Conținut recent de TereX

  1. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Asta ca să nu scriu romane plictisitoare pe aici,îs multe alte exemple.
  2. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Păi eu îți pot argumenta. Și ți le zic pe cele mai recente ca să nu zic de servere de acum 3-4 ani. Nesebar-Twist înțelegere cu David și la trădat pe final Sinope-All Stars înțelegere cu Friends și nerespectată înțelegerea doar pentru ca la prostit Capone pe Twist Sinope(Capone)-Demos...
  3. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Pentru ca Capone și Twistdark sunt doi parșivi care au făcut doar manevre de-a lungul timpului și nu și-au respectat niciodată înțelegerile.
  4. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Respect dacă ai făcut asta
  5. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Da frate da Demos meritau ce au pățit da de acum îi arzi pe toți….
  6. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Sunt 4000 de ciuperci pe Selimbria.Mai e ceva de spus?
  7. TereX

    Rezolvare bot de creat conturi

    Să vă ia dracu pe toți care ați dat moda cu cb și acum mai nou cu ciupercile.
  8. TereX

    LUMEA RODOS

    Cu ce plm să intre ca îs banati băieții =)))))))))) @DanyGBR care se dă șmecher pe aici și el e banat pentru fraudă =))))))))))
  9. TereX

    LUMEA RODOS

    @DanyGBR coie așa te iau de urechile alea clăpăuge și ți le fac ca pe ale lui nob urecheatul
  10. TereX

    LUMEA RODOS

    Coaie îți dau fakeuri minimale și fulgere pe fiecare lume de intrii de acum fututi morții matii de gay
  11. TereX

    LUMEA RODOS

    Să mi iei pula la trântă tu și mă ta cu nivelu tău.
  12. TereX

    LUMEA RODOS

    Coie,tu ești mai prost ca toți de aici văd Am zis bravo lui,nu zice nimeni ca îi băiat prost ,dar nu înseamnă ca nu îi un parșiv penal Taci draq.
  13. TereX

    LUMEA RODOS

    Vezi? Se vede ca încă ai gândire de copil imatur și infractor pe lângă.Tu nici nu ți-ai început cariera și deja te gândești la șpăgi bolnavule.Doamne ferește de oamenii care vor ajunge pe mâna ta! Si nu,nu mă roade invidia deloc,bravo ție ca ai învățat ,dar ca să dormi liniștit la noapte să știi...
  14. TereX

    LUMEA RODOS

    Știai de la început ca odată ce faci chargeback mai devreme sau mai târziu o să fii banat frate @twistdark1 pe Nesebar în făceai penal pe David și acum ai ajuns mai rău ca el,e cam urat dacă mă întrebi pe mine:)) tu sigur o să fii doctorul ăla care o să i-a șpagă până o să ajungă cu dosare...
  15. TereX

    LUMEA RODOS

    Lasă Gutane,dacă tu te simți prost gândește te ca nob urecheatul a luat ban pe două conturi pe lumea asta =)))))))))))
Sus