si va ia lumea orasu cu tot cu gold, c'est fini la comedie, era on si stia de nava
  3. Lumea Pandosia

    zzz
  4. Lumea Pandosia

    du-te-n pula mea ca ai injurat 20-30 de oameni aia de am venit de pe mochlos du-te-n pula mea de sclav sa vii sa te violez sau sa inchizi gura ca-mi intra pula-n ea:))))))))
  5. Lumea Pandosia

    Daca ai mai mult de 40, poti sa-mi zici copil dar din ce stiu n-ai mai mult de 25 asa ca stai si plangi in continuare plodut :))))))))))
  6. Lumea Pandosia

    daaa, asa de grea, mancam si peste noi astia intre 2 branzeturi, ca nu ne mai satura mucegaiu de pe branza, vrem si un peste d'ala imputit gen trombon pardon somon
  7. Lumea Pandosia

    In jurul meu aud doar bonjour si au revoir
  8. Lumea Pandosia

    Daaaaaaa, tu ai vazut ce imi poate mie mintea, tu care latrii aici ca ultimu chior si pe joc farmezi la 8 ore
  9. Lumea Pandosia

    My advice, buy ether and xrp, going to the moon this autumn
  10. Lumea Pandosia

    Mie mi se pare ca tu cam spumegi cand te ia cineva la pula si esti cam fragil mucisor
  11. Lumea Pandosia

    vorbeste mortaciunea* din tine
  12. Lumea Pandosia

    fa pe revolut ca e easy si ai o interfata user friendly, taxele sunt destul de micute, eu la aia 1300 de euro am platit taxa vreo 28eur mi se pare cand i-am scos
  13. Lumea Pandosia

    mai bine sa mor decat sa fiu deja mort winkey winkeeey
  14. Lumea Pandosia

    cu un lache din ce stiu, daca ai nervi, te astept pe joc, iti dau eu invitatie langa mine daca vrei :)))))))))))
  15. Lumea Pandosia

    Crezi ca ma afecteaza ca zici ca mama e moarta? de parca am omorat-o eu sau ceva :))))) nu te vezi in pula mea ca n-ai niciun argument valid si latrii degeaba, mucisor?
Sus