Conținut recent de SoulOfOcean

  1. Illuminatii vs Pestisorii

    Era o lume perfectă dacă și tenacii erau cu noi. În rest, nu mai am cuvinte, Felicitări și sper să ne mai întâlnim dragi oceanici;)
  2. FRIENDS LANSEAZA PROVOCAREA PENTRU TOAMNA

    nustiu ce coalitie, pote...n-am prins startul dar pe M45 cand am intrat eram singur si rosu...am intrat mai târziu un pic, era gata protecția de mult. Mie așe mi s-o părut că ați vost din start mai mulți și vs alianțe ce au recrutat și nu au venit cu un grup de jucători ați defilat. Oricum vă...
  3. FRIENDS LANSEAZA PROVOCAREA PENTRU TOAMNA

    Aici sunteți TOP că nu ați întâlnit nici o alianță la fel de puternică și de numeroasă la startul lumii, dar dacă ar intra în toamnă o alianță din cele care bat și toacă pe alte lumi cu câte 80-100 jucători s-ar schimba treburile. Iar grecii (care îi un popor dement și nu se lasă orice ar fi)...
  4. Sfarsit lumea Mochlos

    Ai dat și tu cu spartoii prima dată, întreabă-l pe bobo câte o dat până amu și pe zeu, în bonus , nu te mai lăuda atâta. :) Numa și io nimenersc cu defu mereu în spartoii voștri...aia e...mergem înainte. Nu?
  5. Illuminatii vs Pestisorii

    Oceania nu moare, continuă, continuă la infinit! Nu a fost ușor să aducem împreună cu toți oceanicii îcepând de pe lumea farsala; alianța mult iubită întro mare de dușmanii, intrigi și ură. Ne-am chinuit, vreo 2 ani ,am luato-n freză pe diferite lumi, dar și așa am rezistat :) Uite dovadă: a...
  6. Illuminatii vs Pestisorii

    În mod normal dacă ar citi un lider wild ce ai scris mai sus, te-ar da afară din alianță. Tu ești un tânăr frumos, cu potențial mult. De ce să-ți pierzi vremea pe un joc când ai putea să te apuci de șah?!? Ai fi primu om ce poate muta două piese cu o mână...și ne-ai reprenta și țara la...
  7. Illuminatii vs Pestisorii

    te bați singur de gard omule, tu ai spus amu ceva zile: amu o sucești ? Ca-n Zermania? :)
  8. Illuminatii vs Pestisorii

    ce luptă măi omule? Hai cu mine, eu din partea Oceaniei cu lupte libere si kickbox, tu din partea cui?
  9. Illuminatii vs Pestisorii

    4. Dyme Hakuna Matata câștigat cu Oceania stand alone, luat, încasat pumni - picioare, rezistat. Noi rezistăm, oriunde dai de noi o să-ți faci cruce cu mâna dreaptă, de sus În mâinie Tatălui duci spre burtă a Fiului, la dreapta și a sfântului Duh și la stânga Amin! O conversație de salutare...
  10. Încercările divine ale lui Hermes

    Hades. SoulOfOcean, lumea Dyme
  11. Codruta si goldu

    Pt Codoruţa... Tana-na-na Revin Oceanicii la prima lume cu asediu, am auzit că şi Wildul intră...cine ştie ce suprize mai sunt.
  12. Spam

    Rageeee!!!! Tu ai fost Demos, ai fost DEMOS , Vino în echipa mea şi joacă. că vreau ca OCEANIA să fie mare, Metod vrea să fie mare, DEMOS şi WILD, eşti copil...schimbăm harta,
  13. Spam

    vreau pace, io tot timpu am vrut pace, ăsta-s io....da nu vreau să fie aşa cu cum vrei tu rage...ţi-am zis hai să facem aly, hai bade nu te teme de mine, hai so facem...Râdem, glumim, rememorâm...Do IT man, Vino cu mine în toamnă să demonstrăm la toate alianaţele grele că există şansă!
  14. Spam

    :D:D:D
Sus