Conținut recent de Stefan T

  1. Felicitari Friends

    Cum am spus, mi-ai luat 0 orase la cat de activ ai fost. Doar ai internat jucatori pe rand de la voi si ai facut si tu orase:))) cultura facand blaturi nu se pune ca si jucat, deci ciocu mic. Decat sa am reputatie de ratat, mai degraba in anonimat pe extern. Pe prima lume unde te-am vazut ai...
  2. Felicitari Friends

    Pai cine se oftica? :)) sunt doar fapte. Nu vrei sa recunosti aia e. Am auzit ca ai reputatie de copil mincinos:)) Oricum atatea luni de zile n-ai reusit sa-mi iei un oras, insa eu da, fix pe cruce, insula rosie, cu tine on. Dar pacat ca n-ati avut adversari de la inceput de lume si ati reusit...
  3. Felicitari Friends

    E lumea lor castigata cinstit:)) fara CB, fara boti, fara anydesk. desigur ca @Stil si-a facut treaba sa ii verifice, cu dovezile in fata, nu avea nimeni nimic neregulamentar:))))
  4. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    Am 2 lumi castigate unde a fost bataie :)))) nu ce jucato voi pe aici :))
  5. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    E reciproc. Probabil n-ai auzit pt ca nu ma dau in spectacol ca toate divele astea de pe extern:))
  6. LUMEA BIBLOS - WILD FANGS WINNERS

    Alta lume farmerama, va bucurati si voi astia mici de cate o coroana :))
  7. Lumea nouă Revolta

    El ii ii tinea predici lu @twistdark1 de cum se fac strategii sa castigi lumi :))
  8. Selimbria pace de sarbatori

    Lasa ca o sa mai pierzi orase, nu stiu de ce te superi atata.
  9. Selimbria pace de sarbatori

    Aia e
  10. Lumea nouă Revolta

    Propun o petitie sa se scoata permanent moralul de pe joc :)
  11. Rezolvare bot de creat conturi

    Decat farmerama pana la final, mai degraba un mesaj "boss, vrem lupta, in 3 zile incepem razboiu" si probabil nu mai comenta nimeni nimic pe treaba asta
  12. Rezolvare bot de creat conturi

    Eu zic ca tre sa ii mai faci o proba sa se convinga lumea :))))
  13. LUMEA RODOS

    Lume noua cand se deschide ?
  14. LUMEA RODOS

    N-o fost deajunsa motivatie, ca au fost ciuperci, charge back, doar scuze. De parca e prima alianta care se bate 1 vs toata harta :)))) Nu dle. @Anubis.K ?
  15. LUMEA RODOS

    Adevarat, n-am treaba cu mondenitatile :))
Sus