Conținut recent de thedaythatnevercomes

  1. thedaythatnevercomes

    Cine se bagă pe noua Lume Dion ? VITEZĂ 5 REVOLTĂ

    Interesant Indiferent ca furi un ou sau furi un bou,cred ca tot hotie se cheama..cum ar fi de exemplu sa joci pe alt cont,cand al tau e banat..tot din motive de corectitudine..cine stie,cunoaste.. In alta ordine de idei..oare pe ce considerent unele dintre aceste ciuperci au fost sterse,iar...
  2. thedaythatnevercomes

    Cine se bagă pe noua Lume Dion ? VITEZĂ 5 REVOLTĂ

    Ceva curatenie,ca tot vine Pastele..Harta e plina de ciuperci
  3. thedaythatnevercomes

    Lumea nouă Revolta

    Nu chiar..intru in aceiasi categorie si eu..daca e,stau si 50 de minute pe click..imi pun o privire inteligenta pe figura..si tocesc amprenta..asta e.. Am incercat sa ma uit la film intre timp..dar mi am dat purificare singura:D
  4. thedaythatnevercomes

    Extern 2023- Spania V5

    si o melodie frumoasa..pt vremurile cand apreciam alte valori,cand totul,inclusiv grepolisul era mai frumos
  5. thedaythatnevercomes

    Extern 2023- Spania V5

    si taci,pana nu vi si tu cu un extern castigat
  6. thedaythatnevercomes

    Extern 2023- Spania V5

    fa poza la familie
  7. thedaythatnevercomes

    Lumea nouă Revolta

    Nu ma agit Doar ma intreb ce satisfactie poti avea sa strangi coronite cand toata lumea stie ca le ai primit moca,pe smecherie..ca e la ea acasa pe ro ..si in Ro Pt ca exista antecedente,am insistat pe cazul in speta..si cred ca aveam frigiderul gol ;) ..dar pana la urma,cainii latra,caravana...
  8. thedaythatnevercomes

    Lumea nouă Revolta

    Pai asta fix pe ala care o ia pe nedrept trb sa l intrebi:D
  9. thedaythatnevercomes

    Lumea nouă Revolta

    Nu e vb de ban..regula in sine e aiurea Daca renunti..vine urmatorul de pe lista Ca asa,cedez si eu locul lui banisor daca vrea muschii mei..si daca vreau..la inca unul..ca am orase multe si imi permit,nu? Teoretic tu n ai nici o vina sa zicem,n am sarit pe tine..regula nu e buna Presupun ca...
  10. thedaythatnevercomes

    Lumea nouă Revolta

    stiu modul de intrare daca pe tine te multumeste...sa fi sanatos si la mai mare mai cauta ca sigur mai gasesti si pe alte servere pana una ,alta,dominatia s a castigat nu doar de catre Himura..insa repet..daca te face fericit..bine ai venit la spartul targului..tot respectul
  11. thedaythatnevercomes

    Lumea nouă Revolta

    Da de intrat la dominatie pe Rodos intri ;)
  12. thedaythatnevercomes

    bug puncte de batalie

    Se pare ca am elucidat misterul..nici un bug Doar nesimtire maxima din partea unora Bireme aliate..spr la inamic
  13. thedaythatnevercomes

    bug puncte de batalie

    Buna dimineata Am avut 8 atacuri cu usoare si am rupt 2456 bireme si doua nave de colonizare Deasemeni mentionez ca am simturi active Am primit 9k pct,in loc de aproape 40k ,cat ar fi trebuit,dupa umilele mele cunostinte de aritmetica. Nu mai mentionez si faptul ca primul full,in loc sa intre la...
  14. thedaythatnevercomes

    Ăștia din Friends !!!

    Am apreciat postarea Lisei..bombonel..chiar am apreciat o Apoi a venit Ragee s o ia la rost..intr un mod..demos..cratic:p Si postarea s a sters..despre asta ce spui?
  15. thedaythatnevercomes

    Ăștia din Friends !!!

    Eu joc pt Claudiu,pt Stupefy,pt Sons Nu sustin pe nimeni..si daca am intrat in hora,joc..si daca sunt atacata,ma apar..si daca trb sa cuceresc ,cuceresc.. Nu prea inteleg insa ce vrei sa spui..daca am acceptat sa joc,inseamna ca merit sa fiu tratata asa de un neica nimeni sau de oricine...
Sus